SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271299

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2520
Mam coś interesującego
prosze o komentowanie tej kwestji.

W dzisiejszym wydaniu włoskiej gazety Tuttosport, na pierwszej stronie znajduje się spory napis: ,,Ronaldo do Juve". Brazylijczyk wydaje się być bliski opuszczenia Realu Madryt, a jego nowym klubem może okazać się właśnie Juventus Turyn. A wszystko dzięki... firmie NIKE!

Sponsorem Ronaldo Luiz Nazario Da Limy jest właśnie firma Nike, która także jest partnerem Starej Damy. Władze tej firmy chciałyby zobaczyć ponoć Brazylijczyka w koszulce Bianconerich. ,,Podpiszcie z nim umowę, a my za niego zapłacimy." - parafrazują dziennikarze Tuttosport ofertę Nike przedstawioną Juventusowi Turyn.

Inny włoski dziennik Corriere dello Sport sugeruje, że to Juve mogą trafić dwaj inni napastnicy, którzy obecnie grywają na boiskach Bundesligi. Mowa oczywiście o Miroslavie Klose i Caludio Pizarro. Zarówno Niemiec jak i Peruwiańczyk ostatnimi czasy wyrazili chęć gry w Italli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Napastnik Bayernu Monachium Claudio Pizarro zainteresowany jest transferem do Juventusu.

Reprezentant Peru znajduje sę podobno na liście życzeń włodarzy Juve. Piłkarz miałby opuścić bawarski klub po zakończeniu sezonu, kiedy to kończy mu się z nim kontrakt.

"Włochy, jeżeli mnie chcecie, to jestem gotowy." - mówi Pizarro. "Mój dziadek pochodził z Turynu, a ja mam włoski paszport. Italia zawsze była częścią mnie."



Zdenek Grygera po zakończeniu sezonu 2006/2007 będzie grał w koszulce Juventusu Turyn. Fakt ten podał gazecie De Telegraaf Martin Van Geel, który pełni w Ajaxie Amsterdam funkcje dyrektora sportowego.

Van Geel powiedział, iż władze Juventusu zachowały się bardzo poprawnie i poinformowały Ajax o podpisaniu umowy z ich obrońcą. Nie rozmawiano jeszcze o ewentualnym transferze już w styczniu, jednak zarząd klubu z Amsterdamu jest gotów przedyskutować takie rozwiązanie w razie zainteresowania ze strony Starej Damy.

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2520
Widzać Juve ma w kim wybierać bo jest przecież Mirek Klose Claudio P. Ronaldo wszyscy są do wzięci. Juve wraca do 1 ligi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie sądze, żeby Klose opuścił Werder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2520
czytałem z nim wywiad jakiś czas temu i powiedział że najwyższy czas i pora żeby zmienić otoczenie bo chce spróbować sił w lidze zagranicznej, a wie że młodzieniaszkiem to już nie jest. W swoich wypowiedziach ciepło wyrazil się na temat zainteresowania ze strony juventusu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możliwe, dla jednak bardziej jest prawdopodobne, że sciągnął Pizzaro albo Ronlado.

Klose już nie jest młody, a chce coś w końcu osiągnąć w Europejskich Puchar. Przechodząc do Juve, będzie miał okazje zaistnieć w Europie dopiero za 2 lata i to jak dobrze Juve pójdzie po powrocie do Serie A, a narazie nawet nie prowadzą w tabeli Serie B.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Nie prowadzą bo w stosunku do 2 drużyny mają mecz zaległy a do pierwszej mają aż 2 zaległe. Co do Klose i Ronaldo to ich akurat niecierpie, a jestem fanem Juve, więc nie ciekawie było by gdyby przeszli ale jeśli to ma pomóc Juve w dojściu do mistrza to niech tak będzie.
Zawsze dużo się pisze o transferach a w końcu okazuje się że do tego nie dochodzi

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Celtic Glasgow szuka napastnika.

Po tym jak nie udało się pozyskać z Burnley rewelacyjnego dziewiętnastolatka Kyle'a Lafferty'ego, trener Celtiku Glasgow Gordon Strachan ma kilku innych zawodników "na celowniku".
"The Bhoys" zaproponowali za młodego reprezentanta Irlandii pół miliona funtów - klub zawodnika wyśmiał taką, ich zdaniem, niską kwotę. Trener Burnley Steve Cotterill podkreślił, że młody napastnik jest wart co najmniej 6 milionów funtów.

To kolejne fiasko transferowe klubu z Glasgow. Poprzednio nie udało się pozyskać 19 -letniego Anthony'ego Stokesa, byłego zawodnika Arsenalu Londyn., który wybrał ofertę Sunderlandu.

Innym zawodnikiem, którym interesuje się szkocki szkoleniowiec jest Geoff Horsfield, zawodnik Sheffield United. 34 -letni Horsfield od dawna cieszy się zainteresowaniem Strachana. Trener Sheffield Neil Warnock zapowiedział, że nie odda napastnika za bezcen.


jak Celtic kupi kolejengo napastnika to będzie poważne zagrożenie dla Żurawskiego

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2520
No cóz Żuraw musi się wznieść na wyżyny umiejętności żeby znów grać w pierwszym składzie. Sądze że 34 letni zawodnik nie będzie konkurencją dla Macieja. Gorzej z van Hesselinikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Kolejna motywacja, by grac o wiele lepiej

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium