SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271380

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Niechce zakladac nowego tematu wiec pisze w tym.. Podajcie jakie transfery zrobila druzyna AEK Ateny.. Szukam i nigdzie niemoge znalezc. Wiem tylko ze przeszedl tam Rivaldo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
AEK

Brazilian goalkeeper Marcelo Moretto on loan from Benfica Lisbon; Argentinean defender Federico Azcarate from Atletico Madrid B; Forward Charilaos Pappas on a free transfer from Olympiakos; Portuguese defender Geraldo from Pacos Ferreira for a fee of €0.3m; Midfielder Edson Ramos; Brazilian midfielder Rivaldo on a free transfer from Olympiacos; Canadian midfielder Tamandani Nsaliwa from Panionios for a fee of €0.4m; Brazilian midfielder Gustavo Manduca (permanent signing) from Benfica Lisbon for a fee of €0.75m; Argentinean defender Rodolfo Arruabarrena on a free transfer from Villarreal.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
No bardzo przyzwoite transfery..




dzieki BAca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Angielskie media poinformowały, że Robbie Fowler został nowym piłkarzem walijskiego Cardiff City.

32-letni napastnik związał się z nowym klubem na najbliższe dwa lata. Doniesienia te potwierdził Peter Risdale, prezes Cardiff.

W przeciągu kilku ostatnich dni zainteresowanie transferem Fowlera wyrażały także takie kluby jak Sydney FC oraz Leicester City.

____________________________________________________________________________

Po opuszczeniu zgrupowania w Albertville, Rod Fanni został transferowany do Stade Rennais FC.

Defensor dwa dni temu wyjechał ze zgrupowania OGC Nice, swojego byłego klubu. Piłkarz chciał w ten sposób wymusić na działaczach "Orłów" pozwolenie na transfer. Ci z kolei zagrozili, że nie dadzą się przekonać szantażem.

Wczoraj jednak były gracz Martigues dowiedział się, że przejdzie do bretońskiego pierwszoligowca. Rennes i Nice doszły do porozumienia w sprawie wysokości transakcji, a sam Fanni podpisze 4-letni kontrakt w poniedziałek.

___________________________________________________________________________

Nowy nabytek Regginy - Paragwajczyk Edgar Barretto powiedział, że transfer do Serie A to "spełnienie marzeń".

Pomocnik w tym tygodniu wrócił z Copa America i przeszedłna Stadio Granillo z NEC Nijmegen.

"Jestem bardzo zadowolony z transferu do Regginy, ponieważ da mi to możliwość gry w jednej z najlepszych lig na świecie." powiedział.

"To moje pierwsze doświadczenie we Włoszech po 4 latach w Holandii. Ten czas naprawdę pozwolił mi dojrzeć. Obiecuję kibicom, że w każdym meczu będę grał tak, jakby to był finał."

_____________________________________________________________________________

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Co do transferu Barretto, to on w Serie A może pokazać swoje umiejętności, bo to moim zdaniem znakomity zawodnik. Jeśli tylko Reggina utrzyma się w następnym sezonie w pierwszej lidze to pokaże na co go stać, a co do Fowlera, to oczywiście równia pochyła :]

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ivan Helguera w Valencii

Veron najprawdopodobniej w MLS :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Włoskie media poinformowały, że nowym napastnikiem tamtejszego Livorno został Diego Tristan, który występował dotychczas w Realu Mallorca.

Hiszpan trafił do Włoch na zasadzie wolnego transferu, bowiem w czerwcu wygasł jego kontrakt z klubem z Balearów. Tristan związał się z nowym pracodawcą na najbliższy rok. Umowa może zostać przedłużona o jeden rok.

Wcześniej z Livorno odszedł Cristiano Lucarelli i to właśnie zastąpienie tego piłkarza będzie głównym zadaniem byłego króla strzelców hiszpańskiej ekstraklasy.


__________________________________________________________________________

Shota Arveladze, świeżo upieczony napastnik hiszpańskiego Levante, wypowiedział się na temat swoich przenosin do Primera Division.

"Rozmawiałem z tym klubem w ubiegłym roku, mieliśmy kontakt także dwa lata temu. Teraz jestem już piłkarzem Levante. Jestem zachwycony faktem, że działacze AZ Alkmaar pozwolili mi odejść na zasadzie wolnego transferu" - powiedział napastnik.

W przeciągu dwóch ostatnich lat Arveladze zdobył 36 bramek dla owego holenderskiego pierwszoligowca.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Aż takie spektakularne transfery to nie są, bo obaj już mają ponad 30 lat i chyba najlepsze lata gry za sobą. Oczywiście dla tych klubów są to wzmocnienia sporego formatu.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Vignal coraz bliżej Southampton
Trener Southampton George Burley jest pełen nadziei, że decyzja o wypożyczeniu Gregory Vignala jest słuszna. Obecnie obrońca Lens, a niegdyś Liverpoolu zrobił wrażenie na trenerze Świętych podczas okresu próbnego.

Burley zamierza zaoferować Francuzowi wypożyczenie.

"Rozmawiamy z Lens na temat rocznego wypożyczenia." powiedział Burley.

"Oprócz Garetha Bale nie mamy gracza na lewą stronę obrony i Gregory ma dobre umiejętności."

"Lubi włączać się w ofensywę. Więcej szczegółów powinniśmy poznać w następnym tygodniu."

lfc.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
Arveladze był siła napedowa AZ
beda musieli Go jakos zastapic
i bedzie to raczej trudne

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium