SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271313

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Rooney by do nich dołaczył jakby cały czas gral w Evertonie Ja podam za przykład Tonego Adamsa - cała kariera w Arsenalu

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ale przeszedł do MU
i powiedział że chce grać do końca kariery na Old Trafford

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Ale cały czas wymieniacie piłkarzy z czołowych klubów Europy. Jak się gra w takim klubie (który ma $), to można sobie pozwolić na taką wierność. Inaczej to wygląda w przypadku piłkarza, który "kocha" dajmy na to GKS Katowice, a ma oferty np. z czołowych klubów Bundesligi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
a czy tam pogra do konca kariery to zobaczymy
a przejscie z GKS-u do np. Werderu to sytuacja abstrakcyjna ale nie koniecznie zawodnikowi moze chodzic tylko o kase , moze np. chciec sie rozwijac

Zmieniony przez - Zdenek_SB w dniu 2007-03-05 16:45:20

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Crespo wraca do Chelsea

Napastnik piłkarskiej reprezentacji Argentyny- Hernan Crespo po zakończeniu sezonu wróci do Chelsea Londyn. Władze The Blues nie są zainteresowane sprzedażą snajpera do Interu Mediolan, w którym ten aktualnie przebywa na wypożyczeniu.

Znakomita postawa Crespo w tegorocznych rozgrywkach Serie A sprawiła, że właściciel Chelsea - Roman Abramović zamierza ponownie sprowadzić piłkarza do Anglii. Umowa Crespo z zespołem z Londynu wygasa w 2008 roku.

"Chelsea zdaje się mieć zamiar sprowadzić Crespo do Anglii. W tej sytuacji niewiele można zrobić. Angielski klub jest właścicielem karty zawodnika i tylko wypożyczył Crespo do Interu."- powiedział menadżer Crespo - Fernando Hidalgo.

Sam zawodnik zamierza pozostać w Mediolanie, ale o jego przyszłości zadecyduje Chelsea.

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Po co im kolejny napastnik ???

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
nie wiem
może pozbędą się Shevy latem
kto wie

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Nawet jak go sprzedadza to i tak ich tam bedzie za duzo

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
jak mówi przysłowie
'od przybytku głowa nie boli'


Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
ale dla wszystkich miejsca na boisku nie starczy ! Jak tu trzymac gwiazdy na ławce i zachecic do pozostania w klubie oto jest pytanie

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium