SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271347

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Tal Ben Haim przeszedł z Chelsea do Manchesteru City. Izraelski defensor związał się z nowym pracodawcą 4-letnim kontraktem.

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
Van der Vaart piłkarzem Realu Madryt

Jak poinformowało radio Cadena SER, Real Madryt zamknął transfer Rafaela van der Vaarta, dotychczasowego piłkarza Hamburger SV. Niemiecki klub za sprzedaż Holendra otrzyma od Królewskich dziewięć milionów euro i kolejne dwa, jeśli spełnione zostaną różne wymagania.
Początkowo, Rafael miał wziąć udział w turnieju Emirates Cup przeciw Realowi Madryt, Arsenalowi i Juventusowi, jednak został zmuszony do zmiany planów, jako że prezentacja van der Vaarta na Santiago Bernabéu odbędzie się w przyszły poniedziałek.
Rafael van der Vaart, Holender z hiszpańskimi korzeniami, to piłkarz uformowany w szkółce Ajaksu, w którym grał przez sześć lat, nim przeniósł się do Bundesligi w szeregi Hamburga, gdzie strzelił 48 goli w 105 występach. Jest także podstawowym piłkarzem reprezentacji swojego kraju, którego barwy ostatnio przywdziewał na Mistrzostwach Europy w Austrii i Szwajcarii.
Zakup van der Vaarta to pierwszy transfer Bernda Schustera tego lata, nie licząc powrotów wychowanków, De la Reda i Javiego Garcíi. Teraz, ostatnim celem zarządu Królewskich na to lato będzie zakup Cristiano Ronaldo.


żródło: realmadrid.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Nareszcie!

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
ciekawie bedzie w linii pomocy Realu Madryt teraz

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Cristiano Ronaldo: odchodzę do Realu

- Wszystko jest w porządku. W przyszłym tygodniu wracam do Anglii i powiem włodarzom Manchesteru United, że moim pragnieniem jest gra w Madrycie, i że odchodzę - stwierdził Cristiano Ronaldo na łamach hiszpańskiej gazety "AS".
Według hiszpańskich mediów spotkanie Cristiano Ronaldo z menedżerem "Czerwonych Diabłów" Alexem Fergusonem i właścicielami MU, odbędzie się w najbliższy wtorek.


No to teraz będzie galaktyczna pomoc

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2004
Lechia dokonała najdroższego transferu w historii klubu! Za 600 tysięcy złotych kupiła z Korony Kielce pomocnika Marcina Kaczmarka. Wczoraj strony dopięły szczegółów transakcji.

29-letni piłkarz na celowniku gdańskiego klubu znajdował się od otwarcia okna transferowego. Sprawa nabrała rozmachu w momencie karnej degradacji Korony za korupcję, by wkrótce nieco wyhamować z uwagi na chaos w polskiej piłce, wywołany decyzją Trybunału Arbitrażowego przy PKOl.


Przejście tego zawodnika to najprawdopodobniej ostatni gotówkowy zakup gdańskiego klubu w tym okienku transferowym. Lechia wydała w nim już blisko 1,2 miliona złotych, bo obok 600 tysięcy za Kaczmarka, trzeba było wysupłać jeszcze 350 tysięcy za Arkadiusza Mysonę z ŁKS Łódź i 200 tysięcy za Tomasza Midzierskiego z Lecha Poznań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
news z poprzedniej strony okazal sie najprawdopodobniej nieprawda, bowiem Zenit odrzucil oferte Tottenhamu.

____________________________________________________________

Fabrizio Coloccini przechodzi z Deportivo La Coruna do Newcastle za 12 mln €.

Zmieniony przez - erminho w dniu 2008-08-02 20:35:24

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096




szkoda ze Modric nie do AFC

Zmieniony przez - -Baca- w dniu 2008-08-03 16:55:09

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Ailton blisko Werderu



Były już napastnik Metalurgu Donieck - Ailton chciałby powrócić przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem do Werderu Brema.

Brazylijski snajper, gdy odchodził w 2004 roku z WeserStadion oświadczył kibicom, iż jeszcze tu wróci. Niewykluczone, że stanie się to właśnie teraz.

35 - latek nie chce dalej występować na Ukrainie i poprosił Metalurg o rozwiązanie kontraktu. Graczem, który w swojej bogatej karierze zwiedził razem 14 klubów interesuję się Werder, który na gwałt szuka dobrego napastnika.

- Aktualnie przebywam w Brazylii i już nie wrócę do Doniecka. Teraz chcę rozwiązać swoją umowę. Myślę, że za tydzień lub dwa będę już piłkarzem Werderu. Odzyskałem dawną szybkość i myślę, że przydam się Bremie. Chcę udowodnić Thomasowi Schaafowi, że jeszcze nie jestem skończony i że nadal umiem strzelać gole. Chcę wrócić do Werderu i rozmawiałem już na ten temat z Klausem Allofsem. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się po mojej myśli - powiedział były król strzelców niemieckiej Bundesligi.

Ailton miałby zastąpić w barwach Zielonych Ivana Klasnicia, który w przerwie letniej na zasadzie wolnego transferu odszedł do Nantes. Niepewna jest również przyszłość rozgrywającego - Diego, po którego ustawia się cała rzesza europejskich zespołów.



Była gwiazda Realu zagra na Cyprze

Były zawodnik Realu Madryt, Savio podpisał kontrakt z cyprsyjskim mistrzem kraju, Anorthosisem Famagusta. W zespole tym występuje Polak, Łukasz Sosin.

Od 1997 do 2002 roku Savio występował w Realu Madryt i głównie z tego okresu najbardziej znany jest Brazylijczyk. Savio z "Królewskimi" dwa razy triumfował w Lidze Mistrzów i raz zdobył mistrzostwo Hiszpanii. Później grał m.in. w Realu Saragossa i Levante.

Nowy zespół piłkarz sprawił dużą niespodziankę w eliminacjach Ligi Mistrzów. Zespół, w którym występuje Łukasz Sosin, wyeliminował Rapid Wiedeń pokonując austriacki zespół w dwumeczu (3:0 i 1:3).

Mam doświadczenie gry w meczach o dużą stawkę i dam z siebie wszytko aby pomóc mojemu nowemu klubowi w zakwalifikowaniu się do Ligi Mistrzów.- powiedział Savio.

Zmieniony przez - erminho w dniu 2008-08-10 11:38:28

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
Shorey na Villa Park

Dzisiejszego popołudnia Nicky Shorey podpisał 3-letni kontrakt z Aston Villą, przechodząc z Reading za kwotę 4 milionów funtów (ok. 5 milionów euro).
Liczący 27 lat lewy obrońca stwierdził: &#8222;W tym klubie mogę zrealizować swoje piłkarskie ambicje&#8221;. Shorey spotka na Villa Park innego byłego zawodnika Reading - Stevea Sidwella, który niedawno przyszedł z Chelsea.
W najbliższym czasie do składu Aston Villi dołączyć może kolejny obrońca, tym razem prawy - Luke Young. Jego klub &#8211; Middlesbrough &#8211; potwierdził dzisiaj, że zaakceptował ofertę Martina O&#8217;Neilla w wysokości 5 milionów funtów (ok. 6,5 miliona euro), a sam zawodnik negocjował w Birmingham warunki swego kontraktu. Menedżer Villi powiedział: &#8222;Oczywiście myśleliśmy o wzmocnieniach już od pewnego czasu.&#8221; &#8222;Prawa strona obrony przysporzyła nam nieco problemów w zeszłym sezonie, gdyż nie mieliśmy zawodnika nominalnie występującego na tej pozycji (grał tam z konieczności środkowy obrońca Olof Mellberg, który odszedł do Juventusu &#8211; przyp. red.).&#8221; &#8222;Luke jest naturalnym prawym obrońcą i nie tak dawno występował w reprezentacji Anglii.&#8221; &#8222;W zeszłym sezonie dobrze spisywał się w barwach &#8222;Boro, a teraz trafia mu się świetna okazja.&#8221;
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium