SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271344

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Oficjalnie: Kamil Kosowski ponownie w Wiśle Kraków.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Oficjalnie: Galatasaray dogadany z Interem w sprawie Sneijdera

Galatasaray Stambuł potwierdził na swojej oficjalnej stronie, że porozumiał się z Interem Mediolan w sprawie holenderskiego pomocnika Wesleya Sneijdera. Do transferu, zawodnik i klub, muszą teraz znaleźć zadowalające ich wyjście w sprawie umowy.

"Galatasaray Stambuł porozumiał się z Interem Mediolan w sprawie transferu Wesleya Sneijdera a do transferu pozostało dogadanie kontraktu z zawodnikiem" - głosi oświadczenie na stronie tureckiego klubu.

Do Stambułu ma trafić za 10 milionów euro.

Oficjalnie: Nenê wybrał Al-Gharafę

Brazylijczyk Nenê dłuższy czas mówił o powrocie do Brazylii i grze w Santosie. Ostatecznie jednak otrzymał i przyjął ofertę z Kataru. Paris Saint-Germain zaakceptował ofertę za napastnika.

Z Al-Gharafą podpisze półtoraroczną umowę, na mocy której zarobi około 4,5 miliona euro za sezon.

Agent Gilvan Silva przyznał, że sprawa transferu do Santosu wydawała się już przesądzona, ale propozycja katarskiego klubu "była za dobra, żeby ją odrzucić".

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-01-13 00:23:07

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Sneijder: "- Czuję się dobrze. To poważna decyzja. Nie sądzę, że podejmę ją już w poniedziałek. Okno transferowe otwarte jest jeszcze przez dwa tygodnie. Jestem zrelaksowany i rozważam swoje opcje - powiedział dla Sky Sport Italia."

Holender chyba czeka jeszcze na ofertę z lepszego klubu ; )

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Raczej czeka aż ktoś sypnie mu więcej kasy

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
nie wiem ile ma w Interze, ale w Galacie ma dostać 5,3 mln euro za sezon + 25 tys. euro za każdy mecz.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Podobno Wesley chce ponad 200 tys. funciaków tygodniowo zgarniać (ale ile w tym prawdy to nie wiem)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Loic Remy ma niebawem przenieść się do ligi angielskiej a konkretnie do Newcastle United, gdzie zastąpi Dembe Ba. Marsylia zaakceptowała już ofertę za swojego napastnika w wysokości 10 milionów funtów.

Oficjalnie: Vagner Love wraca do CSKA

Vágner Love opuszcza Flamengo, gdyż brazylijski klub nie był w stanie wywiązać się ze zobowiązań względem CSKA Moskwa. Zawodnik wraca do rosyjskiej stolicy.

Oczywiście powodem powrotu byłego reprezentanta Brazylii do CSKA są kwestie finansowe. Transfer zawodnika miał opiewać na 10 milionów euro. Flamengo zapłaciło juz 4 miliony, pozostało jeszcze do spłaty 6 milionów do 2014 roku. Rosjanie wyszli z propozycją anulowania długu, jeśli Love powróci do CSKA, tak też się stało.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Oficjalnie: Maor Melikson w Valenciennes.


OFICJALNIE: Loic Remy został ogłoszony nowym zawodnikiem Queens Park Rangers. Francuski napastnik będzie grał z numerem 18.




Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2013-01-16 16:28:20

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Według nieoficjalnych doniesień kwota transferu Loica wyniosła 8 milionów euro. Liczyłem że trafi do Newcastle w zastępstwie za Ba...

Oficjalnie: Petrov w Espanyolu

Po latach gry w Anglii, Bułgar Martin Petrov, który miał już okazję występować w Hiszpanii, wraca na półwysep Iberyjski. 34-letni były zawodnik Atletico Madryt podpisał umowę z Espanyolem Barcelona obowiązującą do końca obecnego sezonu.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-01-16 18:15:42

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Barton bardzo namawiał go na transfer do QPR i jak widać poskutkowało ; )

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2013-01-16 20:08:07

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium