SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Dobre transfery Chelsea i Liverpoolu. Obaj będą wzmocnieniami. Śmieszne trochę, że taki napastnik jak Ba poszedł za 7, a Sturridge nominowany wraz z Nasrim, Nanim i Arshavinem do Bench Award aż za 12

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Klauzula w kontrakcie Demby Ba wynosi £7,5m, jednak do Newcastle trafi tylko £5m.

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2013-01-02 17:01:52

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
A pozostały hajs wiadomo gdzie trafi?

Do zespołu Juventusu, jeżeli pozytywnie przejdzie badania lekarskie, dołączy na zasadzie wypożyczenia Federico Peluso z Atalanty.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Daniel Sturridge has joined Liverpool after passing a medical and a history exam
EHEHEHE

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
A pozostały hajs wiadomo gdzie trafi?

a nie wiem tego, takie info znalazłem na necie, pewnie do któregoś z poprzednich klubów

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Oficjalnie: Llorente rozpoczyna negocjacje z Juventusem

Athletic Bilbao poinformował, że Juventus, zgodnie z prawem transferowym, rozpoczął dzisiaj rozmowy z Fernando Llorente. Bask może trafić do Turynu w lipcu na zasadzie wolnego transferu.

"Juventus Football Club zakomunikował 3 stycznia 2013 Athletic Bilbao, biorąc pod uwagę fakt zakończenia umowy Fernando Llorente 30 czerwca 2013 roku, rozpoczęcie negocjacji z zawodnikiem w celu zatrudnienia go"- Bilbao opublikowało komunikat o tej treści.

Oficjalnie: Vadim Demidov w Celcie Vigo

Celta Vigo na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu z Eintrachtu Frankfurt pozyskała środkowego obrońcę, 26-letniego Vadima Demidova.

Oficjalnie: Weiser w Kaiserslautern

Bayern Monachium wysłał Mitchella Weisera na wypożyczenie do końca sezonu do Kaiserslautern.

Oficjalnie: Kadir w Olympique Marsylii

29-letni Algierczyk,związał się z nowym zespołem trzyipółletnim kontraktem. Jego poprzedni klub, którego barwy reprezentował od 2009 roku, otrzymał za niego 500 tysięcy euro.

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-01-03 15:56:48

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
No to La Liga straci kolejną gwiazdę.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
No niestety,mam nadzieje że Barca bądź Real powetują tą strare bo na inne kluby nie ma niestety co liczyć

Prawy obrońca Atletico Madryt Silvio przybył już do La Coruna, gdzie przejdzie testy medyczne i od przenosin do Deportivo dzielić go będą już tylko szczegóły.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Wygryzie wiecznie młodego Manuela Pablo?

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
OFICJALNIE: Mathieu Debuchy przeszedł z OSC Lille do Newcastle United. "Malutki" klub z północnego wschodu zapłacił za Francuza 5.5 miliona funtów.

OFICJALNIE: Yossi Benayoun powraca z wypożyczenia z West Hamu do Chelsea.





Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2013-01-03 16:59:49

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium