SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271416

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
szybko van der Saara nie wygryzie
będzie sie musiał jeszcze duzo od Niego nauczyć
z tego transferu jestem bardzo zadowolony

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 644
jak kafar mowi musi sie jeszcze od niego nauczyc

wydaje mi sie ze za sezon lub gdy van der saar kontuje dostanie to tomek wskoczy do skladu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wlasnie chodzi mi o to ze jesli juz wskoczy to moze pozostac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
25-krotny reprezentant Polski Emmanuel Olisadebe podpisał w czwartek dwuletni kontrakt z zespołem piłkarskiej ekstraklasy Grecji Skoda Xanthi - poinformowano na oficjalnej stronie internetowej klubu.
Rundę wiosenną ostatniego sezonie urodzony w Nigerii piłkarz spędził w klubie angielskiej Premier League FC Portsmouth. Wystąpił w tym zespole jednak zaledwie dwa razy i po zakończeniu rozgrywek rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Wcześniej przez pięć lat reprezentował barwy Panathinaikosu Ateny, zdobywając m.in. mistrzostwo i puchar Grecji oraz występując w Lidze Mistrzów.

Do Panathinaikosu trafił pod koniec stycznia 2001 roku z Polonii Warszawa, z którą wywalczył m.in. mistrzostwo kraju.


Olisadebe, który przyjechał z Nigerii w 1997 roku, w lipcu 2000 roku otrzymał polskie obywatelstwo, a miesiąc później zadebiutował w reprezentacji prowadzonej przez Jerzego Engela, zdobywając gola w spotkaniu z Rumunią (1:1). W polskiej drużynie narodowej rozegrał dotychczas 25 meczów i strzelił 11 goli, z czego osiem w eliminacjach mistrzostw świata 2002 roku walnie przyczyniając się do awansu "biało-czerwonych" - po 16 latach przerwy - do turnieju finałowego. Później jego kariera była wielokrotnie przerywana kontuzjami. W reprezentacji Polski po raz ostatni zagrał 28 kwietnia 2004 roku w spotkaniu z Irlandią.

W Xanthi Olisadebe będzie kolegą klubowym Tomasza Wisio, który trafił tam z austriackiego SV Pasching.

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
może w końcu zacznie grać na miare swoich możliwości.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 485
Inter to moj ulubiony klub w serie A ale wydaje mi sie że moratti wydał zbyt duzo pieniedzy na transfery tego lata ... dwoch napastnikow napewno musi odejsc bo inaczej beda grac lawe np. Martins ... niech przejdzie chocby do jakiegos Tettenhamu, lub Boltonu bo w Interze raczej nie pogra ... a to jest bardzo dobry zawodnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Czemu MArtins miałby odejsc ?? Przeciez to bedzie taki joker !! W ataku w pierwszej ,11" bedzie grał Zlatan i Crespo a martins bedzie za któregos z nich wchodził praktycznie w kazdym meczu .. bo Adriano na 99 % odejdzie ... chce go Real i jeszcze jakis klub ( niepamietam jaki ) a poza tym Adriano niechce grac juz w Interze ! Wiec Martins musi zostac bo niby kto miałby byc tym trzecim napastnikiem ??? Cruz ?
Aha i jeszcze przed chwila przeczytałem ze Newcastle i Valencia walczą o martinsa

Zmieniony przez - sooo w dniu 2006-08-16 17:07:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 644
adriano nie odejdzie chlopcze to najlepszy ich napastnik napewno go nie sprzedadza
...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 485
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1246
Jakoś ciężko jest mi sobie wyobrazić współpracę Adriano i Zlatana

Śląsk - Wisełka - LECHIA GDAŃSK
>>> Visca el Barça <<<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium