SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649

Barca i Real na kolanach. Neymar wybrał Bayern!



Brazylijski gwiazdor, Neymar ma w nowym sezonie bronić barw Bayernu Monachium - taką informację przekazał były działacz Santosu, Vicente Cascione. Jego zdaniem, transfer jest już pewny na sto procent.



Neymar - nowy zawodnik Bayernu Monachium?

Radamel Falcao przechodzi do AS Monaco! - KLIKNIJ!

- Nie wierzcie spekulacjom medialnym. Moje informacje są absolutnie prawdziwe i już niedługo się o tym przekonacie - napisał Cascione na swojej oficjalnej stronie internetowej. - Neymar od sierpnia będzie częścią nowego zespołu budowanego w Monachium - dodał.

- Oczywiście, możecie mi nie wierzyć, ale poczekajcie kilka miesięcy, to sami się przekonacie, że mówię prawdę - zakończył Cascione.

W ostatnich miesiącach wiele mówiło się o tym, że Neymar jest już po słowie z FC Barceloną i to właśnie na Camp Nou będzie kontynuował swoją karierę. Do walki o jego usługi miał włączyć się także Real Madryt, ale wszystko wskazuje na to, że hiszpańscy giganci będą musieli obejść się smakiem.

Robi się ciekawie.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Raczej nudno.
1 taką informację przekazał były działacz Santosu, Vicente Cascione.Bitch please,to tak jak by Laporta miał gadać o transferach Barcy.
2 To kompletna bzdura. Nic nie jest na rzeczy. Te plotki nie mają nic w sobie z prawdy - powiedział dzisiaj rzecznik prasowy Bayernu Markus Hörwick na temat rewelacji w sprawie Neymara. .
3.Został mu rok kontraktu,a sam zainteresowany powiedział że go nie przedłuży.Co za tym idzie,to ostatni dzwonek by zarobić pożądny hajs.Zwykła zagrywka by,wyciągnąć więcej kasy.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Plotki: Isco prawdopodobnie trafi do City

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Jeżeli faktycznie Pellegrini zostanie trenerem City,to bardzo prawdopodobne że tak się stanie.Jeżeli Chilijczyk nie będzie go jakoś specjalnie forował,to chłopak pewnie dużo sobie nie pogra,no ale to już jego problem.

Jak informowaliśmy dziś rano, przedstawiciel Barcelony poleciał do Brazylii, by negocjować transfer Neymara. Jest nim dyrektor ds. piłki nożnej, Raül Sanllehí. Podróż miała odbyć się w przyszłym tygodniu, ale działacz Barçy poleciał do Kraju Kawy już dzisiaj.

Nie wiadomo, jak wiele czasu Sanllehí spędzi w Brazylii. Wszystko zależy od przebiegu negocjacji. Biorąc pod uwagę okoliczności, można być optymistą: gracz nie robi problemów, a stanowisko jego klubu jest jasne. W miniony piątek Sandro Rosell rozmawiał z prezydentem Santosu, Odilio Rodríguezem. Nawiasem mówiąc, z tego powodu sternik Barcelony zrezygnował z wyjazdu do Londynu, gdzie rozgrywany był koszykarski turniej Final Four.

Im szybciej zakończą tą telenowele,tym lepiej.Bo się powoli robi "Cesc vol. 2"

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Thomas Shaaf odchodzi z Werderu.
Mało znany w Polsce, ale to ktoś taki zasłużony dla Werderu jak Sir Alex dla United

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Nie wiem, czy tak mało znany, bo Werder grywał w pucharach europejskich i mieli w pewnym momencie ciekawą ekipę.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium