SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271350

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Reyes w Realu, Baptista w Arsenalu !

Jose Antonio Reyes zmienia klub. Hiszpan po długich negocjacjach wreszcie podpisał dziś kontrakt z Realem Madryt. W zamian za byłego gracza Sevilli do Londynu powędrował Brazylijczyk Julio Baptista, który został wypożyczony na rok. Napastnik "Canarinhos" rok temu przeniósł sie do "Galacticos" właśnie z... Sevilli.

Reyes od dłuższego czasu chciał powrócić do Hiszpanii i zadeklarował nawet, że ani razu nie zagra w barwach wyspiarskiej drużyny. Zaś Baptista nie grał w Ralu na swojej ulubionej pozycji, czyli w ataku. Miejmy nedzieję, że obaj zawodnicy w końcu będą szczęśliwi w swoich nowych klubach i zaprenetują się w nich z jak najlepszej strony.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Wreszcie skończyła się ciągnąca saga transferu Ashley'a Cole'a do Chelsea.

Wzamian do Arsenalu trafił William Gallas i 5 milionów funtów.

Negocjacje w tej sprawie trwały prawie całe okno transferowe i dopiero ostatniego dnia osiągnięto porozumienie.

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
tak ciekawego letniego okienka transferowego nie pamiętam

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
na bank zapamiętasz za rok
























jak mnei kupi Ajax

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Carlos Tevez i Javier Macherano, bohaterzy ostatnich godzin letniego okienka transferowego. Reprezentanci Argentyny kilka godzin przed zamknięciem okienka przenieśli się do West Hamu United.

Transfer ten jest o tyle dziwny, bo o tych dwóch zawodników biło się 'pół' Europy. Zaczynając od Milanu, a kończąc na Chelsea. Sami piłkarze wybrali jednak 'Młoty'. Postanowili tak, bo chcą coś sami osiągnąć, a nie tylko być od razu skazanymi na sukcesy.

,,Tym transferem skończyliśmy z Javierem wszystkie plotki na nasz temat. Kłamstwem było, gdy gazety wypisywały że dogaduję się z Milanem czy Manchesterem. Od początku chciałem grać w West Hamie i dopiąłem swego." -powiedział Tevez.

,,W tym sezonie mam zamiar powalczyć z moim nowym zespołem o jak najwyższe cele, a gdy będę prezentował się przyzwoicie to zostanę na stałe graczem 'Młotów'." - dodał.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
To co wszyscy przewidywali od wielu tygodni nareszcie stało się faktem. Obrońca Arsenalu Lonyn - Ashley Cole przeszedł do lokalnego rywala, Chelsea. W ramach rozliczenia za 25-letniego Cola do Arsenalu powędrował reprezentant Francji - William Gallas, a władze The Blues musiały dopłacić jeszcze 5 milionów funtów.

Całość transferu została dopięta kilka minut przed pólnocą, a więc przed oficjalnym końcem okna transferowego. Komunikat w sprawie uzgodnienia warunków oba kluby wydały jednak dopiero po godzinie 2 w nocy. Na mocy tej umowy Cole będzie występował na Stamford Bridge przez 5 sezonów i zarabiał 90 tysięcy funtów tygodniowo.

W oświadczeniu możemy przeczytać - Arsenal i Chelsea uzgodniły warunki tranferów Williama Gallasa i Ashleya Cole. W ramach tej transakcji Chelsea zapłaci Arsenalowi dodatkowo 5 milionów funtów. Piłkarze przeszli już badania i zaakceptowali swoje indywidualne kontrakty.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
DaMarcus Beasley reprezentacyjny pomocnik Stanow Zjednoczonych zostal wypozyczony z PSV Eindhoven do zespolu z EPL Manchester City.


Na kilka godzin przed zamknieciem okna transferowego w Europie Beasley zostal wypozyczony na rok z obecnego swojego klubu PSV Eindhoven do Manchester City w EPL.Kierownictwo holenderskiej druzyny postanowilo wypozyczyc Amerykanina po pozyskaniu w ostatnich dniach dwoch pilkarzy Patricka Kluiverta oraz Diego Tardelliego.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
młotem to on dostanie

wiedzialem ze tevez ma bujna wyobraznei i woguel ale ******lenie typu zawse chialem garc w west hamei to meni do***alo

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
no transfery bardzo ciekawe. Jestem troche zawiedziony ze wspaniały lewy obronca czyli Cole odszedł od Kanonierów, no ale to wszystko przez zarzad no ale Gallas zły nie jest Baptista tez bedzie niezły mam nadzieje

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Baptista sie nadaje do ligi angielskiej wg mnie
Ciekawe czy Reyes sobie poradzi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium