SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 271390

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tez tak uwazam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2905
nie ma szans aby terry zamienił chelsea chyba że na Górnik



Zmieniony przez - Sir Young w dniu 2007-06-01 00:44:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Patryk Rachwał podpisal kontrakt z GKS Bełchatów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Peszko i Geworgian tez powinni w najbliższym czasie opuścić Wisłe Płock, wspólnie z Rachwałem jako nieliczni zaprezentowali się pozytywnie.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Bełchatów szykuje powazne wzmocnienia w tym sezonie... Czytalem ze maja nowego sponsora i w tym sezonie budzet GKS-u ma przekroczyc 30 mln zł.





Zaglebie chce sprowadzic Niedzielana

Zmieniony przez - sooo w dniu 2007-06-01 13:25:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Zaglebie ma 20 mln i chce sprowadzić Niedzielana ... tzn że GKS B. może sobie pozwolić na znacznie więcej . Pisano też że budżet Legii , Wisły K , Lecha i Korony też będzie większy od Zaglebia Czekam na jakieś ciekawe transfery .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
The Guardian: Anelka na celowniku MU

Mimo że Manchester United pozyskał aż trzech pilkarzy jeszcze przed rozpoczęciem letniego okienka transferowego, spekulacje na temat dalszych zakupów klubu z Old Trafford nie ustają. Według gazety "The Guardian" sir Alex Ferguson chce sprowadzić Nicolasa Anelkę.

Napastnik Bolton Wanderers strzelił w minionym sezonie 11 bramek w lidze i zapewnił swojej drużynie udział w rozgrywkach o Puchar UEFA.

Możliwość gry w Lidze Mistrzów ma skłonić Anelkę do przejścia na Old Trafford. Jednak transfer może nie dojśc do skutku za sprawą Sammy'ego Lee, nowego menedżera Boltonu, który chce zatrzymać piłkarza w klubie.

nie mam nic przeciwko

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Anelka nie przejdzie myślę wie że byłby prawdopodobnie tylko rezerwowym no a grą w UEFA może się jeszcze lepiej zareklamować ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Chelsea sfinalizowała transfer napastnika Bayernu Monachium Claudio Pizarro.
28-letni reprezentant Niemiec przeniósł się na Stamford Bridge za darmo, bowiem w czerwcu wygasa jego umowa z dotychczasowym klubem.

Pizarro przeszedł testy medyczne i podpisał z The Blues czteroletni kontrakt, który zagwarantuje mu 3.8 mln euro rocznie. Wychowanek Deportivo Pesquero Chimbote podkreślił, że jego głównym celem jest wygranie z Chelsea Ligi Mistrzów.

- Myślę, że to bardzo ważne bym zdobywał tytuły i tutaj mam szansę je zdobywać. Najważniejsza jest Liga Mistrzów, którą chciałem wygrać z Bayernem, ale nie mieliśmy szans - powiedział Pizarro Chelsea TV.

Pizarro grał w Bayernie od 2001 roku, kiedy to został kupiony za 8 mln euro z Werderu Brema. W 229 meczach zdobył 97 bramek, z czego osiem w Bundeslidze w tym sezonie.


Roman przestał sypać kasą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
w pucharze ligi będzie szarpał Może Abramovic kompletuje teraz skład na te rozgrywki, a później będzie układał jedenastki na LM, FA cup i lige angielską

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2007-06-02 13:51:15

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Galeria zdjec z zajsc na stadionie!!!!!!!!

Następny temat

Jak wam sie podoba mecz Monaco-Chelsea?

WHEY premium