SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery Realu :]

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Nie jestem jakims wielkim fanem Realu, ale od zawsze interesuje sie tym co sie dzieje w tym klubie. Ostatnio duzo mowi sie o transferach tego klubu [jak zwykle...] Mowi sie, ze klub czekaja ogromne zmiany. Zmian mozemy sie spodziewac po odejsciu Zizou, Ronaldo, Figo czy nawet symoblu Realu Raula. Jesli Oni odejda to juz bedzie zupelnie inny Real. Ale przeciez wlodarze klubu nie pozwola na to, zeby Krolewscy byli bez gwiazd. Dlatego tez zalozylem ten temat. Kto wg. Was powinen zasilic Real? Osobiscie nie chce, zeby odszedl Figo, Zidane, Raul czy Ronaldo, no ale jesli juz jest taka koniecznosc to trzeba znalezc nastepcow tych wielkich, galaktycznych gwiazd. No, wiec oto moje typy. Za Raula i Ronaldo mogliby przyjsc Adriano i van Nistelrooy. Za Figo [portugalczyk moze bedzie gral w jednym klubie z Olisadebe - w Sportingu...] i Zidana, Kaka z AC Milan'u i Robbena z Chelsea, choc nierealne jest sporawadzenie Holendra do Realu, Chelsea Go nie pusci. Przydalby sie rowniez obronca, uwazam, ze Alex z PSV bylby w sam raz. Co do defensywy to jeszcze Vieria lub Nesta przydaliby sie. Nie wiem po co Realowi byl Walter Samuel. Potrzebny byl obronca, owszem, ale nie On. On gra "slabo" i za bardzo brutalnie. Ktos go minie, to on od razu podklada noge. Narazie juz skoncze, moglbym tak pisac i pisac o transferach Realu...
Nie wiem czemu Real chce pozbyc sie Ronaldo, ja bym GO zostawil, jak ma pilke to wiec co z nia zrobic, potrafi znakomicie dryblowac, jest szybki...w sam raz dla Realu.
No to teraz juz same nazwiska
-Nesta
-Vieria
-Nistelrooy
-Adriano
-Alex
-Kaka
-Robben

Sklad

Casillas
Carlos ; Nesta ; Alex ; Salgado
Robben ; Vieira ; Kaka ; Beckham (?) Solari (?) moze Gravesena, choc nie ta pozycja
Adriano ; van Nistelrooy

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Władze brazylijskiego klubu Santos chcą od Realu Madryt 50 milionów dolarów (około 41 milionów euro) za piłkarza reprezentacji Brazylii Robinho.

Jest to suma odstępnego wpisana w kontrakcie 21-letniego napastnika, który w ostatnich miesiącach wyrósł za jedną z największych gwiazd brazylijskiej piłki. Robinho błyszczy formą zarówno w lidze, jak i reprezentacji. "Canarinhos" doszli do finału Pucharu Konfederacji, który odbywa się w Niemczech, a Robinho jest wyróżniającym się graczem podstawowej jedenastki.

Prasa w Brazylii i Hiszpanii informowała, że władze Realu oferowały za piłkarza kwoty od około 18 do 30 milionów dolarów. Prezydent Santosu Marcelo Teixeira nie chce jednak sprzedawać swojego najlepszego zawodnika.

Robinho ma kontrakt do 2008 roku. W ubiegłym roku Real porozumiał się z Santosem w sprawie pierwokupu piłkarza, ale nie zdecydował się wtedy na transfer definitywny. Obecnie jego wartość znacznie wzrosła

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 278
Mi sie wogule nie podobają transfery Realu Madryt.
Po co kupować było tego zawodnika?-Gravesena nie wiem, jego gra nie podoba mi sie kompletnie!Tak jak Walter Samuel to nie to co kiedyś teraz tylko faulem potrafi zatrzymać przeciwnika.
Sądze,że powinni sprzedać Figo i Zidana najlepsze lata już za nimi i chyba już nie powrócą do formy.I nie wiem po co oni chcą sprzedawać Roberto Carlosa.Moim zdaniem on jest wciąż najlepszym lewym obrońcą na świecie,jest szybki,dynamiczy,ma niesamowite kopnięcie no i kondycjie może biegać przez cały mecz.Ale dobra niech go sprzedadzą do BarcelonyNo i Beckham nie może sie odnaleść w Hiszpanii sam powiedział,że bardzo chciałby znów zagrać w Premiership.Ale Real go nie sprzeda za dużo kasy z niego mają(wiecie o co chodzi,kontrakty itp)
Realowi przydało by sie odświrzenie zespołu powinni stawić na utalentowaną młodież.
Ja proponuje takie transfery:
Kaka,Cristiano Ronaldo -ale jego nie kupią na 90%Przydał by im sie też jakiś bramkostrzelny napastnik np:Thierry Henry,A w tej chwili najbardziej Samuel Eto ale jego też nie kupią na 90%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
akurat Gravesen to ostatnio najlepszy transfer Realu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 278
No nie wiem ...mi sie nie bardzo podoba jego gra ale spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Gravesen nie gra tak efektownie jak Figo, Zizuo czy Ronaldo, ale gra dobrze

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już puszczą Ruuda z Old Traffor , tak samo Robbena z Chealse :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
no wiem, wiem, Oni nie przejda, ale ja mowie, ze to bylyby dobre transfery

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3455
Już to widze jak Kaka i Nesta lgną do tego gówna :/
Milan to potęga i oni o tym wiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
jedynie Adriano i Nisterooy mogą przyjść do realu.

Ambramović nie da robena.
Milan Kake
Nesta j/w
Który Alex?

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta jedynie Adriano . PRezes Interu nie zgodził sie wymienić Adriano za Ronaldo + 70mln $! Więc tu nie bajeruj

Nie wiesz kto to Alex z PSV ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
chodzi mi o defensora PSV hmmm jarzysz? ten co gola strzelil Monaco w LM z bani po roznym


nie no Alexa nie zna wlasnie wyszlo jak sie interesujesz pilka moze ja jakos 'super' na pilce sie nie znam, ale sklady takich klubow jak chocby PSV to znam



Zmieniony przez - erminho w dniu 2005-03-24 19:26:07

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to wkoncu jest... ???

Następny temat

Zaproszenie

WHEY premium