SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

barki pomoc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6816
Witam.Możecie mi coś powiedziec jak to jest z ta predyspozycja do rozwoju barków.Zauważyłem ze sa one nieproporcjonalne do reszty.Szczegulnie boczne aktony bez jakiegos napiecia są niewidoczne cwicze od 4 lat i jakos niezwracałem na to uwagi.Postanowiłem zrobic porusz swoje barki.Zobaczymy jakie będą efekty

>>>>SFD FIGHT CLUB<<<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 191 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4668
Na barki kiedyś stosowałem:
podciąganie sztangi do brody w uchwycie szerokim 3x 8
wyciskanie sztangi naprzemian zza karku / sprzed głowy 3x 12
unoszenie ramienia bokiem z linką wyciągu 3x 15
podciąganie barków ze sztangą z tyłu 3x 12
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
spróbuj, spróbuj, niezłe wymiary, ale w pasie Cię przebijam, pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6816
No tak.Tylko te bary jestem w dołku.Czy moze nie mam predyspozycji

>>>>SFD FIGHT CLUB<<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27919
Jest tak samo jak z innymi partiami. Jedne idą nam lepiej a inne gorzej. Polecam posty z serii porusz swoje.... Niektóre z nich wypróbowałem i nigdy się nie zawiodłem. Muszę jednak zwrócić uwagę, że służą one poruszeniu czyli wyjściu ze stagnacji. Jednorazowy cykl treningowy nie rozwiąże twojego problemu całkowicie. Skoro barki odstają od reszty to przyczyną nie musi być genetyka ale niewłaściwy trening. Musisz zwrócić na nie szczególną uwagę przez dłuższy czas. Powodzenia
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
kamur - nie łam sie ,tylko daj do oceny swoj ostatni plan
oblookamy ,zobaczymy

pamietaj o regeneracji, to rownie wazne co inne czynniki (trening, dieta,etc.) chodzi o to,ze nie zawsze duzo i mocno przynosi efekty u mnie barki to najlepsza partia miesniowa jezeli chodzi o wygląd, chociaz kiedys na poczatku mialem tez z nimi problemy ale zroznicowane treningi, zmiany planow itd. przyniosly efekty

wiec jezeli oczekujesz pomocy, to daj na poczatek swoj ostatni plan barkow
i caly rozklad partii w tygpodniu (bo to tez wazne przy ocenie planu)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6816
Ok.Diete mam regeneracje robie.Wszystko zrobione.Nie jestem jakiś nowy.Ostatni plan:
Pn-Plecy
Wt-Klata
Śr-wolne
Cz-Nogi+Bic
Pt-Barki+Tric
So-wolne
Nd-wolne

Stary trening barków sprzed porusz swoje barki

1-2serie rozgrzewkowex20pow 3 własciwe 12/10/8
2-Arnoldki 4x10
3-Unoszenie na boki 4x10
4-Unoszenie w opadzie 4x12

>>>>SFD FIGHT CLUB<<<<

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
dlugo tym planem trenowales?
czesto zmieniasz plany na poszczegolne partie, a tutaj w szczegolnosci na barki?
bo to jest wazne, zeby nie popasc w stagnacje - w rutyne, pozniej sa problemy z tym zeby "ruszyc" do przodu

w planie widze ,ze wszystko robisz *10powt. stały cięzarem - wg mnie lipa, pprzynajmiej w pierwszysm wyciskaniu jak "arnoldki" lub inne np. wyciskanie sztangi sprzed głowy powinienes robic progresje przy seriach np.. 4*12/10/8/8


ps. musze leciec - jutro zawitam , wiec napisz cos wiecej - zcy dlugo takim planem cwiczyles, jak czesto zmieniasz - i podaj ew. plan wczesniejszy przed tym co podales wyzej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6816
Robie 1-2 tygodnie lekkich treningów lub pszerwe.Ten plan co podałem był ostatnim którego uzywałem.Przeciesz robie progresje w wyciskaniu zza karku.A w cwiczeniach ze sztangielkami nierobie progrescji bo nie mama zabardzo jak.

>>>>SFD FIGHT CLUB<<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1423
Kamur jedynym najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z planu Mawashiego z serii "porusz swoje" barki oto link https://www.sfd.pl/temat189313/

Pozdrawiam i życze sukcesów

"Mógłbym się zapisać? Chciałbym rozbudować parę mięśni."

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
paproh - autor pisal,ze zaczął to stosowac

kamur- sorry nie zauważyłem 1 ćwiczenia
ogólnie trening się wydaje ok, standardowy plan widzę, każdy akton odpowiednio trenowany..
teraz ponawiam pytanie - jak wygląda układ partii w ciągu calego tygodnia? (może truję - ale inaczej nie mam za dużo informacji )

Bo wg mnie mozesz sprobować bardzo dobrego połączenia
klatka + przód/bok barków
plecy(+4boczne) + tył barków
inne partie ułożone jak Ci pasuje - głównie chodzi o te 2 dni, w zasadzie bylby to plan na 4 dni (w dzien 3 - łapa <tric+bic+przedramiona> i w dzien 4ty nogi <4głowe+2głowe+łydki>)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6816
Banan.Kiedyś myslałem nad takim czymś.Ale mój rozkład jest tak zrobiony ze wzgledów praktycznych.Ponieważ kalte i barki tric robie u siebie w domu a pozostałem partie na siłowni.Pponiewaz ciezko by sie robobiło plecy i nogi w domu(brak osprzetu).

>>>>SFD FIGHT CLUB<<<<

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase pytanie

Następny temat

wiek a przyrosty m. mięśniowej

electro
Polecane artykuły