Na barki kiedyś stosowałem:
podciąganie sztangi do brody w uchwycie szerokim 3x 8
wyciskanie sztangi naprzemian zza karku / sprzed głowy 3x 12
unoszenie ramienia bokiem z linką wyciągu 3x 15
podciąganie barków ze sztangą z tyłu 3x 12
podciąganie sztangi do brody w uchwycie szerokim 3x 8
wyciskanie sztangi naprzemian zza karku / sprzed głowy 3x 12
unoszenie ramienia bokiem z linką wyciągu 3x 15
podciąganie barków ze sztangą z tyłu 3x 12