>>>>SFD FIGHT CLUB<<<<
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
podciąganie sztangi do brody w uchwycie szerokim 3x 8
wyciskanie sztangi naprzemian zza karku / sprzed głowy 3x 12
unoszenie ramienia bokiem z linką wyciągu 3x 15
podciąganie barków ze sztangą z tyłu 3x 12
>>>>SFD FIGHT CLUB<<<<
oblookamy ,zobaczymy
pamietaj o regeneracji, to rownie wazne co inne czynniki (trening, dieta,etc.) chodzi o to,ze nie zawsze duzo i mocno przynosi efekty
u mnie barki to najlepsza partia miesniowa jezeli chodzi o wygląd, chociaz kiedys na poczatku mialem tez z nimi problemy
ale zroznicowane treningi, zmiany planow itd. przyniosly efekty
wiec jezeli oczekujesz pomocy, to daj na poczatek swoj ostatni plan barkow
i caly rozklad partii w tygpodniu (bo to tez wazne przy ocenie planu)
http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME-t1165501-s45.html - redukcja 2018
http://www.sfd.pl/-t1090712-s450.html -> blog treningowy
Pn-Plecy
Wt-Klata
Śr-wolne
Cz-Nogi+Bic
Pt-Barki+Tric
So-wolne
Nd-wolne
Stary trening barków sprzed porusz swoje barki
1-2serie rozgrzewkowex20pow 3 własciwe 12/10/8
2-Arnoldki 4x10
3-Unoszenie na boki 4x10
4-Unoszenie w opadzie 4x12
>>>>SFD FIGHT CLUB<<<<
czesto zmieniasz plany na poszczegolne partie, a tutaj w szczegolnosci na barki?
bo to jest wazne, zeby nie popasc w stagnacje - w rutyne, pozniej sa problemy z tym zeby "ruszyc" do przodu
w planie widze ,ze wszystko robisz *10powt. stały cięzarem - wg mnie lipa, pprzynajmiej w pierwszysm wyciskaniu jak "arnoldki" lub inne np. wyciskanie sztangi sprzed głowy powinienes robic progresje przy seriach np.. 4*12/10/8/8
ps. musze leciec - jutro zawitam , wiec napisz cos wiecej - zcy dlugo takim planem cwiczyles, jak czesto zmieniasz - i podaj ew. plan wczesniejszy przed tym co podales wyzej

http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME-t1165501-s45.html - redukcja 2018
http://www.sfd.pl/-t1090712-s450.html -> blog treningowy
>>>>SFD FIGHT CLUB<<<<
Pozdrawiam i życze sukcesów
"Mógłbym się zapisać? Chciałbym rozbudować parę mięśni."
kamur- sorry nie zauważyłem 1 ćwiczenia
ogólnie trening się wydaje ok, standardowy plan widzę, każdy akton odpowiednio trenowany..
teraz ponawiam pytanie - jak wygląda układ partii w ciągu calego tygodnia? (może truję - ale inaczej nie mam za dużo informacji
)
Bo wg mnie mozesz sprobować bardzo dobrego połączenia
klatka + przód/bok barków
plecy(+4boczne) + tył barków
inne partie ułożone jak Ci pasuje - głównie chodzi o te 2 dni, w zasadzie bylby to plan na 4 dni (w dzien 3 - łapa <tric+bic+przedramiona> i w dzien 4ty nogi <4głowe+2głowe+łydki>)
http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME-t1165501-s45.html - redukcja 2018
http://www.sfd.pl/-t1090712-s450.html -> blog treningowy
Krzysztof Piekarz