Jest liderem w tym dzialeSzacuny
14521
Napisanych postów
21784
Wiek
43 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
619839
Paatik dokładne, tłumacze tylko skąd się mogło wziąć takie przekonanie, bo nie jest zupełnie bezpodstawne. Tyle że nie dotyczy większości trenujących kobiet, więc nie ma co się przejmować. Zwykły trening jaki robi większość kobiet przyniesie same korzyści, w tym właśnie uniesienie biustu
Jeszcze jedno mi się przypomniało - czasem kobiety uważają że od ćwiczeń na klatę biust znika, bo zapominają że to w większości tkanka tłuszczowa, więc jak robią redukcję i spalają fat to biust przy okazji też się może zmniejszyć. Ale ćwiczenia na klatkę nie mają z tym nic wspólnego.
Szacuny
242
Napisanych postów
538
Wiek
36 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
26168
Ja już i tak nie mam biustu, więc dużo gorzej być nie może :p
Ja trochę mam wrażenie, że faceci tak jakoś bronią niektórych ćwiczeń, że są tylko dla nich? Mój były facet też pamiętam, że był niechętny żebym nawet spróbowała to wyciskanie zrobić z ciekawości.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6886
Napisanych postów
36450
Wiek
47 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
682929
Ktoś kto się trochę interesuje treningiem nie zwróci takiej uwagi kobiecie. natomiast najwięcej uwag to mają tacy znawcy którzy wiedzę czerpią tylko do kumpli na siłowni. to z takimi szkoda nawet dyskutować. próbowałem czasem i uważam, że szkoda czasu bo to i tak groch o ścianę.
Szacuny
242
Napisanych postów
538
Wiek
36 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
26168
Byłam u fizjo, bo mnie trochę bolało biodro po jeździe samochodem, już w zasadzie przestało, ale poszłam bo ja zawsze mam dużo różnych rzeczy do rozmasowania. I znowu się nasłuchałam, że mam się codziennie rozciągać i rolować i chodzić na jogę i medytować, bo jestem w kilku procentach najbardziej napiętych ludzi...
Ja serio wkładam dużo wysiłku w to rozciąganie i rolowanie i cały czas efekty takie do kitu :/
Podobno jak leżę po prostu, to mam napięcie jak przeciętny człowiek jak wykonuje ciężkie ćwiczenie..
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
4272
Napisanych postów
5120
Wiek
47 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
118521
No rzeczywiscie w mostku prosty ten piersiowy jak struna, rzeczywiscie jak piszesz mobilnosc akurat tu slaba, widac ze w ledzwiach cie wygina (brzuch zdecydowanie najwyzszy punkt mostka), moze jest nieco lepiej na ostatnim, ale to chyba przez inna perspektywe zdjecia, bo widac tez ze rece tworza jedna linie z calym kregoslupem az do ledzwiowego. Ale to wiesz sama bo jak piszesz masz problem z tym piersiowym i barkami, wiec poki tak bedzie to mostka nie poprawisz, pytanie na ile ci to jest potrzebne zeby to meczyc, ale zawsze starac sie poprawiac warto, nawet jak nie bedzie duzo lepiej to chociaz nie bedzie gorzej, a to czasem tez jest wazne :) No ja tez mam klatke zamknieta, moze jest lepiej po wielu miesiacach roznych mobilek ale do takiego poziomu jaki bym chciala, to daleko i raczej nie dojde.