SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan treningowy - pole dance, siła, redukcja, pośladki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14521 Napisanych postów 21784 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619839
Paatik dokładne, tłumacze tylko skąd się mogło wziąć takie przekonanie, bo nie jest zupełnie bezpodstawne. Tyle że nie dotyczy większości trenujących kobiet, więc nie ma co się przejmować. Zwykły trening jaki robi większość kobiet przyniesie same korzyści, w tym właśnie uniesienie biustu

Jeszcze jedno mi się przypomniało - czasem kobiety uważają że od ćwiczeń na klatę biust znika, bo zapominają że to w większości tkanka tłuszczowa, więc jak robią redukcję i spalają fat to biust przy okazji też się może zmniejszyć. Ale ćwiczenia na klatkę nie mają z tym nic wspólnego.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26168
Ja już i tak nie mam biustu, więc dużo gorzej być nie może :p

Ja trochę mam wrażenie, że faceci tak jakoś bronią niektórych ćwiczeń, że są tylko dla nich? Mój były facet też pamiętam, że był niechętny żebym nawet spróbowała to wyciskanie zrobić z ciekawości.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636484
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
Ktoś kto się trochę interesuje treningiem nie zwróci takiej uwagi kobiecie. natomiast najwięcej uwag to mają tacy znawcy którzy wiedzę czerpią tylko do kumpli na siłowni. to z takimi szkoda nawet dyskutować. próbowałem czasem i uważam, że szkoda czasu bo to i tak groch o ścianę.
5

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26168
Byłam u fizjo, bo mnie trochę bolało biodro po jeździe samochodem, już w zasadzie przestało, ale poszłam bo ja zawsze mam dużo różnych rzeczy do rozmasowania. I znowu się nasłuchałam, że mam się codziennie rozciągać i rolować i chodzić na jogę i medytować, bo jestem w kilku procentach najbardziej napiętych ludzi...

Ja serio wkładam dużo wysiłku w to rozciąganie i rolowanie i cały czas efekty takie do kitu :/

Podobno jak leżę po prostu, to mam napięcie jak przeciętny człowiek jak wykonuje ciężkie ćwiczenie..
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14521 Napisanych postów 21784 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619839
To podobnie jak u mnie Najbardziej zniechęcający w regularnym rozciągniu i rolowaniu jest dla mnie właśnie brak konkretnych efektów.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26168
Viki
To podobnie jak u mnie Najbardziej zniechęcający w regularnym rozciągniu i rolowaniu jest dla mnie właśnie brak konkretnych efektów.


Ja widzę efekty, bo jak zaczynałam to w skłonie sięgałam ciut za kolano :p

No i szpagat ;)
Pierwsze zdjęcie jest chyba z 2019 roku

Ale wciąż to napięcie jest takie ogromne i np jeśli chodzi o barki i piersiowy to efekty są minimalne








Zmieniony przez - nefretam w dniu 2022-06-09 12:55:06
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26168
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
No rzeczywiscie w mostku prosty ten piersiowy jak struna, rzeczywiscie jak piszesz mobilnosc akurat tu slaba, widac ze w ledzwiach cie wygina (brzuch zdecydowanie najwyzszy punkt mostka), moze jest nieco lepiej na ostatnim, ale to chyba przez inna perspektywe zdjecia, bo widac tez ze rece tworza jedna linie z calym kregoslupem az do ledzwiowego.
Ale to wiesz sama bo jak piszesz masz problem z tym piersiowym i barkami, wiec poki tak bedzie to mostka nie poprawisz, pytanie na ile ci to jest potrzebne zeby to meczyc, ale zawsze starac sie poprawiac warto, nawet jak nie bedzie duzo lepiej to chociaz nie bedzie gorzej, a to czasem tez jest wazne :)
No ja tez mam klatke zamknieta, moze jest lepiej po wielu miesiacach roznych mobilek ale do takiego poziomu jaki bym chciala, to daleko i raczej nie dojde.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26168
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przeprowadzić redukcję dla osoby początkującej.

Następny temat

Czy mam dobry plan?

electro
Polecane artykuły