SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pachoł - WSZYSTKO NA OPAK!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
pachol_123


Jest pare też niuansów co do pracy i mojej przyszłej kariery na siłowni, ale o tym więcej napiszę jutro/czwartek kiedy będę miał już jasną sytuację :D.




I jak się rozwinęła sytuacja, pozytywnie ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17916
BPL-G
pachol_123


Jest pare też niuansów co do pracy i mojej przyszłej kariery na siłowni, ale o tym więcej napiszę jutro/czwartek kiedy będę miał już jasną sytuację :D.




I jak się rozwinęła sytuacja, pozytywnie ?


Si :D. Ogólnie to zmieniam siłownię, a co za tym idzie miejsce pracy ;). Już mam wszystko załatwione, a jutro rozmowę z nowym szefem i zobaczę jak się sprawy potoczą ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17916
17.11.16
Siema! Wczoraj dzień nietreningowy i dzień.. Wp*****lania. Znowu..
Szczerze? To teraz nawet nie wiem jak wygląda moja forma, bo woda nie zdąży jeszcze dobrze zejść, a ja znowu się podlewam . Wczoraj doszło do mnie, że samemu sobie nie poradzę i umówiłem się ze znajomą, która jest psychologiem na rozmowę. Wyciągnąłem kilka wniosków i:

-Nie liczę makro, ani kalorii. Będę zwracał tylko uwagę na podaż białka
-Postaram się zacząć stosować 'intuitive eating' i tak mam teraz "offseason" i masuję, więc co mi szkodzi. A jak się uleje to się wytnę i tyle
-Szykuje się do zawodów tylko nie wiem, czy Sopot, czy gdzieś na jesień bardziej. Wszystko zależy od tego jak będę stał z formą
-Masę robię do 88-90kg i 85-86cm w pasie. Jeżeli przekroczę, któryś z tych wytycznych wtedy robię mini cut


Także cele mam wyznaczone. Co do planu treningowego to bardzo mi się podoba, wiem co chcę osiągnąć i co poprawić i jestem pewien, że efekty będą zaj**iste :D.

Muszę popracować jeszcze nad tym żeby wyrobić sobie pewną rutynę, dokładnie co do pory treningu i posiłków wtedy łatwiej będzie to wszystko ogarnąć. Już pewną strukturę mam, ale jutro na spokojnie wszystko dopracuję, bo zaraz uciekam spać gdyż o 7:30 mam rano personalne .

Dzisiejszy trening zaj**isty, jak zwykle po wp*****laniu mega pompa i łapy wyglądają jak przed sceną haha szkoda, że tylko one
Trening: UPPER BODY #2
1.OHP 10x20/8x30/5x40/5x45/5x50/10x55
2.Wyciskanie sztangi leżąc 10x50/6x60/8/8/8/8/10 - 75kg
3.Wiosłowanie Pendleya 8x50/5x65/4x8 - 75kg
4.Horizontal Row 12/12/15 CC
5.Wznosy boczne hantli stojąc 10x6/3x12 - 10kg
6.Uginanie ramion ze sztangą stojąc 3x10 - 42,5kg
7.Prostowanie ramion z drążkiem na wyciągu 12/12/10 - 38,5kg

Dieta:
1.Przed treningiem: Kanapka z szynką i serem + 3 wafle ryżowe z dżemem + płatki na mleku (pusta lodówka xD)
2.Po treningu: Czekolada + wafle ryżowe (nie wziąłem żarcia do roboty xD)
3.Kolacja: gołąbki, twaróg z owsianką i owocami, kanapki
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
pachol_123


Si :D. Ogólnie to zmieniam siłownię, a co za tym idzie miejsce pracy ;). Już mam wszystko załatwione, a jutro rozmowę z nowym szefem i zobaczę jak się sprawy potoczą


Powodzenia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17916
18.11.16
Siema! Miałem nie robić tego wpisu, bo mi się nie chciało no ale obiecałem sobie, że będą regularnie więc.. BEZ WYMÓWEK

Dzisiaj zaj**isty dzionek od rana. Miałem zajęcia, potem rozmowę o pracę na nowej siłowni no i dostałem robotę (to chyba oczywiste :D) od 01.12 zaczynam, a wraz ze mną przechodzi 10-15 osób z tej mojej byłej siłki haha! j**ać tego szefa.

Potem pisałem se artykuł, który jutro wrzucę no i trening. Nie poszło po mojej myśli, bo mega bolą mnie nogi. Jestem cały opuchnięty i mam nawrót jakiś, bo znowu mam stan zapalny tej giry i śmieszne to wygląda.. Łapy docięte mega, klatka, plecy a brzuch i nogi ulane jak u sumo.. Jak do poniedziałku/wtorku nie przejdzie to wybieram się do fizjo bo mam dość tego już.

Mega się czuje bez liczenia kalorii chociaż to dopiero 2 dzień, ale no.. Nawet mnie nie ciągnie w kierunku słodyczy, albo nie ma takiego 'zapalnika' jedzenia jak kiedyś, że oj**ałem chleb i zaraz kolejny i kolejny :D. Będę teraz monitorował wagę i pas(ale to jak zejdzie stan zapalny bo wynik nie będzie obiektywny obecnie), ale o tym już pisałem.

Jutro trening z ziomkiem, może jakieś foty strzelę bo to ten od lustrzanki xD.

Trening: Improwizowane Nogi, czyli to na co mi pozwalały..
1.Martwy ciąg na prostych nogach 10x60/6x80/4x10 - 105kg
2.Wyprosty nóg siedząc 6x15 - 59kg
3a.Dzień dobry 3x12 - 40kg
3b.Glute Ham Raises z pauzą 3x15 CC
4a.Wspięcia na palce z pauzą na suwnicy 3x15 - 250kg
4b.Wznosy nóg na drążku 3x15CC

Dieta:
1.4 kosteczki czekolady
2.Sałatka z kurczakiem, barszczyk, 2 pączusie
3.Kanapka z szynką serem, wafle ryżowe z dżemorem
4.Jajecznica z kurczakiem, chlebek z kurczakiem i warzywami, twaróg z owocami









...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
chudo%) masuj!

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17916
19.11.16
Siema! Nie wiem jaka u was pogoda, ale u mnie tragedia! Na dworze cały czas, ale jest tak ciepło, że aż się chciało iść na dwór! Jak wracałem z treningu na chatę to aż się spociłem xD

Wrzuciłem dziś artykuł na fejsika, polecam sprawdzić!

Kolejny dzień 'intuitive eating', muszę się jeszcze trochę nauczyć, przestać podjadać i ułożyć strukturę tego wszystkiego. Zrobię to jutro :D. Póki co nie wiem ile zjadłem, ale czuje się najedzony więc na dziś finito.

Dzisiaj wpadł trening z ziomkami, była lustrzanka, było pare fotek niedługo coś wrzucę ;>.

Trening: Accessory Day
1.Wyciskanie sztangi głową w dół 10x50/10x60/3x12 - 72,5
2.Rozpiętki na bramie + rozpiętki na butterfly 15/12 - 12,5kg + 15/15 - 65kg
3.Ściąganie klamry wyciągu górnego 10x23/10x28/12/11/8 - 34kg
4.Przyciąganie klamry na bramie 2x15 - 21kg --> k***a ale weszło, sztos
5.Wznosy boczne hantli 10x4/4x15 - 8kg
6.Odwrotny butterfly 3x15 - 55kg
7.Uginanie ramienia z hantlem na modlitewniku z suplinacją 12/10/8 - 14kg
8.Prostowanie ramienia z linką na wyciągu 15/12/12 - 10kg

Dieta:
1.Wafel ryżowy + ciastko
2.Przed treningiem: .Frytasy, kurczak, surówka, ćwikła
4.Po treningu: lodzik, chilli con corne, owsianka z twaroiem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17916
TomQ-MAG
chudo%) masuj!

Szczerze? to ja nawet nie wiem jaką mam teraz formę i ile ważę haha. Bo mam stan zapalny i przez to łapię w ch** wody zawsze na brzuchu, nogach i mordzie no i automatycznie waga do góry.

Jak woda zejdzie to będę miał obiektywny widok i wrzucę jakieś foto :D

Ale żeby nie było, masuję szefie!
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
Widać za to że masa co dokłada jest świetnej jakości i sylwetka na pewno wyglada bardzo estetycznie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17916
21.11.16
Siema! Dzisiaj postaram się krótko.. :D.
Wczoraj trochę podjadłem(czytaj, dużo :D) i od dziś ruszam już całkowicie z tematem, bo w końcu po 2 MIESIĄCACH ustaliłem sobie konkretne cele i ogarnąłem 'dniową rutynę', ale nie będę tu tłumaczył o co chodzi. Ważne, że jest już git.

Aktualne cele:
Masa: 21.11.16 - 01.04.17
Redukcja: 01.04.17 - 26.06.17

Jak forma będzie dobra to wyskoczę na jakieś zawody.

No i w końcu też ogarnąłem życie prywatne.

Kaloryka z jaką ruszam to:
Kalorie: 2700
Białko: 180 - 200
Tłuszcze: 55 - 65
Węglowodany: 350 - 370
Dodatkowo w niedziele zawsze robię sobie wolny dzień bez liczenia kalorii


Trening dziś wyszedł zaj**iście, jak i cały dzień. Dawno się nie czułem tak dobrze, taki nakręcony! W końcu jest ogień.

Trening: GÓRA CIAŁA #1
1.Wyciskanie sztangi leżąc 8x50/5x70/3x80/3x85/8x95, mega wynik jak dla mnie!
2.Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 3x12 - 28kg
3.Wyciskanie hantla jednorącz stojąc 10x14/4x10 - 18kg
4.Podciąganie na drążku podchwytem 2x8CC/6/6/6/8 - 18kg
5.Seal Row hantlami 10x20/3x10 - 26kg
6.Uginanie ramion z hantlami z suplinacją 8/8/10 - 22kg
7.Wyciskanie francuskie hantla jednorącz stojąc 3x10 - 16kg

Dieta:
1.Przed treningiem: pączek, frytki z gyrosem, surówka, ćwikła + wafle ryżowe z dżemem i ciastka xDD
2.Po trening: Szejk WPC + wafle ryżowe
3.Kolacja: Ryż z twarogiem, jogurtem, batonem i owocami
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja

Następny temat

zatłuszczenie na masie

electro
Polecane artykuły