SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pachoł - WSZYSTKO NA OPAK!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Rolujesz się cały czy tylko nogi? Interesuje mnie to, bo od świąt uskuteczniam takie zabiegi i się wkręcam w temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Nogi, plecy i bicka bo mnie rwało w nim często, a odkąd zacząłem się rollować to przeszło :D

PS: ZAj**ISTY AVATAR STARY!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
To muszę bardziej zgłębić temat Ja roluje poki co tylko nogi, ale czuje się lepiej, luźniej i ogólnie spoko

Avek taki bo przegrałem zakład Pod koniec marca pójdzie w odstawkę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
No roller mega pomaga :D

Czemu chcesz zmieniać avatar?! Stary Conor to k***a mój idol :D!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
18.01.16
Siemano! Mimo, że mam dzisiaj wolne to wstałem normalnie o 4:40 żeby dopilnować lokatora aby ćwiczył, a jak już mieliśmy wychodzić to powiedział mi, że nie idzie.. Trochę się zawiodłem, ale wyj**ane :D! Mi to nie przeszkodziło w zrobieniu mega treningu!
Po weekendzie zawsze jestem taki głodny siłowni, że na treningu serio jest ogień!!!

Trening: Góra ciała I
1.Wyciskanie sztangi leżąc 5x3 - 88kg
2.Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 4x7-10 - 30kg
3.Podciąganie na drążku podchwytem 5x3 - 20kg
4.Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 4x8 - 76kg
5.Wyciskanie żołnierskie 3x6 - 52kg
6a.Wyciskanie francuskie 3x8-10 - 36kg
6b.Uginanie ramion stojąc ze sztangą łamaną 3x8 - 44kg

Dieta ->> Nadal 4100kcal, ale waga idzie i siła także więc jest dobrze :D. Waga - 87,8kg. Upragnione 90 coraz bliżej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Za duży hype jest z Conorem w dziale MMA Pamiętam jego pierwszą walkę w ufc, zapamiętałem go ze względu na stylowy ubiór. Kiedyś underdog teraz mistrz. Co jak co ale gość to kozak ostry :D

Co do rolowania - czym się konkretnie rolujesz? Jakim sprzętem. Klatę trochę się cięzko roluje ale to u mnie kwestia nauki.

Off top - Jak oceniasz Creeda? Bo z ciekawości pójdę, a jest to też film powiązany z polską grą Real Boxing 2 (na iOSa i androida) z którą mam trochę do czynienia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Co do Conora najpierw to mnie jego i styl walki jak i mentalność mega inspiruje i za to go podziwiam, co ma w głowie, za własny styl i w ogóle na jego widok to jestem mokry jak nastolatka na widok Bibera

http://www.tkmaxx.com/search?q=roller --> Mam taki jak ten różowy tylko w niebieskim kolorze, bardzo fajny, mały można go wszędzie zabrać

Creed to kozak film, miazga i czekam na dalsze części bo napewno będą :D! Gorąco polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
19.01.16
Siemano! Nie wiem kurde co się dzieje ostatnio, ale.. przez te dwa tygodnie każdego dnia czuje się lepiej, bardziej wypoczęty no z treningu na trening jest większy ogień i p***a, albo technika, albo ciężary na plus i ogólnie humor też mam wyj**any :D! Nic tylko ciągnąć tak dalej i nic nie zmieniać!

Trening: Dół ciała I
1.Przysiady ze sztangą 5x5 - 116kg
2.Martwy ciąg klasyczny 4x3 - 160kg
3.Wyciskanie nóg na suwnicy 4x8 - 150kg
4.Uginanie nóg leżąc 4x8 - 60kg
5.Wspięcia na palce stojąc 3x15 - 120kg
6a.Allahy 15/12/10
6b.Wznosy nóg w zwisie na drążku 15/12/10

Zaraz poleci roller, wieczorem po pracy jak wrócę to może się rozciągnę i jutro odpoczynek!

Dieta - ciągle tak samo, już nie mogę się doczekać redu bo aż portfel zaczyna powoli boleć jak się tyle tego hajsu na żarcie traci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 87 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2003
redukcja to zło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
skąd możesz wiedzieć jak Ty całe życie na masie haha?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT matikoksu

Następny temat

Boruc - wieczna redukcja

Wiecej