SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pachoł - WSZYSTKO NA OPAK!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
178, średniak taki ze mnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
05.10.15, poniedziałek

Tak jak mówiłem, jeżeli czas będzie na to pozwalał to będę wrzucał regularne wpisy.
Dzisiaj generalnie zaj**ałem faila, bo wydawało mi się, że mam na rano do roboty no i wstałem o 5 i poszedłem na siłownie jak zwykle - spałem 6h, a co się w pracy okazało?!
.
.
.
że miałem dzisiaj wolne


Trening: Klatka + Biceps:

Rozgrzewka: 5 min orbitrek + rozgrzewka dynamiczna
Trening właściwy:
Klatka:
1.Rozpiętki na skosie dodatnim 3s 15p
2.Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 5s 10-12p + drop set w ostatniej serii
3.Wyciskanie hantli na ławce poziomej 3s 8-10p
4.Pompki na poręczach 4s max
5.Rozpiętki na bramie 4s 15p

Biceps:
1.Uginanie ramion z drążkiem wyciągu górnego 3s 10-12p
2.Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc 3s 8-10p
3.Uginanie ramion w chwycie młotkowym na wyciągu 3s 10-12p

komentarz:
-Trening zaj**isty, dawno takiego nie robiłem
-Szedłem na trening i czułem się płaski, a jak zacząłem too masakra pompa cały dzień po treningu haha, a na treningu to koszulka mi pękała kurde :D! Już czuje obolałość mięśniową. Żałuje, że nie robiłem zdjęć ale jakiś pedał mi lustro zajmował w kiblu
-Generalnie skupiałem się i skupiaam nadal na maksymalnym dopięciu i rozciągnięciu mięśni, czucie mięśnia > ciężar to u mnie daje efkety


No i trening cardio... przeszedłem dzisiaj ponad 20km :D na krokomierzu z samego chodzenia wyszło ponad 1000 kcal.

Dieta:
-Posiłek po treningowy: 100g ryżu + 200g kurczaka + 40g orzechów + 10g oleju kokosowego + warzywa
-II posiłek: 100g kaszy gryczanej + 200g kurczaka + 40g orzechów + 10g oleju kokosowego + warzywa -> Witaminy tutaj
-III posiłek: Burger z pasibusa + polish lody
-IV posiłek -> w trakcie robienia: 150g twarogu + 100g serka wiejskiego + 30g masła orzechowego + 10g oleju lnianego

IV posiłek bez węgli ze względu na posiłek III hehe..

Jutro nogi :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 87 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2003
Mistrzu, kusisz tym jedzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Ty kielbasa także haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
06.10.2015
Siema, wpis teraz bo wieczorem wracam późno z roboty i pewnie nie będzie mi się chciało pisać :).
Po wczorajszym żarciu dzisiaj... BOOOOM! FORMA MEGA! Wszystko co mi zalegało w jelitach zeszło i chyba 2kg lżejszy po kupce haha!

Wszystko idzie jak należy, waga ta sama sylwetka jeszcze estetycznie się poprawia, fat mam wrażenie że schodzi. Czekam na zalecenia od kołcza :).

Trening: Nogi + Brzuch:
Nogi:
1.Prostowanie ud na maszynie 4s 20p -> w ostatniej serii drop set
2. Przysiady ze sztangą 6s 12/10/10/8/8/6p -> Z pauzą na dole
3. Wypychanie ud na suwnicy 4s 10-15p
4. Przysiady bułgarskie z hantlami 3s 12-15p na nogę
5.Uginanie nóg leżąc 3s 20p -> w ostatnich dwóch seriach drop set
6.Martwy ciąg na prostych nogach 3s 12p
7. Spięcia łydek siedząc + stojąc 3s 20p -> w super serii

Brzuch:
3s allahy + spięcia brzucha + spięcia brzucha na skosy -> 25/20/15



/komentarz:
-Trening jednym słowem zaj**isty, jak każdy ostatnio. Teraz już się nie obijam i każdy trening wykonuję na maks swoich możliwości. Dzisiaj już odbijało mi się rzygiem !
-Przysiady z pauzą na dole, mniejszy ciężar za to palenie w udach kosmiczne!
-Generalnie przy każdym ćwiczeniu jak kończyłem ostatnie powtórzenie to miałem ciemno przed oczami i w sumie.. po zejściu z maszyny nie mogłem ustać na nogach.

-Jeszcze co do wczorajszego treningu. Dzisiaj skurcze w bickach i klacie haha tak, że same mi przeskakują no i DOMSY także mega był trening wczoraj. Dzisiaj spodziewam się tego samego na nogach.. Do tego 8h w robocie stać cały czas.. Nie wiem jak dam radę :D.


Dieta:
1. Po treningu: 30g WPC + kreatyna
2.Posiłek po treningowy: 80g kaszy mannej/30g lajonków/200g truskawek
100g serka wiejskiego/50g twarogu/40g WPC + 30g masła orzechowego + 10g oleju lnianego
3.Posiłek II i III: 100g ryżu + 150g kurczaka + 50g twarogu + 10g oleju lnianego + 40g orzechów
4. Posiłek 4 = Zagadka













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
07.10.15
Siemano, dzisiaj wolne w pracy jednak mimo wszystko od 6;30 na nogach bo sporo spraw do ogarnięcia!

Domsy na nogach dają się we znaki, tak jak myślałem hehe! Po za tym nadal trzymają mnie skurcze w bickach i na klacie, a co najdziwiejsze.. cieszy mnie to bardzo !

Trening: Barki + Triceps
Barki
1. Unoszenie hantli bokiem 3s 20p -> ostatnia seria z dropem
2.Unoszenie hantli wprzód 3s 20p
3.Unoszenie hantli w opadzie tułowia 3s 25p -> ostatnia seria z dropem
4. Facepull 2s 15p
5.Wyciskanie hantli siedząc 3s 12p -> pauza na dolę + ruch negatywny
6.Wyciskanie hantli siedząc chwytem młotkowym 3s 10p
Triceps
1.Wyciskanie francuskie hantla jednorącz siedząc 3s 10p
2.Prostowanie ramion z drążkiem wyciągu górnego 3s 12p
3.Ściąganie linek wyciągu górnego 3s 20p -> każda seria z dropem


/komentarz:
1.Z treningu jestem średnio zadowolony, nie czułem takiej pompy jak zazwyczaj w dodatku coś mi siedziało na żołądku i odczuwałem lekki dyskonfort.
2.Po treningu walnąłem interwały... i z nich jestem bardzo zadowolony -> 15 minut na maksa :)!


Dieta:
Przed treningiem: 250ml soku z buraków + 200mg kofeiny + 3g tauryny
1. Po treningu -> 30g WPC + 5g kreatyny
2. Posiłek po treningowy -> 8 białek jaj + 70g kleiku ryżowego + banan + 20g WPC + 30g masła orzechowego + 5g oleju kokosowego

Reszta w planach, będę wrzucał :)

1.Testowalem sok z buraków i szału nie było, może jedenraz nie jest wystarczający..


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 121 Napisanych postów 8072 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42817
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
08.10.11
Siemano! Byłem wczoraj zapisać się na badania krwi i jutro możliwe, że się wybiorę.. będzie ciężko bo boje się igieł, ale może jakoś dam radę haha! Trzymajcie kciuki!

Duże domsy na czworogłowych po wtorku i nadal trzymają skurcze lekkie w bicepsach haha, ale plecy dzisiaj ostro przetrenowałem!

Trening: Plecy + Brzuch
1.Martwy ciąg 4s 12/10/8/6p
2.Wiosłowanie półsztangą w opadzie tułowia 2s 10p
3.Wiosłowanie hantlą 4s 12p
4.Przyciąganie trójkąta wyciągu dolnego siedząc 4s 12p
5.Ściąganie drążka wyciągu górnego siedząc 4s 12p
6.Ściąganie trójkąta wyciągu górnego klęcząc 4s 12p
7. Szrugsy ze sztangą przed sobą + za sobą + hantlami 2s 15p
Brzuch:
3s 10-15p wznosy kolan na drążku + kółko + spięcia brzucha


/komentarz:
-Po martwym ciągu już miałem dość, ledwo łapałem oddech no i z każdym kolejnym ćwiczeniem było ciężej, ale takie treningi właśnie na 100%, po których nie ma siły nawet zrobić cardio i ledwo się łapie dech są najlepsze!
-Coraz lepiej czuję plecy na treningu odkąd zacząłem skupiać się na maksa na pracy łopatkami i pełnym rozciągnięciu barków
-Na brzuchu również okropne palenie, ledwo unosiłem kolana na drążku także trening ZAj**I*TY!
-Nie piszę tutaj serii rozgrzewkowkych, ale zazwyczaj wykonuję 1-3 serie ćwiczenia z progresją cięzaru przed serią właściwą

Dieta:
1.Przed treniniem: 3g tauryny + 400mg kofeiny
2. Po treningu: 30g WPC
3.Posiłek po treningowy: 80g kleiku ryżowego, banan, 20g płatków lajon + 130g serka wiejskiego
+ 30g masła orzechowego + 10g oleju lnianego
4.Posiłek II: 100g ryżu + 50g orzechów + 200g kurczaka + warzywa --> Witaminy do tego posiłku
5.Posiłek III: 100g ryżu + 200g truskawek + 150g twarogu + 10g oleju lnianego + 30g orzechów
6. Posiłek IV: Zagadka :D

//Tutaj tak samo o dodatkach typu kakao, cynamon, wiórki kokosowe, albo jakieś cukierki czy trochę czekolady wpadnie nie piszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 121 Napisanych postów 8072 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42817
Nie ma co sie bać igieł tymbardziej takich malutkich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja

Następny temat

zatłuszczenie na masie

WHEY premium