SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy wszystko robie dobrze? Co moge robić jeszcze?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Wiek : 25
Waga : 85
Wzrost : 171
Typ budowy: wydaje mi sie ze mezomorfik, dość szerokie barki, budowa ciała ogólnie umięśniona, nie otłuszczony (problem jedynei z brzuchem)
Staż treningowy: 5dni treningowych :)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):siłownia 6x w tygodniu (30-40min rowerka, 30-40minut treningu ogólnorozwojowego, 20minut rowerka)
Stan zdrowia: bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, bieganie, trening w domu
Cel/problem/opis: warstwa tłuszczu na brzuchu, słaba rzeźba; cel - sylwetka z porządnie zarysowanymi mięśniami i zrzucenie tłuszczu z brzucha

Witam serdecznie, piszę do Was z prośbą o pomoc, aby nie zrobić czegoś źle. Wreszcie wziąłem się za siebie. Restrykcyjnie trzymam się diety i nie brak mi motywacji do ćwiczeń. Chciałbym jednak upewnić się w słuszności tego jak to robie oraz proszę o niezbędne wskazówki. Przeczytałem już część waszego forum jednak wciąż mam pare pytań.

Mianowicie:
1.czy rowerek przed i po treningu siłowym jest okej.
2.czy moja dieta jest dobra, co ewentualnie w niej zmienić
3.ćwicze zazwyczaj pomiedzy pierwszym sniadaniem a pierwszym obiadem (czesto rezygnujac z drugiego sniadania)
4.wspomagam sie czerwona i zielona herbata, ekstraktem z zielonej herbaty oraz l-karnityną
5.kazda partia miesni to trzy serie po 10-12 powtórzeń z obciążeniem takim, że koncówke trzeciej serii robie z dosc sporym trudem, ale bez łez w oczach.

Poniżej przedstawiam moją dietę. Czasem ser zastępuje koktajlem białkowym, a ryby (tylko te z obiadów) kurczakiem albo indykiem.
Pozdrawiam i dziekuję za wszelkie wskazówki.

Posiłek ilość kcal białko [g] tłuszcze [g] węglowodany [g] edycja
sniadanie 1
8:00 Produkty b.d. 273 14 6 44 usuń
Jogurt naturalny 1,5 g 90 8 2 9 usuń
Płatki owsiane górskie MELVIT g 183 6 4 35 usuń
Edytuj posiłek Dodaj produkt
sniadanie 2
11:00 Produkty b.d. 240 21 6 24 usuń
Serek twarogowy ziarnisty g 152 19 6 5 usuń
Pomarańcza g 88 2 0 19 usuń
Edytuj posiłek Dodaj produkt
obiad 1
14:00 Produkty b.d. 197 27 4 10 usuń
Mintaj mrożony g 138 26 2 0 usuń
Surówka Żydowska Grześkowiak g 59 1 2 10 usuń
Edytuj posiłek Dodaj produkt
obiad 2
17:00 Produkty b.d. 197 27 4 10 usuń
Mintaj mrożony g 138 26 2 0 usuń
Surówka Żydowska Grześkowiak g 59 1 2 10 usuń
Edytuj posiłek Dodaj produkt
kolacja
20:00 Produkty b.d. 179 26 3 12 usuń
Flądra świeża g 125 25 3 0 usuń
Grejpfrut g 54 1 0 12 usuń
Edytuj posiłek Dodaj produkt
Dodaj posiłek
Suma dobowa: 1086 kcal 115 g białka 23 g tłuszczu 100 g węglowodanów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wklej zrzuty ekranu bo tu nic nie widać

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
oto moja dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
totalnie do poprawy, 23g tłuszczu? 100węgli ? Poczytaj tematy podwieszone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160435 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234400
za malo kalorii niestety, to juz jest glodoweczka ona nie prowadzi do zdrowego i dlugotrwalego odchudzania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9261
policz swoje zapotrzebowanie na kalorie b/t/w tu masz kalkulatory http://potreningu.pl/kalkulatory , chcesz robić redukcję wiec od tego co Ci wyjdzie w kalkulatorach odejmij na poczatek 200 może 300 kalorii i do tego ułóż dietę, , poczytaj teamty podiweszone jak tu koledzy wyżej napisali, tą dięte co wkleiłes to głodówka i tym tylko krzywdę sobie zrobisz i nic więcej , tu masz bardzoładny artykuł o redukcji https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html , a tutaj znajdziesz wszytko czego potzrebujesz na temat odżywiani , treningu https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html , poczytaj ułóż dięte , policz zapotrzebowanie , rozpisz trening dokładnie i wklej tutaj a mu napewno pomożemy, jakbys czegoś nie wiedział pytaj tutaj a na pewno ktoś pomoże,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety niezbilansowanej

Następny temat

Do ilu redukować?

WHEY premium