SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT kleine-hexe vol.2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 202116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Bo nie jest zapisane jako super seria to myślałam, że może jakieś nietypowe połączenie (nie to żebym miała jakieś konkretne pomysły jakby to mogło wyglądać :P)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123957
Wiesz co, w sumie to nie wiem, jak Night to widzi. Może miało być jakoś nietypowo. Jak się pojawi, na pewno się wypowie :)
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
1. Face pull 10/10/10/max
10kg/12,5kg/12,5kg/24x7,5kg
Ok.
12,5 kg dość ciężkie, ale technika zachowana.
Ostatnia seria fajnie weszła i rozgrzała tylny akton.

Ładnie. Najważniejsze że czułaś co trzeba.

2. Wyciskanie sztangielek siedząc na ławeczce pionowej 12/10/8/16/max
6kg/8kg/10x10kg/18x6kg/24x4kg
W trzeciej serii zrobiłam dwa powtórzenia więcej, bo czułam niedosyt, podobnie w czwartej - tu też dodałam dwa powtórzenia.
Pompę i rozgrzanie barków poczułam dopiero w ostatniej serii.
Na kolejnym treningu zrobię chyba:
6kg/8kg/12kg/6kg/4kg albo
7kg/9kg/10kg/7kg/5kg albo
6kg/9kg/12kg/6kg/4kg - Night, która opcja będzie lepsza?
Wybrałbym ten trzeci wariant który proponowałaś. Ładnie poszło - widać że jest moc.

3a. Wznosy sztangielek w opadzie tułowia tzw. odwrotne rozpiętki 8/10/10/max
3b. Rozciąganie międzyseryjne 30 s na każdą stronę

4kg/5kg/14x4kg/24x3kg
Tu już w drugiej serii przyjemny ból i ciepło.
W trzeciej serii zrobiłam cztery powtórzenia więcej - była moc, to ją wykorzystałam
Rozciąganie zrobione.
Na koniec 2 serie "mojego" zestawu na rotatory.
Ok.

4. MC 8/3/3/3/ -> RDL 10/10/max
45kg/55kg/65kg/70kg + 41kg/46kg/36kg
MC bardzo, ale to bardzo ok.
W ramach przygototwania do obu ciągów zrobiłam jedną serię uginania podudzi siedząc (do momentu dobrego rozgrzania dwójek).
Czwarta seria bez szarpania się, ładnie, wolno i tak jak lubię.
Z rumunem jeszcze się macam, bo mam tendencję, to pogłębiania lordozy przy zejściu na dół, dodatkowo dwójki odzwyczaiły się od rozciągania.
W rumunie to się nie spinaj na jakieś mega ciężary. Lepiej mniejszy a technicznie.

5. Hip thrust 10/max/10/max
76kg/17x53,5kg/76kg/20x53,5kg
Tu już trochę na odczepnego, ale takie rozłożenie powtórzeń daje popalić.
Night, czy mogę dodać gumy nad (?) kolanami?
Ładnie poszło. Gumy dla większego hardcore'u - czemu nie.


Rozgrzewka standardowa, a na koniec rozciąganie kapturów i szyi zalecone przez fizjo.
Trening dość długi, ale szkoliłam Maharadżę z poprawnej techniki w ćwiczeniu trzecim i uczyłam go MC

Zaobserwowałam, że po przerwie pierwsze co słabnie, to plecy i tyłek. Jakby straciły 25% swojej siły.
Nie martwię się jednak, bo dostaną wycisk i wrócą do formy. Ba, będzie lepiej niż było
Z takim podejściem do treningu - na bank będzie lepiej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123957
Słodki panie, jakie mam domsy w dwójkach!

Najbliższy trening będzie dopiero jutro, bo wczoraj miałam wizytę u fizjo, a dziś kolej Maharadży.

W skrócie - cholernie spięła mi się cała szyja i lewa strona obręczy barkowej (okolice łopatki od góry i obu boków, ale na szczęście kaptur pozostaje luźny).
Powoli bierzemy się za mój lewy pośladek (swego czasu miałam bardzo mocno przykurczony mięsień gruszkowaty i ogólnie ciągle mam mniejszy zakres ruchu w lewym stawie biodrowym).
Przy okazji wyszło, że miałam zablokowane dwa czy trzy kręgi w odcinku lędźwiowym i praktycznie nie było tam żadnej ruchomości, co zapewne ma coś wspólnego z Hexenschussem, który mnie ostatnio nawiedził.
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
fajnie że masz takiego fizjoterapeutę który wyłapuje dużo elementów na raz. Rzadkość. Dwójkom współczuję

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 185 Napisanych postów 2999 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37941
Hexe, gdzie jesteś?
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
no właśnie - zniknęła i już. A może korzysta z ostatnich podrygów lata i urlopuje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123957
Jak to mówią - biednemu zawsze wiatr w oczy.
Nie będę się użalać. Po prostu mam nadzieję, że pozbieram się, ogarnę i w końcu uda mi się wrócić do treningów.

Dziękuję za troskę. Miło.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1912 Napisanych postów 2984 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74502
Kleine to trzymam kciuki za szybki powrót i żeby wszystko szybko i dobrze się ułożyło :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
Trzymaj się - mam nadzieję że wszystko się ułoży po Twojej myśli i wrócisz do nas z nowym zapałem.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2016-09-14 21:33:13

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja / 2 miesiące i brak efektów / problem z IBS

Następny temat

Tluszcze nasycone w połaczeniu z weglowodanami.

electro
Polecane artykuły