SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
A to nawet pod porządne aeroby nie można podciągnąć więc takie ilości są spokojnie do przyjęcia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
ja to bardziej traktuje jako rozgrzewke przed rozciaganiem

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 2385 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22108
DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO TRENINGU:
No niestety 3 dni bez węgli odbiły się na dzisiejszym treningu. Nie chodzi mi tu o zaangażowanie, bo to było na 110%, ale siła niestety nie ta. Na WL w ostatniej serii też bym nie ogarnął tych 5 pow. ale z pomocą partnera poszło pięć.
Właśnie załadowałem cukier i czuje się szczęśliwy.
Sprawdzałem przed chwilą fałdę tłuszczu i wychodzi 11% BF

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
Jedenaście porocent to już jest bardzo fajnie. Krata już powinna być widoczna. A samopoczucie i moc na treningach na niskich węglach może nieco polecieć na pysk, ale koncentracja i moc musi być.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 2385 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22108
Krata coraz lepiej, ale najgorsze są okolice pępka. Stamtąd musi jeszcze sporo zejść.
WCZORAJSZY I DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO TRENINGU:
Nogi jak to nogi do odcięcia!!
Dzisiaj na drążku poszło +20kg także jest nowy rekord No i po dokładałem jeszcze tu i tam.

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
Okolice pępka są zawsze najbardziej oporne na redukcję i najpóźniej się klarują ale jak już krata się przebija to znaczy, że redukcja przechodzi prawidłowo.

20kg do pasa to już jest fajny wynik nic tylko dokładać


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2016-06-09 08:37:59
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 2385 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22108
Dzięki
Rion szukam jakiegoś dobrego ćwiczenia na najszersze grzbietu, na zastępstwo dla narciarza. Chciałbym mieć jakąś alternatywę, bo czuję że mięśnie już obyły się z tym ćwiczeniem i nie ma takiego mega efektu jak na początku. Myślę że gdybym teraz jeden mikrocykl zrobił na czymś innym i później wrócił do narciarza, to znowu byłoby ŁOŁ

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
Można by było coś pokombinować z planem tylko pytanie jest takie czy w obecnej sytuacji jest to zasadne jesteś już na deficycie więc tam raczej spektakularnych przyrostów nie będzie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 2385 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22108
Może i racja. Poczekajmy z tym do końca redukcji. Wtedy chyba wskoczę na jakiś nowy plan, bo widzę że po zmianie planu przyszła nowa moc i ochota na trening. Także chyba dobrze jest co jakiś czas pozmieniać nieco.
Mam takie pytanie odnośnie ćwiczenia tylnych aktonów barków. Metodą prób i błędów doszedłem do tego że najbardziej pasują mi odwrotne rozpiętki w bramie. I tylko zastanawiam się czy powinienem też pracować łopatkami przy tym ćwiczeniu tzn w momencie dopięcia naramiennych ściągać łopatki. Czy raczej wysunąć barki do przodu i starać utrzymać się je w tej pozycji i wtedy pracować tylko naramiennymi??

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 2385 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22108
Krwiste stejki ala BARBELL KITCHEN

Jeszcze tak dobrego steka nie jadłem, po prostu mistrzostwo. Zrobiony według tego przepisu:




Po obiedzie, zamiast kręcić nudne aeroby na orbitreku poszedłem na rower. W Rotterdamie są setki kilometrów dróg rowerowych, szkoda byłoby nie skorzystać. Niestety skończyło się przebitą dętką
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

electro
Polecane artykuły