SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 233832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 725 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9913
A jak ktos skonczy te 10tyg i jemu sila nadal idzie to mozna jakos dalej do 12-14tyg robic?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3990
Witam, czy do tego planu można dorzucić pod koniec treningu podciąganie? W poniedziałek np. 5 x max a w piątek 5x 5 z ciężarem?
...
Napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5285 Napisanych postów 19380 Wiek 60 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336500
Oczywiście że możesz dorzucić...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 198 Napisanych postów 1335 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77991
Czy można ten plan rozpisać Nst
Pon Wyciskanie
Wt Nogi
Śro plecy Biceps
Czw Wolne
Pt Wyciskanie
W pracy mam siłownię więc plan muszę zmieścić od pon do piątku.




Zmieniony przez - KLAJTA w dniu 2015-08-11 07:21:26

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 402
mozesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9231
Witam. Czy można robić ten plan w systemie: pon, pt, sr, pon,pt,sr,pon,pt,sr......? czyli poniedziałek i piątek w tygodnie parzyste, a środy w nieparzyste np. Wtedy nieco wydłużę czas regeneracji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18087
lepiej ogranicz cwiczenia dodatkowe do minimum i rob po pt badz pon czw
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9231
Sęk w tym, że w pracy mam co drugi weekend zapie...ól stad mam taki myk.
...
Napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5285 Napisanych postów 19380 Wiek 60 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336500
Jeśli Twój organizm według Ciebie/Twoich odczuć/ bedzie dobrze znosił taki sposób treningu to....ładuj tak.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9231
Panowie... Dla jasności. Aktywne opuszczanie robię tak, że opuszczam ciężar ok. 5-6sek, do momentu gdy dotknie klaty, po czym asekuranci zdejmują sztangą ze mnie, tym samym nie angażuję mięśni w unoszeniu jej. Czy tak ma to wyglądać? Pozdrawiam.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

electro
Polecane artykuły