dasz rade hekade :D ja jak byłem na wakacje pracować w norwegii to kopałem rowy pod drenaż rynny a po pracy leciałem sam do eidsvoll na siłke zrobić trening :D
Dziennik w dziale UNS: http://www.sfd.pl/pat34__Living_Life_On_Your_Own_Terms_-t1085148.html

