SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT WojtekA4 - finisz redu, teraz siła, masa i kondycja

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 9084 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99307
No, tyle że ja mam ściąganie drążka na siedząco i na stojąco i tą drugą opcję myślałem zastąpić podciąganiem właśnie.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43371
Nie pamiętam dokładnie ale Stoppani podaje tam różnice w obu tych wersjach ćwiczenia i jak mnie pamięć nie myli to chyba chodzi o inny kąt nachylenia przez co atakujesz inne włókna mięśniowe.Ja ściągania drążka siedząc czy podciągania nie czuje w ogóle bo być może coś źle robię za to ściąganie drążka na stojąco pod lekkim kątem pompuję mnie ładnie a ściągania prostych rąk na wyciągu nic nie przebiję.Każdy reaguje inaczej na dane ćwiczenie więc sam szukaj optimum dla siebie. Poprzednio program skończyłem coś w 11tygodniu a tym razem postaram się pociągnąć do końca ewentualnie jak będę widział stagnację to pocisnę max do 8tygodni a potem wskoczę na shortcut to shred ale to wyjdzie w praniu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 9084 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99307
Ściąganie prostych rak działa na mnie idealnie. ściągania drążka na stojąco byc moze po prostu albo nie umiem wykonać, ale robię cos zle. Jak wziąłem drążek do rak, to miałem wrażenie, ze na drugi dzien znajdę sie na youtubie w filmiku z największymi failami z siłowni
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43371
Nie masz się czym przejmować wcale cle to nie wygląda chodź przyznam że sam miałem opory na początku ale potem poszło samo zresztą u mnie połowa siłki leci na Jima programie.Głowa do góry i olej lamusów.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43371
Ściąganie prostych rak to nic innego jak przenoszenie hantla nad głową tylko w wersji linowej ale u mnie linami lepiej mogę wyizolować plecy bo w przenoszeniu napina mi się klata zamiast plecy.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 9084 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99307
Zrobie w takim razie jeszcze jedno podejście. Moze założę drążek do wyciągu przy bramie i tam bedzie sie o co zaprzeć noga minął pierwszy tydzień, po wstępnych zawirowaniach w głowie - juz wiem, ze zrobie wszystko, zeby dociągnąć ten plan do końca. Najbardziej uczciwie i rzetelnie jak potrafię. Efekty ocenimy w połowie lutego A potem do wakacji cięcie 2.0.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43371
Cięcie 2.0 mówisz o UD 2.0?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 9084 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99307
Nie, to bedzie moje drugie podejście do redu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 9084 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99307
Kuba, a jak u Ciebie sprawdziła sie UD2.0?? U Ciebie bez IFa to chyba robiłeś, co?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43371
Wspomnienia z UD 2.0 mam bardzo dobre i chodź do lekkich nie należy to pewnie przed wakacjami do niej wrócę .Jednym minusem są dni ładowania wegli co w moim przypadku oznaczało "urwanie dupy" w dosłownym znaczeniu-produkcja gazów była niesamowita ;) cała rodzina w maskach gazowych chodziła :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i trening do oceny - redukcja

Następny temat

A L K O H O L - A L E CZY N A ZDROWIE?!

electro
Polecane artykuły