SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[FIT]Miodowa/DT- pods.str13

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49135
No co by tu rzec..... skomentuję to tak: strach mój był uzasadniony, bolało i już czuję jak jutro boleć będzie, na pleckach to sobie dziś raczej nie poleżę No ale jak trzeba to trzeba,i sama chciałam. Dostałam pracę domową, którą będę wpisywać jako "praca domowa" bez większych szczegółów.

O to to to idealne podsumowanie (bez urazy )


Treningi z Mawashim oczywiście polecam, ale ból i rozpacz też odczuwam
I tak nie ból będzie najgorszy w całym przedsięwzięciu, ale jeszcze się nie przyznam co

Leki Euthyrox 25 1, Verospiron 1, Metformax 1, Bromergon 1/2
Suplementacja wiesiołek, lecytyna, ZMA
BTW: 100/50/200


Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-03-08 21:38:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
ale żeby od razu rozpacz? to nie ogarniam

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49135
Bo nie czujesz tego co ja Dobrze, że mam tydzień na przystosowanie się do sytuacji, bo dzień po dniu to raczej bym nie podołała

Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-03-09 10:09:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49135
Odczucia bólowe do przeżycia, myślałam że będzie gorzej Dziś rekreacyjnie i odprężająco długi, kilkugodzinny spacer Jutro-jeśli się wyrobię z życiem-przewiduję trening.

Praca domowa x2- rano i wieczorem. ok, tylko trochę przeszkadzało mi że łapy "nie chcą się zginać" i musiałam kombinować jak ułożyć piłeczkę w odpowiednim miejscu.

Leki Euthyrox 25 1, verospiron 1, Metformax 1, Bromergon 1/2
Suplementacja wiesiołek, lecytyna, ZMA, melisa,mięta
BTW 100/50/200


Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-03-09 20:54:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49135
Zaczyna się robić głodno Zapycham warzywami, próbuję sobie zwizualizować że to mięsko

Praca domowa x2 rano/wieczór

Leki Euthyrox 25 1, Verospiron 1, Metformax 0 , Bromergon 1/2
zapomniałam o metformaxie, teraz jestem pewna że to on mnie tak zmula. Nie podoba mi się ten lek i przy następnej wizycie u mojej endo zgłoszę że chciałabym go odstawić,wolę moją małą insulinooporność

Suplementacja wiesiołek, lecytyna, ZMA
BTW 100/50/200

Trening

1. mc
40kg x12/ 45kg x12 / 50 x10---> poprawienie techniki pomogło Chwyt też się tak nie rozluźnia jak łapię przechwytem. Bardzo zacnie, tylko kolana trochę obiłam sztangą Koniecznie muszę zwracać na to większą uwagę.
30kg x12/ 40kg x12 / 45 x12
30kg x12/ 30kg x12 / 40 x12
ok 43kg x12/ ok 47kg x12 (na raty)/ ok 53kg x12(na raty)

2. suwnica
80kg x12/ 80kg x12/ 90kg x12
80kg x12/ 80kg x12/ 90kg x12
70kg x15/ 80kg x15/ 90kg x15
70kg x15/ 80kg x15/ 90kg x15

3. wypady ze sztangą
25kg x12 (na nogę)/25kg x12/ 30kg x12
20kg x15 (na nogę)/25kg x15/ 30kg x15
20kg x15 (na nogę)/25kg x15/ 25kg x15
ok 23kg x15 (na nogę)/ 27/28kg x15/ 33/34kg x15

4. łydki siedząc
35kg x15/35kg x15/40kg x15
30kg x15/35kg x15/40kg x15
30kg x15/35kg x15/40kg x15
35kg x15/35kg x15/40kg x15

5. podciąganie kolan
0/0/0 ---> odpuściłam, mam problem z unoszeniem rąk w górę zwłaszcza lewej ręki, o wiszeniu nie ma mowy. Poczekam aż przestanie boleć
6+6 (12 )/ 6+6/ 7+5
5+7 (12) /5+5+3 (13) / 5+7 (12)
14/12(po 3)/ 12(po3)

6. wznosy na rzymskiej
15/15/15
15/15/15
15/15/15
15/15/15


Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-03-10 23:57:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49135
Delikatne podziębienie mnie dopadło. Zaaplikuję sobie jakieś ziółka rozgrzewające+miód. Bo jutro czeba iść na basen

Się zorientowałam dziś, że jakoś w tym tygodniu skończę 2 lata na forum, mam w związku z tym różne przemyślenia egzystencjalne, możliwe nawet, że niezbyt mądre

Praca domowa
x2 rano/wieczór

Leki Euthyrox 25 1, Verospiron 1, Metformax 1, Bromergon 1/2
Suplementacja wiesiołek,lecytyna, ZMA
BTW 100/50/200


Trening- 3x 10-12

1. wyciskanie na płaskiej, hantle
10 x9kg/10 x9kg/ 10 x10kg
12 x9kg/12 x9kg/ 12 x10kg
12 x8kg/12 x9kg/ 12 x10kg
15 x7kg/15 x8kg/ 15 x9kg
15 x7kg/15 x8kg/ 15 x9kg

2. wiosło sztangą
10 x30kg/10 x35kg/ 10 x35kg---> starałam się pracować łopatkami tak jak powinnam, ciężko idzie, stwierdzam że dużo pracy mnie czeka.
12 x35kg/12 x40kg/ 12 x40kg
12 x30kg/12 x35kg/ 12 x40kg
12 x30kg/12 x35kg/ 12 x40kg
15 x30kg/15 x35kg/ 15 x40kg

3.wyciskanie siedząc
10 x9kg/ 10 x9kg/ 10 x10kg
12 x8kg/ 12 x9kg/ 12 x10kg
15 x8kg/ 15 x8kg/ 12 x9kg
12 x7kg/ 12 x7kg/ 15 x8kg
15 x6kg/ 15 x7kg/ 15 x8kg

4.czachołamacz
10 x20kg/ 10 x23kg/ 10 x23kg
12 x20kg/ 12 x23kg/ 12 x23kg
12 x20kg/ 12 x20kg/ 12 x23kg
15 x18kg/ 12 x20kg/ 12 x23kg
15 x18kg/ 15 x20kg/ 12 x23kg

5. uginanie przedramion, sztanga
10 x20kg/ 10 x20kg/ 10 x23kg
12 x20kg/ 12 x20kg/ 12 x23kg
12 x20kg/ 12 x20kg/ 12 x23kg
15 x18kg/ 12 x20kg/ 12 x23kg
15 x18kg/ 12 x20kg/ 12 x20kg

Aero: wioślarz 20 min

Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-03-11 19:49:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18368
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49135
Agatka o tortach to na priv bo nas tu zniszczą Jakiś owocowy możemy sobie zaaplikować
...
Napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 125433
Ja Wam dam tort owocowy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49135
No i cały misterny plan poszedł się...... tak wgl, cześć Saida!

Pisząc "owocowy", taki oto tort miałam na myśli






Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-03-11 22:24:53
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Franii DT2

Następny temat

zbyt umięśnione uda

Shoty
Polecane artykuły