Szacuny
4079
Napisanych postów
45462
Wiek
6 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
349789
Maćko,zamknę dziennik żeby uniknąć niepotrzebnego spamu.Chyba wypisej z randek nie będziesz wrzucał?Odezwij się na pw,jak będziesz chciał kontynuować.
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Szacuny
16
Napisanych postów
3754
Wiek
8 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
49667
Czas zacząć znów tu coś działać by monitorować postępy.
Miałem około 4 miesięczną przerwe, waga z jaką kończyłem to około 75kg, aktualnie 63-64kg. Ciężka praca fizyczna po 14-18h dziennie zrobiła swoje, nawet jeść nie mogłem w miare normalnie bo nie było momentu przerwy.
Po przerwie zrobiłem już jakies 10-12 treningów, jednak od dzisiejszego będe wpisywać tutaj.
17.09.2013r
Uda
Przysiady tylne
20 x 0
15kg x 15
40kg x 12
60kg x 10
80kg x 7
50kg x 25
Prostowanie na maszynie
10kg x 20
20kg x 15
30kg x 15
40kg x 15
50kg x 10
60kg x 10
70kg x 10
Wykroki z hantlami
12kg x 10
22kg x 8
12kg x 12
Uginanie na maszynie
10kg x 15
20kg x 10
20kg x 10
Szacuny
16
Napisanych postów
3754
Wiek
8 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
49667
Co do suplementacji to nie stosuje. Czasem jak mam na prawdę zły dzień to wezmę 50-100mg geranium przed treningiem. W ciągu ostatnich treningów których było jak pisałem jakieś 10-12 wziąłem 2 razy.
Co do diety, to dopiero przestawiam się na normalne jedzenie, które nie mogło wcześniej funkcjonować przez prace. Powoli wraz z rozpiskami będę dawać filmy z treningów, zdjęcia posiłków itp
Co do odkochania, to się nie odkochałem, ale minął ten okres kiedy nie mogłem normalnie funkcjonować. Teraz staram się łączyć te rzeczy naraz.
Wczoraj dowiedziałem się że dostałem się na awf zaocznie. Więc czasu na ćwiczenia, jedzenie itp powinno być dużo.
Jak kiedyś ćwiczyłem z kolegami tak teraz ćwiczę najczęściej z jedną lub dwiema dziewczynami, niby fajnie bo jest na co popatrzeć itp ale z asekuracją ciężko, jak osiągnę mam nadzieje później jakieś większe ciężary w przysiadach to będzie strach trochę z nimi ćwiczyć.
Jak już zacznę normalnie jeść i ćwiczyć to włącze suplementy które stoją już chyba z pół roku, czyli kreatyna, bcaa, beta alanina, mesomorph.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
173
Napisanych postów
2240
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
140601
Macko fajnie masz jak cwiczysz z dziewczynami, dodatkowa motywacja. Zamien sie ze mna ja tez chcialbym miec jakas fajna partnerke do takich cwiczen;p moze i tez do innych - relaksujacych.
Szacuny
16
Napisanych postów
3754
Wiek
8 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
49667
Pandarek przeczytałeś to co napisałem? bo chyba nie dokońca ze zrozumieniem.
"Co do suplementacji to nie stosuje. Czasem jak mam na prawdę zły dzień to wezmę 50-100mg geranium przed treningiem. W ciągu ostatnich treningów których było jak pisałem jakieś 10-12 wziąłem 2 razy."
Od nowego tygodnia będe ćwiczyć podobnym planem z jakim kończyłem, na tą chwile myślę że będzie wyglądać coś jak to:
Dzień 1 (Nogi)
Przysiady ze sztangą na barkach 12,10,8,6 (z progresją ciężaru) + regresy 20,25.
Prostowanie na maszynie 15,15,15 (stały ciężar)
Wykroki z hantlami 10,10,10 (na jedną nogę, robiąc w miejscu + stały ciężar)
Uginanie na maszynie 10,10,10 (stały ciężar)
Martwy na sztywnych Rampa 10
Wspięcia stojąc 30,30,30 (ze sztangą na barkach)
Wspięcia siedząc 30,30,30
Dzień 3 (klatka + triceps)
Ławka płaska sztangą 12,10,8,6 (progresja)
Hantle skos lekko dodatni 10,10,10 (stały ciężar)
Ławka ze skosem ujemnym sztangą 12,12,12 (stały ciężar)
Rozpiętki na ławce właskiej 15,15,15 (stały, mały ciężar)
California press 12,10,8 (progresja)
Wyciskanie francuskie sztangi stojąc nad głowę 10,8,6 (progresja)
Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 8,8,6 (2 serie stały ciężar, 3 seria wiekszy ciężar)
Dzień 5 (plecy + kaptury)
Podciąganie na drążku + negatywy z pomocą (
Ściąganie wyciągu górnego szeroko 14,12,10,8 (z progresją ciężaru)
Wiosło hantlą w pochyleniu 12,10,8,6 + regres 20
Wiosło nachwytem w opadzie 10,10,10 (stały ciężar) zamienne co tydzień z Wiosłem pół sztangą 8,8,8 (stały ciężar)
Wyciąg dolny 12,12,10,8
Martwy ciąg 12,10,8,6 (z progresją ciężaru)
Szrugsy z hantlami 15,15,15 (stały ciężar)
Dzień 7 (Barki + brzuch)
Wyciskanie sztangi sprzed głowy siedząc 12,10,10 (pierwsza seria mniejszy ciężar, potem wiekszy)
Arnoldki 12,12,12 (stały ciężar)
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 14,12,10 (progresja)
Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia 10,10,10 (stały ciężar)
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 10,10,10 (stały ciężar)
Brzuszki na ławce z skosem ujemnym 30,30,30 (bez ciężaru)
Unoszenie nóg w podporze 30,30,30
Dzień 9 (biceps + triceps + przedramię)
Uginanie stojąc sztangą prostą 15,12,12,12 (pierwsza seria mniejszy ciezar, potem stały) w SS z francuskim wyciskaniem leżąc 15,8,8,8
Uginanie sztangielek stojąc z supinacją 10,10,10 (stały ciężar) w SS prostowanie ramion z drążkiem wyciągu górnego 12,12,12.
Uginanie młotkowo hantlami 10,10,10 (stały ciężar) + wyciskanie wąsko 6,6,6
Uginanie hantlą na przedramie nachwyt/podchwyt* 30,30,30 *Co trening zmiana chwytu.
Brzuszki na ławce z skosem ujemnym 30,30,30 (bez ciężaru)
Unoszenie nóg w podporze 30,30,30
Dzień 11 Nogi
Dzień 13 Klatka + triceps
itd.
Wszystkie uwagi mile widziane. Plan będe zmieniać na bieżąco według odczuć itp. Zaczynam od zaniżonych ciężarów by dłużej notować progres.
Dziś dzień nietreningowy, jutro prawdopodobnie zrobie same plecy.
Zmieniony przez - Maćko w dniu 2013-09-18 18:23:41