Trening nr 16 - Pull B.
Poprzedni taki trening: https://www.sfd.pl/-t703065-s71.html#post8
Podciąganie na drążku nachwytem - rampa 6:
Dla odmiany - ściąganie drążka za kark:
6x 60
6x 90
6x 105
6x 120
6x 135
6x 150
+ 6x podciąganie na drążku nachwytem
Wiosłowanie sztangą podchwytem - rampa 8:
8x 65
8x 85
8x 95
8x 105 (poprzednio 100x8)
SS 1a: Ściąganie drążka na prostych łokciach - rampa 12:
12x 90
12x 100
12x 110
12x 120 (poprzednio 100x12)
SS 1b: Wiosłowanie do klatki na wyciągu dolnym siedząc, szeroko - rampa 12:
12x 90
12x 105
12x 120
12x 135 (poprzednio 120x12)
Uginanie nóg leżąc - rampa 12:
Brak.
Uginanie na modlitewniku, małpi hak - rampa 8:
8x 15
8x 20
8x 25
8x 30
2,5x 35 (poprzednio 30x7)
Uginanie z supinacją - rampa 12:
12x 10
12x 12
12x 14
12x 16 (poprzednio 14x12)
+max x 8
Na koniec lekko przedramie.
Po treningu 3 minuty marszu i mi się odechciało
Komentarze:
Troche nie bylo mocy, bo wstałem po nocce po 3ech godzinach i naczczo leciałem robić badania. Przyjechalem do chaty to zjadlem musli z bialkiem i na tren
- drążek - jako, że mi sie nie chcialo dla odmiany sciaganie drazka - fajne cw.
- wiosło - wykorzystalem paski, nie wiedzialem, ze do podchwytu tez sie przydadzą
- SS ściąganie + wioslo - w sciaganiu dolozylem wiecej bo zmienilem drazek na dluzszy i ciezszy.
- uginanie nog - kolano. Chyba dam jakis MC z hantlami albo DD.
- modlitewnik - spoko, ale 35kg porazka
- supinacja - ok, ale bez szalu.
Pozdro!