SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

(L)Lejjla/Dziennik/Po redukcji(s.10)rekompozycja na relaksie(s.49,76)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94708
no, grzeczna dziewczynka

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54640




Dzisiejszy trening:

Rowerek - 24 min.- program hill
Orbi - 25min.- program "Interwał"
Burpee x 4
Orbi 10 minut - aero
Burpee x5
Vibra 10 minut
Przysiady bez obciążenia 2x15.
Rozciąganie.

Tęsknym okiem spoglądałam na bieżnie
Zero bólu na rowerku, czy orbim, za to burpee robiłam po pierwszej nieudanej próbie bez podskoku
Podczas przysiadów tez zero bólu. Boli tylko jak się "zastoi" albo podnoszę zgiętą nogę do góry.
Tym czasem zanurzam się w lekturze Wodynowego artykułu o przysiadach, który Marta podlinkowała w jednym z dzienników.

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Aga masz prorocze sny

A ten... Szczerze powiem, że nie wyobrażam sobie robienia HIITa na bieżni Za dużo czasu zajmuje przyspieszenie/zwolnienie... W HIIT tak naprawdę nie chodzi o tętno, ale o błyskawiczny przeskok trucht-sprint-trucht Ja mogę godzinę zapyerdalać z tętnem 165-168 bez większego trudnu, ale każ mi zrobić 5x 30/30 to łykam wymioty
Zresztą... Jest pewien hardkorowy "protokół" na HIIT: 20sek sprint-10sek trucht. Podobno nie da sie dłużej niż 5 min No i raczej nie na maszynach, ale biegiem w terenie

Osobiście 30 min. biegu na bieżni z prędkością >10km/h mnie nudzi, to w terenie to wyzwanie i zdarzyło mi się wbiec prosto do toalety

A co do biegania bez butów, to racja, ale wyłącznie biegi w terenie, najlepiej po piasku/trawie Kiedyś wspominał mi o tym Radosuaf (a on się na biegach zna ), a później mój fizjo, kiedy stawy mi stwardniały i zaczynałam biegać
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 7798 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 225727
Aga spróbuj pobiegać w terenie , nie ma porównania z bieżnią.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54640
a dużo czasu zajmuje przyspieszenie/zwolnienie...
O tym właśnie pisałam, ciężko było sobie trafić w przyciski. Nic i tak nie mam wyjścia narazie, wrócę do rowerku

Ann, biegałam cały tamten sezon w terenie, teraz wieczorami za zimno, a poza tym padam do łóżka w okolicach 21
Ale powiem Ci ze weekendowego biegania po lesie bym z chęcią spróbowała

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
Ale powiem Ci ze weekendowego biegania po lesie bym z chęcią spróbowała
Boso po szyszkach

Trzeba będzie ruszyć z porannym bieganiem jak się zrobi cieplej

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Boso po szyszkach
taki rodzaj masażu

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54640




Dzien2.
Link do poprzedniego:
https://www.sfd.pl/Lejjla/Dziennik/Po_redukcji_s.10_rekompozycja_na_relaksie_s.49,76_/-t589264-s92.html#post1

1. ściąganie drążka górnego do klatki 5x5 rampa
5x25kg
5x30kg
5x35kg
3x40kg
1x42kg

3. wznosy tułowia z opadu 4x 10 -12
12x10kg
12x15kg
12x20kg
10x20kg *

2. opuszczanie na drążku 4x 6 -8
8
8
7
8

4. uginanie ramion ze sztangielkami 3 x 10-12
10x5kg
10x5kg
6x6kg**

burpee x6

HIIT
orbi
Rozgrzewka 5min
Interwał x10:
30sec/30sec
Rest 5 min
HRsr 145 (całego Hitta)


*zamieniłam kolejnością bo drążek był zajęty. w związku z czym zrobiłam ostatnie podejście do sztangielek. Żeby nie robić podciągania po podciąganiu.
**Wniosek jest jeden kompletnie nie mam siły w łapie.

"Trening wykonywany przeze mnie jest treningiem zaawansowanym i kategorycznie zabrania się wykonywania go osobom ze stażem krótszym niż 1 rok."


Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2011-03-10 12:48:57

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8241
Boso po szyszkach założę się że jakby Marta czy któraś z doświadczonych dziewczyn zapodała tekst w stylu - bieganie boso po szyszkach doskonale rzeźbi nogi....to byśmy za parę dni obserwowali tłumy biegających po szyszkach forumowiczów

w terenie jest o niebo lepiej
...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
Aga próbowałaś się już podciągać?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ćwiczyć na siłowni? Porady i trening dla piłkarza.

Następny temat

Nowy cykl, nowy plan

electro
Polecane artykuły