SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pitbuyll / massacraa... czerwonego wiewióra !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
krawat tak, bo podciąganie dałem na koniec treningu, bo wcześniej doprowadziłem do upadku mięśniowego przez podciąganie, ale thx za zwrócenie uwagi, dam tak jak było.

Venc1Lq Dziękuję:)


aktualnie jestem po dentystce i zakupach.
aktualnie suple (focie):






mam jeszcze l-karnitynę bo kiedyś kupowałem i mi trochę zostało
scorch, lecytyna..
omega 3, nitro II itd. jak na zdjęciu widać:D


zakupy;

woda mineralna cisowianka niegazowana mam na siłeczce, na którejś fotce jest, filety z kurczaka, nasiona słonecznika, jaja, rodzynki, banany ogólnie dużo zakupów na kilka dni :)




FOTY siłeczki:) mam w domu, więc pełen komfort, mam u góry, więc się tłuczę trochę..





































Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 15:26:06

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 15:27:25

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 15:28:33

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 15:31:43

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 15:33:02

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 15:33:18

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 15:36:06

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 15:36:31

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 15:42:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
pitbuyll

Posłuchaj wiecej nie znaczy lepiej , zle sie do tego zabierasz , plan skróc wersja mutowana jest przeznaczona dla tych którzy maja staz wiedze i napewno przeszli skrócony program, suplementy jak dla mnie zabardzo sie zaopatrzyłes.

1.plan do skrócenia ale zrobisz jak uważasz
2.suplementy narazie BCAA i omega i witaminy reszte zaostaw na dogodna okazje.

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Połowę tych supli schowaj do szuflady i wyciągnij dopiero gdzieś za rok.
Czemu masz odwrotnie widełki w stojakach??

edit. i pościel łóżko :P



Zmieniony przez - krawat w dniu 2011-07-15 16:01:28

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Też mnie to zaciekawiło, że widełki w drugą stronę xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
pewnie siady robił i zapomniał obrócić

już koledzy powiedzieli co i jak
a ja mam pytanie

o co chodzi z tą nazwą dziennika xd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
ze stojakami to sobie mogę zmieniać w wersji na wyciskanie płasko albo na przysiady jeśli o to chodzi:) zaraz coś na piszę, moment pilnuję jedzonka..

ale chyba ostatnio na tym robiłem uginanie na biceps, ale i tak mam jutro pierwsze przysiady, więc ok:)

Tomasz1405 tak, wiem wielkie thx za rady, ale ja tam jakiś staż na siłce już miałem i wydaję mi się, że ten plan jest idealnie dla mnie zrobiony:) super mi się nim ćwiczy, a póki są efekty nie zmieniam


edit; dobra dajcie mi jeszcze chwilę muszę sobie zjeść potem napisze..


teraz tak w skrócie, potem albo jutro postaram się dodać solidną notatkę:)



suple na redu typu l-karnityna, lecytyna czy scorch kupiłem jakieś 2 miechy temu i mi zostało.
aktualnie zamierzam brać: vita-min, omega3, kreatynę, bcaa, magnez na noc (lepiej mi się śpi) i przed tr. wraz z wit. c przed tr. to chyba tyle.aaa. jeszcze nitrobolon II ale to czasem jak będę miał gorszy dzień, lub ważniejszy dla mnie trening czy cioś.


teraz mój 3 posiłek kończę; ryż + pierś + oliwa + kapusta pekińska + pomidory

jeszcze 2 i jeden w nocy jak się obudzę, muszę coś sprawdzić:D


z nazwą dziennika to z takiego serialu: Pingwiny z Madagaskaru sezon 2 odc. 1 Czerwony Wiewiór, a massacraa... sam wymyśliłem..


aha, a łóżka nie ścielę;p bo czasami się w dzień prześpię i mi się nie chcę.



dobra potem to zedituję:D








Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 18:04:32

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 18:36:26

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 18:37:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
Wazniejszy trenig czyt. Klata + biceps?
Włosy malowałes?

Zmieniony przez - wojtek6 w dniu 2011-07-15 20:14:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
głupio mi się przyznać, ale czasem tez ogładam Pingwiny z Madagaskaru

tak czy siak, na co Ci kreatyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
"głupio mi się przyznać, ale czasem tez ogładam Pingwiny z Madagaskaru" - mi też się zdarzyło ostatnio:)

Trening widzę podobny co ja masz i chyba też Ci się nim dobrze ćwiczy:)

Powodzenia, będę wpadał

I jeszcze jedno:) ale masz roz******* w tej swojej siłowni:)

Zmieniony przez - janusz121 w dniu 2011-07-15 20:44:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
Ten post ładniejszy, niż mój wyżej :)

Okay, lecimy.. czas na kolejny post!


Fajny tekst kiedyś przeczytałem i wpadł mi do łepetynki chyba w dzienniku Rybasa i Molderista (dziennik dla zaawansowanych):

'c*** w cyce genetyce" - hehe:) za***iste! pozdro dla nich


**1. Najważniejsze, newsy!

.Trening - nie zmieniam, ten co robię aktualnie to czuję, że jest stworzony dla mnie
.Dieta (dziś): rano śniadanko; placuszki owsiane (owsa 70, 2 całe jaj i 3 białe)
nasiona słonecznika 100g
po południu dorzuciłem rodzynki około 110g i 2 banany.
II ryż biały 150g, pierś, warzywa, oliwa około 20-25g
III ryż biały 150g, pierś, warzywa, oliwa około 15g koło 19
IV ryż biały 150g, pierś, oliwa około 15g przed chwilą skończyłem (21:08)
V (będzie) przed snem; 1 całe i 3 białka - jajeczniczka!
VI w nocy (się zobaczy jak wstanę): jajecznica z kilku białek i może z 1 całego zobaczę


..%% suple; tutaj zostaję przy bcaa, kreatynie i witaminach i minerałach, a no i jeszcze czasem nitro - póki mam czas (wystarczająco czasu, a może nawet za dużo), chcę maksymalnie wykorzystać suple, gdyż nie jestem tak podatny na stres jak mam szkołę, po prostu mam więcej czasu, niż w roku szkolnym i mogę się skupić bardziej na siłowni:)

ale i tak Tomasz1405 wielkie thx za rady:)


krawat:
Połowę tych supli schowaj do szuflady i wyciągnij dopiero gdzieś za rok.

masz rację, ale zostało mi trochę supli z kiedyś, odstawiłem chyba l-karnitynę, scorcha i lecytynę:) Reszta się przyda.


Czemu masz odwrotnie widełki w stojakach??

hehe, a co to za różnica, mogę zmieniać (kiedyś o tym nie wiedziałem <joke>), ale chyba ostatnio uginanie na bic robiłem i nie chciało mi się przestawiać, a zresztą i tak mam jutro pierwsze przysiady:)


edit. i pościel łóżko :P

ja codziennie kilka razy na nim leżę, a obok wychodzę sobie na balkonik, by rozmyślać i powdychać świeżego powietrza i jakoś nie chcę mi się ścielić xD heh... wszystko zauważą

wojtek6
Wazniejszy trenig czyt. Klata + biceps?

nie rozumiem, ale chyba o to chodzi, że mam dwa zestawy A i B i czuję, że A jest dla mnie ważniejszy bo mc, przysiad, płasko ale staram się, aby na obydwu treningach dawać z siebie jak najwięcej, bo przecież bicepsy wzmacniają MC itp.


Włosy malowałes?

tak strasznie nie lubię swoich włosów, teraz specjalnie przez wakację zapuszczam na jakąś fajną fryzurkę jeszcze się zobaczy:) myślałem o krótkich dredach z tyłu głowy albo o warkoczykach, ale to jak pisałem się jeszcze zobaczy:)


Boksero

głupio mi się przyznać, ale czasem tez ogładam Pingwiny z Madagaskaru

mówiąc szczerze, za***iste są :) ja ściągam jak tylko są nowe odcinki z neta na kompa. Fajny jest też serial On ona i dzieciaki i drugi też za***isty Dwóch i Pół - wszystkie odc. oglądałem i w tv na comedy central też oglądam:)

tak czy siak, na co Ci kreatyna?

chcę przez wakację ją brać, póki mogę się najbardziej na siłowni skupić i mam dużo siły, mogę dużo odpoczywać jeść itp., bo jak będzie szkoła to stres itp.


janusz121

"głupio mi się przyznać, ale czasem tez ogładam Pingwiny z Madagaskaru" - mi też się zdarzyło ostatnio:)

heh, i dobrze!



Trening widzę podobny co ja masz i chyba też Ci się nim dobrze ćwiczy:)


za***iście, ktoś stworzył go z myślą o mnie? <joke>

Powodzenia, będę wpadał

ok, thx również zajrzę:)


I jeszcze jedno:) ale masz roz******* w tej swojej siłowni:)

no taki syf heh, ale coś ostatnio sprzatałem i znów bałagan, ale najważniejsze, że mi nie przeszkadza, gdy ćwiczę:)





Bardzo dziękuję za wszytkie wpisy i również was poodwiedzam, pozdrawiam


.FIlmiki z treningu: muszę kiedyś się zabrać i wreszcie nakręcić, może jutro jak nie zapomnę:)










ps; tak patrzę sobię i ****a nie wierzę..

Jaden Smith -

http://www.filmweb.pl/person/Jaden Smith-325892

oglądałem go jako Shao Dre w the karate kid 2010

data urodzenia:
1998-07-08
a już jest ****a milionerem.., fajne ma warkoczyki też takie chcę!

JADEN SMITH - PRAWDZIWY TALENT CZY TYLKO SYN ZNANYCH AKTORÓW? Jak wiadomo Jaden Smith jest synem


Justin Bieber -

http://www.filmweb.pl/person/Justin Bieber-1246081

data urodzenia:
1994-03-01

kolejna *****ska gwiazda..




wystarczyło się urodzić w ameryce ...
jak oglądam takie gwiazdy to, aż się we mnie gotuję <płacz>, ..** xD, młodsi ode mnie a mają tyle szmalu, np. bieber kurde...- koles z 1994r. i ma wszystko - kasę, dziewczynę (selenę gomez)... kurde rano otwieram gazetę i coś było, że czesław mozil ma tyle szmalu, za sesję dostaję kasę tzn. każe sobie płacić, przeglądam dalej i Justin bieber z seleną gomez i jakoś to zapamiętałem choć bym wolał nie, bo to teraz moja słabość, przypominam to sobie i myślę, że jestem gorszy.. albo jak coś o czym bym nie chciał pamiętać z przeszłości wraca ...





Dobra tyle smutów ode mnie, idę pograć w fifę 11 robię 2 posiłki; jeden przed snem a drugi jak się obudzę w nocy i do łazieneczki pójdę (piję trochę dużoloo.. wody niegazowanej cisowianki)










Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 21:43:31

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 21:45:11

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-15 21:47:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dzien LEGS kolejnosc i dobor cwiczen

Następny temat

Plan treningowy.

WHEY premium