SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pitbuyll / massacraa... czerwonego wiewióra !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja zdarłem prawie cały teflon i się nie chwale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Dopiero dzisiaj zobaczyłem dziennik. Wymiary prawie takie jak moje(z tym,że jestem trochę cięższy,mam więcej w klatce i bicu).
Coś sie opierniczasz na treningu-siad z 75*5. Light weight baby(motywuje Cię ). I coś więcej wypisek z diety dajesz niż treningu. Dajesz,dajesz. Nie siedź tylko przed kompem i tv,dbaj o kondycję,a pomoże Ci w dłuższych seriach siadów,mc

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
3 kg przybyło oby tak dalej
Te 150 jajek przy takim tempie to Ci na 2 tyg starcza
Jak się według Ciebie sprawuje trening 5x5?

Zmieniony przez - Beksakus w dniu 2011-07-31 15:02:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
no mi się za***iście ćwiczy chociaż ostatnio mam słabe treningi, chodzę zmęczony, ciąglę jem i jakoś tak wychodzi... w sumie to cały dzień śpię, jem coś oglądnę na tv/kompie bo i tak pada całymi dniami to nic się nie chcę, samopoczucie jakieś słabe, coś n a x360 pogrywam też:P

u mnie dużo chyba zależy od tego jak wykonam przysiad, po nim jestem zadowolony, zdołowany, i po środku :P

nie wiem czy problem nie leży w ww, bo mam słabej jakości kaszę/ryż/makarony, albo po prostu za dużo jem na jeden posiłek..



trening:





podciąganie na drążku:
1s x 4powt.
następne 3s x 3powt.
potem kilka razy opuszczanie podchwytem, i 5 razy opuszczanie nachwytem


dieta;






godz: 21:51 jajecznica z 7 białek + woda :P


teraz pos. po treningowy rodzynki + tuńczyk w wodzie
jeszcze coś szamnę, pewnie jajecznicę z białek jaj













pamiętam trening, gdy za***iśćie byłem zadowolony z przysiadu, po prostu taka euforia, że cały trening mi się za***iście ćwiczyło:) takie jak by zmęczenie poczułem dopiero jak zacząłem robić brzuch:)






jak to ktoś kiedyś napisał:

musisz mieć dietę dopiętą na ostatni guzik, wtedy w jeden miesiąc możesz zrobić takie postępy jakie normalnie z uszczerbkami w diecie robił przez kilka miesięcy

dokładnie to nie tak było słowo w słowo, ale taki miało przekaz, a sobie przypomniałem:P













Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-31 22:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
pitbuyll
ogarnij sie, nie wykopuj dzienników do których autor nie wchodzi od kwietnia
przecież to znaczy że go nie prowadzi i ma go gdzieś, a ty tam piszesz
patrz na daty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bawi się w archeologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
fakt, sorry, tak po prostu miałem chwilę czasu to lukałem na inne dzienniczki:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
patrz te z pierwszej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie z 2006r
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dzien LEGS kolejnosc i dobor cwiczen

Następny temat

Plan treningowy.

WHEY premium