SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pitbuyll / massacraa... czerwonego wiewióra !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
I tak dobrze że idzie:)

Odrazu taką ilość treningów zacząłeś robić? Tak z dnia na dzień czy dodawałeś stopniowo?

Priorytet to sw czy siłka? Myślę że powinieneś wstawić jakieś ćwiczenie dynamiczne do planu. Polecam przeczytać artykuł - http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568 - tam masz wszystko na temat siłowni przy sportach walki.

Pisz coś o treningach sw, chętnie poczytam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
ok wielkie thx :) stopniowo wprowadziłem, dzisiaj siłownia: '

w środę byłem tak bardzo zmęczony, że nie miałem siły iść na trening, po za tym miałem zimno i dopiero dziś mi założono kaloryfer na siłowni:)

ostatnio trochę dieta słabo szła, dodawałem jakieś słodziki itp., po tr. czasem nie zmusiłem sie do jedzenia tylko poszedłem spać co było moim błędem.

ale już od czwartku wszystko ok;), w czwartek i piątek po SW zmusiłem się do zrobienia jedzenia i jadłem, tylko nie dawałem potem twarogu tylko sen.


sobota 26.11 zestaw B

przez to, że ostatni tr. był w pon. znów wracam pon/śr/sob siłka i sw wt/czw/pt

przysiad 48/53/63/65.5/65.5
military press 18/20.5/23/28/30.5
mc 60.5/68/80.5/93/105.5
drążek - podchwyt 4s x 4p
brzuch 2s

w drążku i mc zmusiłem się, w military press w ostatniej s w pierwszym powt. lekki ruch nogami.

jutro dzień regeneracji + dieta + dużo nauki;)
jeszcze ksw 17 muszę sobię ściągnąć, bo teraz oglądam sobie:

http://tv.sfd.pl/Podstawy-indywidualnych-planów-dietetycznych,odcinek,54.aspx





podsumowywując:
siłownia: pn/śr/sob
sztuki walki (muay thai, krav maga, boks); wywaliłem kickboxing 3x
ze względu na brak czasu i regenerację.
dieta: do środy wraz z nią słabo: dodawałem jakieś słodziki typu czekolada, słodkie napoje, słodycze itp.
czwartek do aktualnie: dieta lux :D, bez żadnych dodatków, słodzików itp. po tr,. zmuszam się do zrobienia i zjedzenia jedzonka:)


Sztuki walki trenuję gdzieś od 6 października

Szczerze mówiąc nie mam najmniejszych predyspozycji do sztuk walki, ani siłowni, ale ja umiem się poświęcić, wstać rano zjeść, zrobić poprzedniego dnia jedzenie do szkoły i na przerwie, ewentualnie na lekcji jeść.
Ostatnio np. dostałem uwagę negatywną, że jem orzechy włoskie na lekcji:P ale mnie to nie interesuję.


Priorytetu to w sumie nie mam, zależy mi cholernie na siłce jak i sw.
ćwiczenia dynamiczne dojdą z czasem, w domu też za bardzo nie mam czasu by trenować coś ze sztuk walk, ale to wprowadzę za jakiś czas. Rozciągam się po sw i siłce więc 6x w tyg. więc jest ok.
regeneruję się w szkole i podczas snu w nocy, jak i w ciągu dnia też staram się spać.
Myślę, że treningu 5x5 zmieniać nie będę przynajmniej na jakiś czas.


Narazie to tyle, zobaczymy jak będzie wszystko szło i najwyżej będę coś modyfikować


Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-11-26 21:48:58

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-11-26 21:54:24

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-11-26 21:58:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
"Myślę, że treningu 5x5 zmieniać nie będę przynajmniej na jakiś czas. "

nie rozumiem twojego toku rozumowania, masz zastój albo i nawet cofasz się siłowo(jak sylwetkowo?) ale dalej chcesz siedzieć w tym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
to nie wina planu tylko wcześniej np. nie zmuszałem się do zjedzenia i zrobienia posiłku po potreningowego ryż + jajecznica + warzywa i potem twarogu.

0-8 sen, teraz jem śniadanie 100g owsianych, 2 całe jaja, 15g oliwy, 2 banany

ciężar idzie tylko coś z przysiadem słabo, ale teraz staram się by nogi się jak najbardziej regenerowały, w sumie całe ciało.

zobaczymy jak to będzie po tym tygodniu

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-11-27 08:35:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
to Ty masz 3 treningi sw pod rząd w jeden dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
.

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2012-02-05 20:08:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dzien LEGS kolejnosc i dobor cwiczen

Następny temat

Plan treningowy.

WHEY premium