SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pitbuyll / massacraa... czerwonego wiewióra !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
rzeźnia cały dzień jem, ogladam jakieś seriale/filmy na kompie/tv, śpię zobaczymy jak to będzie na siłce:) jeszcze muszę białka zwierzęcego jakoś dorzucić



ostatnio nie miałem hajsu na mięso/jaja i to się odbiło na treningu, dziś hooyowy k.,.urwa..


ale teraz już jem jeszcze jajecznicę z 3 całych, zaraz mleko i sen:D dream!

od jutra większa ilość białka, jaja 15, pierś 700g.

jutro też dentystka i zakupy, więc się zobaczy jak tio będzie:D


wrzuta diety:











czwartek dnt 28.07

dieta;






jeszcze teraz pierś + 21g oliwy, koło 20 będzie 250g ryżu białego + oliwa 14g + pierś.

fileta około 600-700g mam i muszę dziś zjeść







Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-27 21:27:25

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-27 21:27:40

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-28 17:56:20

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-28 17:56:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
a ja slyszalem ze z tymi jajkami, ze jak za duzo sie je to cos zle orgasnizm reag***e, cholesterol mocno sie zwyza do tego i 1 wazna sprawa tez, bynajmniej 10-15 jajek to przesada na pewno, nawet gdyby one nic nie szkodzily, bo byc moze sie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Stasiu, to zle słyszałeś

organizm nie reaguje zle, cholesterol w normie

", bynajmniej 10-15 jajek to przesada na pewno, nawet gdyby one nic nie szkodzily"

powiedz mi dlaczego twoim zdaniem 10-15 jajek to przesada? podaj mi loginczy argument, bo ten cholesterol to nie prawda

ja jem 10-15 dziennie i zyje + 0,5kg jakiegos zwierza
ostatnio zjadłem 34jajka w dzień tak żeby zoabczyć jak reaguje na taka ilość i nic mi nie było;] tylko że ja poprostu wole miecho


ba co tam moje 15 jaj, Wodyn i po 35jaj je i co? wszystko z nim ok;)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-07-28 18:47:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
dokładnie Boksero, mit o jajkach został obalony jak i wiele mitów, słyszałem też, że za dużo mięso w jednym posiłku np. piersi nie można jeść bo organizm nie przyswoi i ten mit też obalono.


Ja staram się jajka i mięcho ale nie zawsze mam kasę,



aktualnie na najbliższe 5 dni mam żarcie :D nasiona ograniczę do 50g i rodzynki do 50g by na dłużej starczyło ale postaram się więcejh kaszy/ryżu/makaronu jeść bo tego mam przynajmniej do końca wakacji;D

mięso 700g i ok. 12-15jaj dziennie, ale nie wiem też jak to będzie - bo bywa różnie:D jutro DT liczę na dobry i mocny trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ostatnio ser wdupczam i tez jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
ja to nei wiem jak wy dacie rade po tyle jajek dziennie ja na sniadanie zjadlem dzis 3 i mi wystarcza, wiecej w ciagu dnia to raczej slabo, jak juz to lepiej mieso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja to tez sera ale troche jem:)

tyle jajek to nie problem
raz omlecik raz jajecznica raz poprostu na twardo i spoko wchodzi:D a wizja silniejszego, wiekszego siebie jest fajna więc jeszcze lepiej wchodzi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaki omlet robisz Boksero? :D
ja teraz przerzucilem sie na owsiane gorskie(bo maja ig 40) ale omlet z nimi jest beznadziejny i zastanawiam sie co robic zeby to dobre bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja mam jakieś górskie blyskawiczne:D?
jakoś tak xd
maja posmak orzechowy:)
normalnie xd pare jaj, miksuje, słodzik, owsiane + rodzynki(one to w omlecie sa koozackie) i jem xD dobre tez sa orzechy włoskie w omlecie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bylskawiczne *******e tzn smaczne sa ale maja ig 85 i mnie po nich zalewa
a gorskie nie dobre ale lepsze miecho na nich idzie

i zastanawiam sie co z tymi gorskimi wykombinowac zeby smaczny omlet byl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dzien LEGS kolejnosc i dobor cwiczen

Następny temat

Plan treningowy.

WHEY premium