SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pitbuyll / massacraa... czerwonego wiewióra !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Brzuch to jakieś konkretne te cwiczenia??
Niedługo zaczynam ten sam trening napisz mi swoje maxy w podstawach.


Stanisuaf
Dużo osób używa trening 5x5 i jednak chwalą ten plan:)

Zmieniony przez - Beksakus w dniu 2011-07-16 22:23:45

Zmieniony przez - Beksakus w dniu 2011-07-16 22:23:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Fakt, WL i MC na jednym treningu nie jest dobrym pomysłem, co innego WL i siady.

A co do krety, to tak jak już pisali, łap za nią wtedy jak zacznie się stagnacja




Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-07-16 23:36:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
Stanisuaf ok thx za radę, tylko, że ja robię siłę

Beksakus ja maxy na początku spieprzyłem, zacząłem sobie od mniejszego pułapu i progresuje:)

Cokta tak wiem



treningi mi idą ciężko, nawet progresja to chyba dlatego, że tak mało jem białka zwierzęcego (trochę do pełnowartościowego posiłku), od wczoraj w sumie to zmieniłem, więcej białka dodaję, czasem nawet samo w ciągu dnia:) to jest chyba przyczyną moich słabych wyników, bo na treningach naprawdę się staram.





17.07 Niedziela DNT

ok plan wdrążony w życie:) temat na dzisiaj to:

więcej białka zwierzęcego da Ci siłę pudzianowskiego!


Dieta:

I płatki owsiane 80, całe 2 jaja, 5 białek
rodzynki 60
nasiona 100
banan

II rodzynki 60
ryż 150g
pierś
oliwa 20g


pomiędzy II a III posiłkiem; jajecznica z 2całych jaj i 5 białek

III
ryż 150g
pierś
oliwa 20g

IV
ryż 150g
pierś
oliwa 15g


V( będzie)
jajecznica z białek

w nocy ; jajecznica z białek







jutro trening zestaw B




Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-17 19:59:01

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-17 20:01:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
chce Ci się w nocy jajecznice robić? nie masz później problemów z zaśnięciem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam jem tylko po poludniu i rosne jakos, za chvja by mi sie w nocy wstawac nie chcialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
właśnie mnie tak zastanawia po co jeść jeszcze w nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Tomasz co do tego błahomazu to trzeba zadać sobie pytanie , czy chodzę na siłownie czy trenuje na siłowni . Niby to samo ale jednak jest to zasadnicza różnica ponieważ chodzę na siłownie tylko dla szpanu przed kumpli albo poprostu z braku zajęcia ,hobby itp . A trenując na siłowni powiększamy swoją wiedzę na temat dietetyki ,treningów oraz suplementacji i w za pomocą tych trzech aspektów staramy się dojść do wymarzonego celu . I tak jak mówiłem jeżeli ktoś chce brac kreatynę niech bierze ,ale niech się zastanowi czy to jest odpowiedni moment .

Pitbuyll niewiem jak ty wytrzymujesz tak jeść jejecznicę kilka razy dziennie , a poza tym czy ja dobrze widze że warzywek nie ma ?

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
janusz121 ja robię jajecznicę przed snem to i od razu robię na noc:) ale ja i tak do łazienki wstaję bo dużo wody piję:)

cyborg69 warzyw po prostu nie piszę, staram się dodawać jak tylko mam:)
jajecznicę to szybko się przyrządza :) na teflonie, a mięso czasem gotuję czasem na tefloniku:)



a co do jedzenia w nocy:

http://forum-kulturystyka.pl/topic/202-10-porad-na-przyrost-masy/

8) Jedz w środku nocy
Anabolizm wiąże się z nadmiarem kalorii. Jak dobrze wiesz kulturyści jedzą cztery do sześciu razy na dobę, by zwiększyć wchłanianie składników odżywczych i zapewnić stały dopływ węglowodanów, białek i tłuszczów. Zwiększ liczbę posiłków z czterech do sześciu dodając proteinowy napój w środku nocy, co dodatkowo pobudzi przyrost.


a zresztą ja i tak do toalety w nocy łażę bo dużo wody piję.





kurcze zastanawiam się nad treningami bo trenuję co drugi dzień i tak mi wypada:
pn 18.07 zestaw B
śr A
pt B
nd A
wt b
czw a
sob b


a taki powinienem miec rozkład, ze dwa razy A a raz B jak 3x w tyg. ćwiczę i nie wiem czy dziś zrobić a, śr b, pt A i nd A ale to się spytam w poj. pytaniach:)

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-18 09:21:18

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-18 09:40:47

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-07-18 09:42:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
zle myslisz
w jednym tygodniu wyjsc ma 2x a i 1x b
a w drugim 2x b i 1x a
dlatego przeplatasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dzien LEGS kolejnosc i dobor cwiczen

Następny temat

Plan treningowy.

WHEY premium