SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Burak... czyli cos czerwonego na twarzy..

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
Witam, mam problem :) Otoz odkad pamietam bylem czerwony na twarzy, glownie na polkiach. To nie sa popekane naczynka krwionosne z tego co widze, po prostu ot tak przebarwienie. Sa jakies sposoby na usuniecie czegos takiego?
Dodam iz nie jestem osoba otyla ale mam rudy odcien wlosow i troche piegow. Ten rudy nie jest taki 100 %, cos miedzy blondem a rudym ( moze to ma znaczenie, nie mam pojecia ).
Ogolnie dosc nieciekawie to wyglada, szpeci moja twarz i robi ze mnie takiego dzieciaczka. Czym to moze byc spowodowane i jak to zwalczyc.. moga byc nawet babcinne sposoby . Jestem alergikiem.
Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
eh, gdzie jest edit..
wygladam po prostu jak inna osoba po wysilku fizycznym.. tylko ze to nie znika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
ten rumieniec zmiejsza sie i powieksza w jakis sytaucjach, czy ciagle wyglada tak samo i ma to samo natezenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
tzn, jak wstaje jest dosc maly, ale wciaz widoczny. Przy jakim kolwiek wysilku fizycznym ( wlasciwie to "WYSILKU" ) zwieksza sie jego natezenie, jak jest cieplo zwieksza sie jego natezenie... a ten wysilek = chocby chodzenie
co to moze byc i czy dermatolog to koniecznosc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
jesli jestes bardziej czerwony za kazdym razem, kiedy zwiekszasz aktywnosc fizyczna - to przyczyna moze byc nadcisnienie
przeczytaj to ->

"Jeśli rumienisz się, pijąc alkohol albo kawę, wchodząc po schodach lub podbiegając do autobusu, koniecznie zmierz ciśnienie. Rób to co najmniej trzy razy w ciągu dnia, nie wcześniej niż 15 minut po wysiłku fizycznym i posiłku. Jeśli średni wynik przekracza 140/90 mmHg, sprawcą rumieńców jest podwyższone ciśnienie tętnicze twojej krwi . Nie lekceważ nadciśnienia, bo grozi ono zawałem serca lub udarem mózgu! co robić? Koniecznie idź do lekarza.

Jeśli ciśnienie nie przekracza 150/100 mmHg, lekarz może zalecić ci jedynie zmianę trybu życia (więcej ruchu, mniej soli, kawy i herbaty) oraz zgubienie kilku zbędnych kilogramów. Nieraz wystarczy przez dwa miesiące regularnie, dwa?trzy razy w tygodniu, jeździć na rowerze, iść na basen lub długi spacer, by ciśnienie wróciło do normy.

Przy poważniejszym nadciśnieniu wykonaj wszystkie zalecone przez lekarza badania, by poznać przyczynę nadciśnienia (może nią np. być choroba nerek lub tarczycy) oraz skrupulatnie zażywaj przepisane leki."

wycinek z "samo zdrowie" interia.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam zakola - pomocy !

Następny temat

Ochrona stawów!

WHEY premium