SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

magnez na noc

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam.

postanowilem stosowac magnez +b6 w celu byc moze lepszej regeneracji. dawka nieduza 60mg (1 tab)

trening mam wieczorem, dosc poznym. jakis czas po posilku potreningowym lykam ten magnez i popijam woda

od jakiegos czasu zmienilem wode zrodlana na mineralna.

diety nie mam za pieknej. na tyle na ile jestem w stanie kupic i przygotowywac zarcie samemu. taki lajcik dosc.

no i gdzie problem ?
a tutaj ze normalnie bez suplementacji czulem sie.... normalnie.

odkad zaczalem suplementacje magnezem(na dzisiejsszy dzien juz nie stosuje)czuje sie rano zdekoncentrowany, i mam niekontrolowane delikatne skurcze miesni w przedramieniu.

dziwi mnie jak latwo przedawkowalem magnez. przeciez o to bardzo ciezko. rzadko sie slyszy zeby ktos przedawkowal magnez tym bardziej przy treningu 3x w tyg (fbw w domu).

nie bylo zmian w diecie, intensywnosc treningow taka sama, mialem przerwie w stosowaniu i w przerwie bylo ok.

ma ktos jakis pomysl? niemozliwe zebym w diecie dostarczal az tak duzo magnezu by jedna tabletka na noc po treningu powodowala nadmiar magnezu, woda tez tylko sredniomineralizowana. nie znam sie na wodach zbyt dobrze, ale raczej w magnez w porownaniu do zrodlanych nie jest jakos specjalnie obfita, duza roznica jest w wapniu predzej.



Zmieniony przez - psonic w dniu 2009-05-10 17:59:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Skalar tylko ze to jest taka dawka ktora mozna dostarczyc wypijajac 0,75l muszynianki ciekawe czy na tyle kontrolowali im diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4528
o co chodzi z zdekoncentrowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4528
Zmieniony przez - maniuś20 w dniu 2009-05-10 18:06:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trudnosci z koncentracja, jednego dnia to wlasciwie jej brak

Zmieniony przez - psonic w dniu 2009-05-10 18:36:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4528
a ile tam jest mg b6?
najlepiej by było zrobić eksperyment i kupić oddzielnie b6 i oddzielnie magnez i wziąc w takich dawkach jak teraz i zobaczyć od czego to jest faktycznie
u niektórych magnez może powodować nerwowość itp., mimo że jest zalecany na stres,czasem jest to g..no prawda
może jesteś też wyjątkowo czuły na suplementy
wody mineralne maja to do siebie,że przeważnie jest tam też sporo wapnia, a przez to nie "czuć" działania magnezu, co do jedzenia to dostarczasz razem z magnezem szereg innych makro i mikroskładników, więc jego działanie też ciężko "wyczuć", chyba że jest to czekolada czy kakao, wprowadzając zaś "samodzielny" magnez czujesz jego działanie już przy minimalnej ilości a powtarzając to codziennie po pewnym czasie masz dostatek , to tak na moje oko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50683
Troche dziwna rekacja twojego rganizmu, raczej powino być zupelnie odwrotnie niź piszerz, spróbuj może zakupić inny produkt np: Olimpa ta seria prodktów im sie udała, może nie będzie takich objawów

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
b6 2 mg

co do produktu to nie sadze zeby to byla wina firmy czy zlej formy. jest to cytrynian czyli ok.

nie bralem tego chronicznie, co najwyzej 2noce max 3 z rzedu.

jak znajde ile mam w diecie magnezu to napisze


co z jedzenia dostarczam to wiem, magnezu teoretycznie niezbyt wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
odstaw i zobacz efekty, nie musisz go brac jak tak na ciebie dziala negatywnie. poza tym, jetes pewien na 100% ze to on wywoluje takie reakcje? to, ze w okresie gdy zaczeles go zazywac zaczeles sie zle czuc czy lapac dola to nie znaczy, ze to jego wina

Zmieniony przez - PHaSeR w dniu 2009-05-10 20:54:21

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odstawilem pojedyncze dni temu. jak reka odjal.

nie mam tendencji do wmawiania sobie.

wiadomo ze jak dziala negatywnie to nie bede go bral, lecz jak mozna przedawkowac magnez pojedyncza tabletka ? dziwne dla mnie gdyz magnez z matury dosc ciezko przedawkowac a zeby ktos po krotkim stosowaniu odczul negatywne efekty to pierwszy raz sie spotkalem... i to na wlasnej skorze



jak mam dzien taki ze mi nic w diecie nie przeszkadza (rzadko tak jest) to mam 485mg magnezu + magnez z plynow

Zmieniony przez - psonic w dniu 2009-05-10 20:58:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
wiesz, w pojedynczej dawce magnezu masz okolo 30% dziennej dawki na diete 2000kcal, wiec raczej to nie to. ludzie biora kilka razy wieksze dawki i zyja, patrz animal pak.

skoro odstawiles to jak efekty?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4528
b6 też mała dawka (100 procentowe dzienne zapotrzebowanie) dzienna,więc nie powinno być od b6
zrób eksperyment jak masz kase i oddzielnie magnez oddzielnie b6(wydasz może z góra 10 zł) o w takiej dawce jak teraz tylko że b6 jest po 50 mg,więc ciężko będzie Ci spożyć akurat te 2 mg

animalpak ma wiele różnych składników i nie będzie czegoś takiego czuć-ludzie myślcie troche-tu są raptem dwa składniki

nie ma alergii na magnez,mogą być tylko swojego rodzaju nadwrażliwości jak na wszystko

Zmieniony przez - maniuś20 w dniu 2009-05-10 21:18:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shock&storm a aeroby i dni beztreningowe

Następny temat

nietrawie smakowych odzywek,szczegulnie zachodnich

WHEY premium