SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olinkaz93/impossible is nothing/pół roku str 44-88

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
powodzenia na maturach , dasz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Moc z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
witam, piszę po przerwie :)

Otóż jestem już po pisemnych maturach, przede mną jeszcze ustne, więc można już powiedzieć, że mam wakacje :).

Niestety ze względów oczywistych (naukowych) ostatni raz na siłowni byłam w zeszłą sobotę, a więc tydzień temu. Teraz dopiero moją pierwszą wizytę planuję na środę, bo jutro wyjeżdżam i wracam we wtorek.
Miskę trzymam czystą.
Chciałabym zacząć od nowego planu treningowego (?). Bo w sumie tamten już ciągnęłam sporo czasu.. Więc ten czas ~10 dniowy to lekkie rege.

Od kilku dni zażywam tran (gal - tran norweski).

Pewnie jakoś w przyszłym tygodniu będę robiła badania krwi na żelazo, hormony itp.

Zdjęcia sylwetki może uda mi się wkleić w ciągu tygodnia.

Teraz tak się zastanawiam, jak to będzie ze mną w wakacje, bo najprawdopodobniej wyjadę zagranicę (pewno na +`,5 miesiąca) i jestem ciekawa czy w ogóle będę miała czas i dostęp do siłowni (?).

Odkryłam w ogóle nie dawno w internecie, że takie fajne miejsce jest u mnie w Łodzi:
http://www.stcenter.pl/

Co myślicie o treningu crossfit (tak wiem, popularny ostatnio, ale mnie to bardzo intryguje <:)

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
witam,

piszę po maturach .
Miskę trzymam, na siłownię ponowiłam od zeszłego tygodnia. Do tego ostatnio dochodzi rower etc.
Nastrój pozytywny.

Wszystko cacy.
Wakacje się szykują, jakiś wyjazd, ale póki co myślę nad zmianą FBW na siłowni, Martucca, co Ty na to, bo mój plan treningowy obecny już ciągnę przezz długi okres czasu...

Jutro zrobię zdjęcia i wrzucę jakieś podsumowanie (?)

---------------
Będę musiała niebawem robić badania krwi :|.. (może i nawet jutro ?)
Włosy wypadają nadal, załamuję ręcę.
--------------

Robię zakwas na chleb, ciekawe co z tego wyjdzie :P

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawaj foty, pokombinujemy

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-05-21 11:00:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
Właśnie przeczytałam cały twój dziennik, wyglądasz naprawdę ładnie, jestem pod wrażeniem :)
Co do włosów (choć wiele osób już ci radziło) polecę ci wode brzozową do wcierania we włosy, mi bardzo pomogła a włosy miałąm w opłakanym stanie, nawet kitke ledwo związałam z tych kilku włosków a teraz naprawde jestem zadowolona z ich wyglądu

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Witam,
pora w sumie na podsumowanie, jako że jestem już na forum grubo ponad pół roku (ola boga, jak ten czas zapiernicza!)
Pół roku, oznacza nie tylko obecność tu ale również wiele innych zmian.
Szczególnie tyczy się to:
-zmiany diety, która po moich 'cudownych' wspaniałych przygodach potrzebowała rekonstrukcji i budowy od nowa (nie lubię słodkiego, nie mam w ogóle parcia, rodzice mówią, że wydziwiam, ale trudno, potrafię zjeść mnóstwo warzyw, jednak z tym nie miałam nigdy większych problemów, nauczyłam się, że jogurciki nie są zdrowe, a tłuszcze nasycone, ba masełko i olej kokosowy są cacy
-pójścia na siłownię, mimo że ptaktycznie egzystuję w mojej pakierni jako jedyna dziewczyna w otoczeniu koksów, to mam to gdzieś, ćwiczę i jest ok (panowie ostatnio bardzo przydatni byli ). Choć nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że będę bawić się w przysiady i martwe ciągi.

Zaczęło się od planu dla początkujących, póżniej trening z listy treningów dla lejdies, najpierw obliques, teraz agak.

====

Czasami mam wrażenie, że już nigdy inaczej nie zacznę śniadania jak od placków owsianych smażonych z jajem na kokosowym, ale cóż, dobrze mi to robi, a pytania mamy 'czy codziennie muszę jeść te placki?' kończę 'czy codziennie musisz jeść coś słodkiego'
i tak się kończy dyskusja.
Jednak trzeba przyznać, że po moich przygodach żywieniowych, rodzice mi ufają i wiedzą, że pilnuję ich jak tylko się da. No i w sumie akcecptują to, bo jajka od kury latanej są, warzywka też, no i mięso tyż jem. (ojciec się tylko czasem czepia, że ziemniaków za często nie jem, ale mnie to tylko do śledzika podchodzą, a tak po prostu wolę kasze/soczewice ;])
Czasami mam jednak wrażenie, że dieta mnie kiedyś doprowadzi do szału, że śmieszne będzie, gdy gdziekolwiek będę to schab będę piekła, albo będę zasuwać gdzieś (np. podczas wakacji) z przygotowanym pasztetem w pudle :P (mam po prostu cały czas obraz tego, że jak jestem gdzieś z kumplami to oni jedzą 'normalanie' czy li to co akurat mają pod nosem)


+lepsza cera, samopoczucie, rodzice mi ufają, koleżanka ostatnio powiedziała że 'mam większy biceps niż jej chłopak ', sportwoy duch pełną parą, zrozumiałam że trening siłowy jest potrzebny, radość z podnoszonej sztangi ;)
-włosy nadal wypadają, walka trwa nadal o powrót największej zguby - okres :C (na dniach powinnam pójść robić badania krwi)
====

Ważyć się ważę jedynie na siłowni w ubraniach, więc jest to waga orientacyjna. Ok 60 kg.

Pomiary:

Porównując z pierwszego tematu, pierwszych dni:
https://www.sfd.pl/olinkaz93_/_żelazna_ręka,_krata_na_brzuchu,_turbo_nogi_i_stalowe_poślady_just_do_it!_-t816151-s5.html

biodra: 89
brzuch: 63
uda: 49-50
biceps: 23

Teraz: (pomiary z dziś)
biodra: 90,5-91
brzuch: 63-64
uda: 51
biceps: ?? (będzie jutro

No i zdjęcia:








Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-05-22 22:59:03




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-05-22 22:59:17




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-05-22 22:59:26




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-05-22 22:59:37

ach, no i SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA MARTUCCY ZA TEN DŁUGI, CIĘŻKI CZAS ;)

Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-05-22 23:07:39

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
P.S.

Gdzie można kupić tę wodę brzozową?
Jakiej firmy najlepsza :)?

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Chyba sok z brzozy, a nie wodę brzozową
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Saida

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

WHEY premium