SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olinkaz93/impossible is nothing/pół roku str 44-88

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skontaktuj się w sprawie swojego zdrowia z p. Łukaszem Kowalskim z tego forum: http://getprimal.pl/?page_id=12

My tutaj nic nie poradzimy, potrzeba Ci konsultacji z profesjonalistą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Mała, miałam podobne wyniki, tylko u mnie dodatkowo podwyższone tsh, musisz znaleźć dobrego ginekologa endokrynologa, albo endokrynologa pracującego na oddziale położniczym, z jakiej miejscowości jesteś, jeśli ze stolicy to mogę dać Ci namiary na dwie zaufane osoby- jedna to endokrynolog, druga ginekolog... Podejrzenia z tą Candidą- ciekawe, ale myślę, że przy naszej czystej misce coś takiego miało by marne szanse przerostu, mimo wszystko- mało cukrów prostych....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
jestem z Łodzi, do warszawy więc nie mam daleko, ale póki co wchodziłby w grę kontakt telefoniczny/mailowy, jestem właśnie w drodze do Korei..

Udało Ci się jakoś naprostować hormony?

Martucca, czy znaczy to, że mój przypadek jest beznadziejny, skoro już nawet Wy nie jesteście w stanie mi pomóc? :C
Czasem są dni, że mam wrażenie, że u mnie już zaczęła się menopauza.. ;((

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olinka, my nie mamy wykształcenia medycznego, jesteśmy hobbystkami. Zaproponowałyśmy to, co działa u większości kobiet. W Twoim przypadku, to heh... Obawiam się, że to, co się obecnie dzieje, to są konsekwencje odchudzania się w bardzo młodym wieku Zupełnie inaczej na odchudzanie, nawet drastyczne, reaguje organizm dojrzałej płciowo kobiety niż dojrzewającej dziewczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Koleżanko, zrób morfologię z rozmazem MANUALNYM, a nie metodą Schilinga, jak to ma miejsce w Laboratoriach Diagnostyka. Ktoś musi Twoją krew obejrzeć pod mikroskopem, a maszyna różnicuje komórki tylko po wielkości, co często jest mylące.

Czy masz jakieś dolegliwości w stylu powiększone węzły chłonne, bóle brzucha, etc? Chorowałaś na coś ostatnio?

Podwyższone EO faktycznie często występują przy pasożytach, ale też niekoniecznie. Poza tym wahanie w granicach 1,4% jest bez znaczenia klinicznego. Mnie się bardziej nie podobają lymph, neu, HGB i płytki krwi.

Nie czekaj z tym rozmazem, bo wiele może wyjaśnić.


Zmieniony przez - huda w dniu 2012-09-02 20:00:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
problem w tym, że od (wczoraj) dziś jestem w korei, w Seulu. I nie mam możliwości zrobienia tych badań. Swoją drogą wszelkie badania robiłam właśnie w Laboratoriach Diagnostyka.

Dolegliwości (?): brak okresu, wypadające włosy, czasem niebywałe wahania nastrojów, uczucia zimna. Innych raczej nie mam, ostatnia choroba to ostra jelitówka w Turcji, musiałam się grzebać 3 dni z antybiotykiem :C.

Dlaczego zwracasz uwagę na lymph, neu, HGB i płytki krwi. (?) Co z nimi nie tak?
Ostatnie badania krwi były 10 dni temu, chyba nie ma możliwości powtórki badań z tego samego materiału, a teraz nie mam przecież jak tego zbadać :C

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boże drogi, laski, skończcie z tymi diagnozami na miarę dr House'a przez internet.
Olinka, idź do stosownego lekarza i skontaktuj się z dietetykiem, którego Ci poleciłam, bo jak tak dalej pójdzie, to sobie samo-zdiagnozujesz SM albo inną straszną chorobę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4184
Olinka warto wybrać się do lekarza najlepiej takiego z polecenia. Sama miałam akcje z wypadającymi włosami, sypało mi sięz głowy garściami. Potem pojawiły się placki i prześwity. Latałam od lekarza do lekarza diagnozy miałam różne i nikt nie wiedział co mi jest - byłam wszędzie (gin, endokrynolog, dermatolog). Wylądowałam nawet już w akcie desperacji w klinice gdzie leczy się łysinę. W końcu dostałam namiar na znajomego ginekologa, odstawił mi tabletki anty i powiedział żebym do tego świństwa nigdy nie wracała. Polecony dermatolog dał mi nazwę szamponu do włosów mega tłustych 3 tyg chodzenia spać w mega smrodzie, bez tabletek bez niczego. No i dziś mam bujną czuprynę znowu. Tak samo jak TY siedziałam na forach i czytałam co to może być, im więcej czytałam tym bardziej głupie diagnozy mi do głowy przychodził. Także jak możesz leć do lekarza w Korei mają chyba lekarzy? Niech Ci zrobią opis wyników po angielsku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Broń Boże nie chcę tu House'a uprawiać. Trochę źle się wyraziłam, mówiąc, że mi się to nie podoba. Wskaźniki są w normie (płytki trochę poniżej, ale każde Laboratorium ma swoje normy dla danej populacji (np. tu, gdzie mieszkam zakres dla HGB jest wyższy niż dla osób np. z Warszawy). Warto za jakiś czas powtórzyć badania, żeby zobaczyć jak to się kształtuje w czasie. Pytałam o dolegliwości, bo na obraz krwi rzutuje każda "głupota" w organiźmie, nawet stres.

Natomiast moja rada dotycząca rozmazu jest uzasadniona. Widzę, że robiłaś w Diagnostyce, poznaję po zrzucie ekranu :). A wiem, że rozmaz tam robi się "maszynowo", co dla każdego, przyzwoitego lekarza nie stanowi jakiejś istotnej wartości diagnostycznej. Sama najpierw robiłam badania w Diagnostyce, potem przerzuciłam się na szpital.

I oczywiście skontaktuj się ze specjalistą.

Zmieniony przez - huda w dniu 2012-09-03 16:31:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
rozejrze sie czy mozliwe jest zrobienie tutaj badan krwi, bo nie sadze by bylo to darmowe, a majatku wydac nie chce.

w szpitalu przeciez tez juz bylam, rok temu, i niby robiono mi kompleks badan. diagnoza byla taka ze 'wtorny brak miesiaczki spowoowany niedoborem masy ciala'

Martucca, pisalam juz do tego specjaliisty, na szczescie mi odpisal, jestem na etapie wypelniania formularza.

==
mam tutaj oplacona pelnowysposazona silownie [3pietrowa z podzialem na oge/pilates/cardio zone/maszynowa strefa/wolne ciezary/kettle] wiec wyglada ok. bylam sprawdzic rano jak wyglada free weights zone i chyba bedzie w porzadku szyangi jakies lezaly, obciazenia.

Martucca kontynuowac ten trening co mialam czy cos innego? Bo w tamten bawilam sie miesiac teraz znow mialam przerwe wakacyjna i jakos nie wiem czy od tego zaczynac czy cos innego proponujesz?

czasem mam wrazenie ze moze nawet te przejazdy rowerem zjadaly zapotrzebowanie energetyczne i mi nie odbudowalo tego co trzeba, wiec teraz moze jak bedzie spokojnie to sie uda...

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Saida

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

WHEY premium