SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olinkaz93/impossible is nothing/pół roku str 44-88

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Witam,

we wtorek powrót na siłownię ;). Trening A + wznosy na palcach. Trening trochę było odczuć następnego dnia :). Niestety kolejny trening jutro, nie dałam rady wcześniej :C.
Matura odzywa się coraz głośniej. :C.

+ we wtorek miałam pobranie krwi, przyszły wyniki, są... dziwne, bardzo dziwne, potrzebuję zrobić dodatkowe badanie na kwas foliowy... Morfologia się poprawiła, ale hormony... :C szkoda gadać... w przyszłym tyg. czeka mnie na 90% wizyta u ginekologa.
Nie mam pojęcia dlaczego to wszystko się tak układa, tyle starań, dbania o dietę, siebie, a póki co do niczego to nie prowadzi :C. Widzę jak w szkole dziewczyny jedzą jakieś świństwa batoniki, puste bułki albo w ogóle nie jedzą śniadań a jest z nimi wszystko w porządku, doprowadza mnie to do szału ;(.
Rodzice też widzą jak się staram, sami kupują mi dobre mięsko, płatki, różne kasza, dziś nawet kupili quinoę bez mojej prośby...

Martucca, podesłać Ci wyniki? Czy nie znasz się na tym ?

Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-02-17 18:12:04

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podeślij...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
jutro dodam zdjęcia sylwetki i pomiary, może trzeba będzie zmienić BWT? Jakoś więcej węgli, a troszkę mniej tłuszczy?

Coś czuję, że i tak będzie jedna jedyna odpowiedź" przytyj dziewczyno min. 4 kg to wtedy będzie można o czymś mówić" :C

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Martucca, i jak tam, moje wyniki Cięzabiły tak jak mnie p; ?

Zastanawiałam się jak rozplanować treningi, nie chcę się poddawać. Co by się miało nie dziać zakładam sobie siłownię co 2 dzień!
System treningów A i B + konkursowy między nimi w dniach bez siłowni w domu, cdo niegu mam pytanko, bo nie za bardzo wiem jak wykonać przysiad z piłką przy ścianie, bo w domu nie mam takiej wielkiej piłki więc nie wiem czym zastąpić to ćwiczenie..
I jak stosować progresję w tym zestawie? Obciążenie to nie da rady dodać, więc pozotaje coś innego?

A co do treningów A i B - progresja .. Stosować metodę 8-12 powtórzeń 10-15 czy 15-10-5 w seriach?


Albo tak myślałam żeby dodać sobie w domu któryś z treningów:
https://www.sfd.pl/-t564376.html
W dni bez siłowni ? czy też mogę się bawić w to: http://www.bodyrock.tv/2012/02/06/february-30-day-challenge-introduction-fit-test/ ?

Dziś na siłowni miałam rozgrzewkę 5 mibna bieżni, jakoś z rozpędu. To bardzo źle? Poczułam potrzebę wybiegania..
Dziś trening B na siłowni. C:
Cholera zaczynam truć, moje hormony mną kręcą :f



Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-02-20 19:29:26

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8887
Obserwuję długo dziennik, powodzenia!!

Zmieniony przez - haczyk00 w dniu 2012-02-20 23:06:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Pampara,

po moich licznych dumaniach rozpiska z dziś.
(Uświadomiłam sobie, że jakoś miesiąc mi minął bezowocnie, bo zeszły tydzień tylko 2 razy na siłowni, 2 tyg. ferii kompletnie bez, a wcześniej też jakoś bez szału, bo uświadomiłam sobie, że cierpiałam na ból kości ogonowej, jako że kolega mi odsunął krzesło i zaliczyłam ostre lądowanie na d**ie przez co nie mogłam kompletnie wykonywać martwego i przysiadu :()
--
koniec biadolenia!

trening z dziś,
A. Przysiad ze sztanga na plecach (nadal nie wiem ile waży mój gryf -.-) 3 serie: 1 - gryf +5kg x 15 powt/ 2 - gryf + 10 kg x 14 powt / 3 - gryf + 10 kg 12 powt
B1. Wyciskanie sztangi stojąc 3 serie: 1 - gryf x15 powt / 2-gryf + 5 kg x 12 powt / 3 - gryf + 5kg 9 powt (ale było cięęęężko, czuję już zakwasy teraz)
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem 3 serie: 1 - 25 kgx15/2 - 25kgx15 powt / 35 kg x 7 powt (nie mam tutaj 30 kg, i nie wiem jak stosować progres w ćwiczniu, bo te 35 to cholernie ciężko szło i pewnie słabo z techniką :C)
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 3 serie: 1 - 20 kg x 15 / 2 - 20 kg x 15 powt / 3 - 25 kg (? rozdrpany napis obciazenia) x 13 powt
C2 wznosy z opadu 3 serie: 1 x 15 powt / 2 - 5 kg x 14 powt/ 3 - 5 kg x 12 powt ( w końcu zaczaiłam dlaczego tak ciężko się to robi, gdy ciągnie się naprawdę do końca :D)
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać) - cholera wie, nadal nie jestem pewna techniki
+ 3 serie wznosów na łydki stojąc, 3 serie 1x15powtx145kg :O / 2x15 powt x155 kg!! / 3x165kg x 13 powt (nie wiem dlaczego tyle ładuje i... daję radę? !)

Tu mi się trochę zamieniły ćwiczenia B1 i B2, gdyż są z zestawu B, jakoś tak ciągne od tygodnia, to chyba nie jest wielkie przeiwinienie? Bo zamiennie w trenigu B mam ćwiczenia B1 i B2 z zestawu A..

+ miska z dziś:


"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Treningi A-B robisz wg schematu podanego przez obliques.
Treningów z postu "Zebrane..." nie jesteś w stanie wykonać, bo to wyższa szkoła jazdy. W przypadku osób początkujących zamienia się to w zwykłe machanie i podskakiwanie, czyt. aero. I po co Ci to? Chcesz schudnąc?

Jak chcesz koniecznie coś robić, to niech to będzie burpee challenge:

dzień 1: burpee x1
dzień 2: burpee x2
dzień 3: burpee x3
...
dzień 100: burpee x100

Co do hormonów, to trzeba być cierpliwym. Nie da się w krótkim czasie wszystkiego naprawić. Dziewczyny walczą czasem więcej niż rok. Pogadaj z bziubzius, lithium, pavilną...

Póki co, kup wiesia (olej z wiesiołka) i bierz dziennie 1 łyżkę. Od wieków znany mądrym kobietom jako środek regulujący babskie hormony i poprawiający skorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
No dobrze, myślałam, że to jest też jakiś fajny dodatek treningowy, bo na przykład patrzyłam, że dontknow wykonuje coś takiego..
Niecierpliwa niestety z natury jestem..
Ostatnio miałam fazę i chciałabym wyglądać i robić rzeczy jak ona:
http://www.bodyrock.tv/2012/02/10/show-it-off-workout-day-5-week-one-of-the-february-30-day-challenge-strength-warm-up-cool-down/


Wypatrzyłaś coś z hormonów? Nie wiesz może dlaczego mam tak wysoką Wit. b12. biorę te tabletki.. odstawić?
W ogóle zapomniałam, też na początku wpisów tutaj też powiedzieć, że (tak jak dontknow od jakiegoś czasu) mam żółte dłonie. Tylko ten stan rzeczy utrzymuje się u mnie już tak od roku (?). nie wiem dlaczego :c, czasem mniej, czasem więcej, jednak cały czas są lekko podbarwione..

Jutro kupię wiesia

Miska z dziś:
DNT ( O:)


+b.duże ilości kapusty kiszonej, ogórków, por, pieczarki, brukselka
Ale dobre stejki i pulpeciki wyszły z mielonego mięsiwa, tego mi było trzeba!
A tu jeszcze będę musiała indyka jakoś zmieścić O:

Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-02-21 18:58:51

A propos mojej progresji to cały czas trzymać się 3 serii po 15, czy 3 serie po 10-12??
Cholera przydałby się jakiś instruktor, który by mnie nadzorował i wtedy byłabym pewna że wykonuję trening na 100%

Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-02-21 19:00:23

Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-02-21 19:02:38

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3145
Fajnie, że znów jesteś Ola. Już myślałam, że zniknęłaś. Wracaj do gry! Trzymam kciuki!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Saida

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

WHEY premium