SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olinkaz93/impossible is nothing/pół roku str 44-88

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No niestety, musisz podjąć męska decyzje Bo mięśnie to nie takie chop siup i pracy ogromna ilośc o parę kilo więcej i jednocześnie koniec życia jakie teraz prowadzisz, w twoim fachu nie akceptuje się wyglądu kobiecego a tym bardziej sportowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
modelling, modellingiem - jestem teraz bemięsną masą wieszakową, ale spotkałam parę dziewczyn w ostatnim czasie, które to 'były za duże' mając tych 94-95 w biodrach i zrzucając do słynnych '90' mają formę ciała lepszą i bardziej ubitą niż ja - wniosek jakaś tam masa mięśniowa u nich była, w czasie, gdy 'były większe', a teraz ich bilans tłuszczowo-mięśniowy jest inny niż u mnie.

Tu przykład dontknow (wiem, że jest sporo niższa ode mnie i to nienajlepsze odniesienie), ale też ma wąskie biodra i szczupłą sylwetkę - podbonie jak ja, ale pomimo że wymiarowo może być podobna do mnie to jest bardziej ubita - ma mięśnie.

Wniosek jest taki, że brakuje mi jakiejkolwiek masy mięśniowej, o którą chcę powalczyć, bo przecież też nieraz podsuwałyście przykłady gdzie dziewczyny miały takie same wymiary po odpowiednich fazach treningu, a pomimo tego że były cięższe to optycznie fajniejsze i bardziej sportowe :)

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wystarczy, że zastosujesz się do wcześniejszych wskazówek i będziesz cierpliwa. To jak będziesz wyglądać, zależy od Ciebie.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
No dobrze, a teraz - sylwetka umieszczana przeze mnie do znudzenia:

Którą uważam za swój ideał sylwetki (każdy ma swój).

Nie wydaje mi się zbyt przesadzona i taka, której nikt by nie zaakceptował w przyszłości.
Wysportowane, ładne ciało, szczupłe.
Patrząc bo mojej konstrukcji ciała i tego jak ciężko mi idzie przybieranie masy mięśniowej nie grozi mi 'rozrośnięcie'.



"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ręce nie do zaakceptowania w modelingu, z tym bicem i przedramieniem nie zmieścisz si ew sukienkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
No i jeszcze te żyły

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Ej.. bez szyderstw :D
To przedramienie i biceps nie wydaje mi się być przesadzone, jest sportowe, silne, mocne, a patyczki mnie się nie podobają.

Tak więc wiecie już o co mi chodzi mniej więcej. - I ciało jest moim ciałem i ja chciałabym wyglądać właśnie tak, zatem chcąc dobrać się do tego w sposób porządny i profesjonalny.
Obli, masz doświadczenie w tym fachu, wiem, że to długa ciężka praca, ale jak długo zajmuje trening by osiągnąć podobny cel? Rok? Dwa?

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
To zależy, kiedy zaczniesz jeść

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Ej.. bez szyderstw :D
To przedramienie i biceps nie wydaje mi się być przesadzone, jest sportowe, silne, mocne, a patyczki mnie się nie podobają.

Tak chciałabym wyglądać kiedyś na plaży:


Tak więc wiecie już o co mi chodzi mniej więcej. - I ciało jest moim ciałem i ja chciałabym wyglądać właśnie tak, zatem chcąc dobrać się do tego w sposób porządny i profesjonalny.
Obli, masz doświadczenie w tym fachu, wiem, że to długa ciężka praca, ale jak długo zajmuje trening by osiągnąć podobny cel? Rok? Dwa?



Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2013-03-08 12:53:32

Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2013-03-08 12:53:58

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Jeść jem, wiem, pewnie za mało w ostatnim czasie, to ciało wyżej potrzebuje dobrego paliwa i w dużej ilości i jakości.
Zatem miska musi być dobrze skomponowana wraz z treningiem.

Krok po kroczku, potrzebne mi jest jednak pewnie ważenie misek i kontrola przez najbliższy okres + dobry trening.

Więc Ruda, Obli skoro zaczynam jeść porządnie od dziś, trenować powiedzmy od nast. tygodnia z pełnym przytupem, odpowiednim planem zbrojąc się w cierpliowość, słuchając wskazówek i porad i pomocy waszej, plaża 2014 może być taka jak Pani powyżej :)?

Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2013-03-08 13:03:39

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Saida

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

WHEY premium