SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olinkaz93/impossible is nothing/pół roku str 44-88

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8887
i jak treningi idą?

Zmieniony przez - haczyk00 w dniu 2012-03-13 21:20:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
ha, właśnie pisałam posta :)

Zatem, miski z ost dni:




















-------------

Najbliższy trening:

Dzień 2.
1. push press 5 x 8-10 60sek
2a. przysiad przedni 3x12-15 bez przerwy
2b. przysiad bułgarski 3x 12-15 90sek przerwy
3. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko 4x 8-10 60sek
4."jeżyki" na brzuch (kulenie się z linką wyciągu górnego) 3x 15-20 60sek


Na czym polega "jeżyk"? i push press?? Bo jakoś tego 'pusha' nie widzę w swoim wyadniu jeśli to rzeczwiśce polegan atakim podrzucie sztangi..?

Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-03-13 21:30:27

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczę, jakie "daje w kość", skoro się nie przyłożyłaś do tego treningu?! Gdzie w ogóle jest progresja ciężaru w seriach?! Machasz takim samym obciążeniem, gdzie się podziała idea treningu siłowego?

PP:




Jeżyki a.k.a. allachy a.k.a. cable crunches:





Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-03-13 21:52:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Martucca
Dziewczę, jakie "daje w kość", skoro się nie przyłożyłaś do tego treningu?! Gdzie w ogóle jest progresja ciężaru w seriach?! Machasz takim samym obciążeniem, gdzie się podziała idea treningu siłowego?



:C myślałam, że było ok, bo po treningu czułam się (szczególnie po pierwszych ćwiczeniach A i B) naprawdę zmęczona... ciężko jest mi operować tymi ciężarami, pomimo artykułu obli dobrze napisanego nie jestem w stanie określić np. mojego ciężaru max i stosować to na treningu, żeby co serie dodawac ciężar..


p.s.

Christe, widzę teraz mój błąd w danych w tabelce, w MC powinno być po 40 kg... muszę zmienić tabelę



Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-03-13 23:16:24

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
sprawdz ile wazy gryf i pisz sume cięzaru, dla orientacji duzy gryf olimpijski to 20kg, mały ok 30 fi to 7kg , dłuszy taki sam to ok 12kg nawet jak sie pomylisz o pare kilo nie będzie wazne byle zawsze tyle samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Witam,

wczoraj wykonany trening 2 na siłowni. O dziwo pierwszy raz czuję trochę ręcę, tricepsy O;.
Nie jestem w stanie pojąć Push Pressa, boję się że mi ciężar na łeb spadnie :C. Ogólnie ręcę miałam zmęczone, że wykonywałam przysiad tylni, niż przedni, bo nie byłam w stanie utrzymać rąk..
Bułgar, jak to bułgar killer, i problemy z równowagą C:.

Wieczorem dodam szczegółówą tabelę.

Przy okazji chciałam się spytać co do tego tranu, czy to jedyny możliwy, aby go kupić (swoją drogą lepszy w tabletkach czy płynie? na jak długo to wystarcza tak naprawdę?), nie ma jakiegoś w miarę dobrego w Polsce,bo przyznam, że cena odstrasza (przysyłka boli :C), rodzice się nie godzą :C.




Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-03-16 09:49:05

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
Przy bułgarze tylko na początku buja, z małymi ciężarami się nauczysz trzymać równowagę mięśniami i potem idzie lepiej, początki najtrudniejsze A tak poza tym, fajnie że nie odpadłaś na początku tylko ładnie idziesz do przodu, powodzenia

Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
płyn lepszy, starcza .. mozesz policzyć pijesz dziennie 2,5ml a butelka ma 237ml .A w temacie ceny.. no tak jest drogi, ale IMO nalerzy do rzeczy wartych swojej ceny, zdrowie nie jest tanie, i tanio sie go nie odzyska , ale rozumiem opór rodziców musicie to przemyślec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 348 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5332
olinkaz93
Witam,
...
że cena odstrasza (przysyłka boli :C), rodzice się nie godzą :C.
Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-03-16 09:49:05


jeżeli kilka osób dogada się to koszty przesyłki niższe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
trening z wczoraj






Namieszałam z push pressem, bo na początku 10 kg było lekko, 15 okazało się być już za dużo, wróciłam do 10 i sił i już nie miałam..

Jakieś poprawki co do ciężaru?
(nie miałam kogo spytać na siłowni o ciężar gryfu, bo fitnesska nie wiedziała)

i teraz małe pytanko, jako że jest ciepło, a wtedy to zmieniam środek transportu na rower(, z którym się nie rozstaję praktycznie przez te ciepłe pół roku.). To przed treningiem, no i po treningu mam do przebycia 6 kg w jedną stronę rowerkiem... Nie zaszkodzi prawda? Nie mówiąc już zapewne o nieuniknionej wyprawie rower w tę niedzielę skoro ma być tak gorąco (!)


Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2012-03-16 21:14:58

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

WHEY premium