SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marcia1990 / redukcyjno-motywacyjny spowiednik :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Co do ręki - powiedział, że skoro jest po kontuzji to mam dać sobie spokój i zrobić tylko na prawą rękę te dwie serie.

Lubię Scoobiego (tego w długich włosach), byliśmy na niejednej imprezie ale na instruktora on się kompletnie nie nadaje.
Drugi nie lepszy. Nóżki jak patyki (przysiadu w życiu nie zrobił) i jak on ma uczyć ludzi techniki? To jest niestety świadectwo żenującego poziomu merytorycznego państwowych kursów instruktorskich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Specjalnie prosiłam instruktora, aby pokazał mi od czego tak właściwie mam zacząć, aby nie zrobić sobie krzywdy. A okazuję się, że zaczęłam od ćwiczenia, którego w ogóle nie powinnam tykać a skończyłam na wyciskaniu jednej ręki. W tym momencie czuję się jak idiotka.

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nas, moderatorów SFD różni od tych instruktorów to że mamy pasję i jesteśmy otwarci na nowe. Tutaj jest ciągły napływ wiedzy, nie ma tabu.

Oni przychodzą odbębnić 8 godzin w pracy. To wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ło kurka, to widzę, że nie tylko ja mam kłopot z dobrą siłką z dobrym instruktorem....jak klimat mi pasi to instruktora brak, jak instruktor jest to najpierw trzeba mu pół godziny tłumaczyć czemu się robi MC

Powodzenia w konkursieBędę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Co do ręki - powiedział, że skoro jest po kontuzji to mam dać sobie spokój i zrobić tylko na prawą rękę te dwie serie.

I kolejny "pan instruktor".
U mnie instruktor, mówił że na nogi to starczy rower, bueheheh ;D

Powodzenia w dążeniu do celu.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Mi polecił orbitreka, bo w połowę krótszym czasie spalę więcej niż na bieżni. A co do siłowego to raczej nie pomoże w zrzucaniu kg, bo on spali mi tylko trochę cukru.
Jeszcze chwilę i okażę się, że na tych wszystkich siłowniach to jakaś patologia się szerzy.

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
No przecież

mnie przy MC sumo atakował, że tego to nawet on się boi robić i że kręgosłup sobie rozwalę i że jak chcę mieć jeszcze szerszą pupę to mogę robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Marta, nie zazdraszczam trenera, ale na szczęście masz możliwość skonfrontowania jego "wiedzy" tutaj.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A co do siłowego to raczej nie pomoże w zrzucaniu kg, bo on spali mi tylko trochę cukru.

Nie no kvrwa trzymajcie mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


I tyle

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-09-29 00:19:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaproponujcie mi diete?

Następny temat

ćwiczenia po artroskopii kolana

WHEY premium