SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marcia1990 / redukcyjno-motywacyjny spowiednik :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
marcia miche masz imponujaca i spadki tez. Gratuluje.
zebys nie myslala ze nie zagladam podczytuje z cichacza na bierzaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Malgo, spadków jako takich nie ma, ale micha jest faaaaaajna.

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
marcia cos tam pomalu leci w dol a co to bedzie za chwile , wychudniesz w ekspresowym tepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Mam takie szybkie pytanie do Was. Dzisiaj cały dzień w biegu i nie miałam kiedy dojeść węgli, czy mam je teraz zjeść (około 50g), jeżeli spać pójdę około godziny 23 czy lepiej odpuścić?

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Dzień 60 - miniPODSUMOWANIE

Z racji, że dziś mija dokładnie 2 miesiące z SFD pokusiłam się o małe podsumowanie moim zmagań. Zmiany, jakie zaszły w tym czasie postanowiłam podzielić na dwie grupy:

Sfera umysłowa:
- Zmiana podejścia do jedzenia - Nie mam wyrzutów sumienia, gdy jem (nawet 2000kcal!). Teraz jedzenie jest dla mnie przyjemnością!
- Nie wiem co to napady wilczego głodu, kompulsywne pochłanianie wszystkiego co znajdzie się na mojej drodze.
- Słodycze? Kompletnie nie mam na nie ochoty. Nawet, gdy cała lodówka zapełniona jest sernikiem mojej mamy a na stole leży góra wafli i batonów.
- Teraz w końcu mam poczucie, że dbam o swój organizm, który pomału zaczyna mi już ufać.

Sfera fizyczna:
- Wspominałam o tym już wiele razy - nie wypadają mi już włosy. To dla mnie cholerny sukces, bo zmagam się z tym problemem od baaaardzo długiego czasu. Myślę, że brak tłuszczu w diecie miał na to największy wpływ.
- Nie jestem ospała, senna. A wręcz mam dużo energii i chęci do działania.
- Co do sylwetki - pozostawiam to do Waszej oceny. Zmian jako takich nie ma, ale spokojnie - na to będzie jeszcze czas.

Start:



2 miesiące z SFD:


*Wybaczcie za jakość.


Wymiary:




Podziękowania

Martucca! Tobie należą się największe podziękowania. Od początku prowadziłaś mnie za rączkę i zawsze mogłam liczyć na Twoją pomoc. Moje początkowe marudzenie pewnie nie raz doprowadzało Cię do zdenerwowania, ale jak widać już ten etap mamy za sobą. Obiecuję dalsze posłuszeństwo.
Ruda, dzięki Tobie nie odpuściłam. Zresztą sama wiesz.
Ladies, dziękuję za każde odwiedziny i słowa wsparcia - to naprawdę pomaga, szczególnie w chwilach zwątpienia.



Początki były trudne, ale cieszę się, że dałam radę! Oczywiście jeszcze długie miesiące pracy przede mną, ale jestem w 100% gotowa i zmotywowana. Marudzenie mi już daaawno przeszło, więc będzie tylko lepiej.


Zmieniony przez - marcia1990 w dniu 2011-10-29 10:25:01

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13932
Gratuluje wytrwałości oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
marcia Gratuluje oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Gratulacje, marcia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brawo, Marcia

Pomimo braku "spektakularnych" spadków jakość ciała na plus, co najbardziej widać po pupie Wyszłasz z głodówkowego zapotrzebowania elegancko, baaa... Zaszłaś z kaloriami wyżej niż się spodziewałam.
Teraz pozostaje tylko zakończyć podnoszenie kalorii, ustabilizować się na nowej kaloryczności i rozpocząć rekompozycję
Oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Bardzo ładnie, widać trochę po udach, boczkach, brzuchu, pupa jakby się podniosła. Generalnie ładniej jest

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaproponujcie mi diete?

Następny temat

ćwiczenia po artroskopii kolana

WHEY premium