SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marcia1990 / redukcyjno-motywacyjny spowiednik :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Też muszę sobie sprawić, ale myślałam o takich shakach gotowych, w kartonikach, olimpu chyba na allegro są Kiedyś z koleżanką kupowałyśmy sobie na siłowni robione na miejscu szejki i pamiętam że któryś olimp kokosowy bardzo mi smakował Tak samo truskawka. Czekoladowy z drugiej strony smakował jak czekoladopodobny wyrób z biedronki Zabieram się za przeglądanie wątku o odżywkach Buźka Marcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Widziałam te z Olimpu i pomyślałam sobie, że na uczelnie będę je ze sobą zabierać. Ale do domu muszę sobie sprawić jakiś proszek, a że kocham kokos to myślę nad tym białkiem Trec'a.

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416


9 września - dzień 10


MISKA

-> Warzywa : brokuły, 3 papryki, sałata, kapusta kiszona, ogórki kiszone, 2 pomidory
-> Napoje : 1,5l wody, 3 x melisa, 2 x herbata "Dobry sen" (melisa, rumianek, jaśmin)
-> Suplementy : Chela-Mag B6, RelaMax B6
-> Poza programem: 3 migdały, 2 łyżki zupy ogórkowej


TRENING

-> 45 minut trening aerobowy / rower stacjonarny


GADANINA

Dzień minął zgodnie z miskowym planem. Nie wiem od czego, ale dziś złapał mnie jakiś ból kolana i po aero dałam sobie spokój z resztą ćwiczeń. Zaraz przykleję jakiś plaster chłodzący i jutro będzie już ok.
Dzisiaj zostałam świetnie podsumowana przez moją dobrą koleżankę. Stwierdziła, że mam zaburzenia odżywiania i jestem na granicy anoreksji (odmówiłam lodów na mieście). Eh, jak to dobrze mieć wsparcie wśród bliskich. Ale to chyba mnie dodatkowo mobilizuje. W końcu nie robię tego dla nich tylko dla siebie! O!


Zmieniony przez - marcia1990 w dniu 2011-09-09 21:08:34

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416


10 września - dzień 11


MISKA

-> Warzywa : brokuły, 3 papryki, sałata, kapusta kiszona, ogórek kiszony, pomidor
-> Napoje : ponad 2l wody, 2 x melisa, 1 x dziurawiec, 2 x herbata "Dobry sen" (melisa, rumianek, jaśmin)
-> Suplementy : Chela-Mag B6, Valused, Aqua Femin, L-Karnityna


TRENING

-> 65 minut trening aerobowy / rower stacjonarny (rano)
-> 17 minut trening interwałowy / rower stacjonarny (wieczór) - 5 min rozgrzewka, 5 x (1min MAX/30sec wolno), 3 x (30sec MAX/30sec wolno), 2 x (15sec MAX/15sec wolno), 1min odpoczynek


GADANINA

Jedzenie dzisiaj zgodnie z rozpiską, do której chyba można się przyczepić - trochę przesadziłam z białkiem. Jutro postaram się to jakoś bardziej logicznie rozplanować. Wszystko zepsuło śniadanie i ten łosoś. Mama ostatnio mi kupiła, bo wie że bardzo lubię i teraz wciskam go gdzie się tylko da, aby się nie zepsuł. Na szczęście została mi ostatnia porcja i koniec.

Zmieniony przez - marcia1990 w dniu 2011-09-10 20:50:25

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Ja też wykorzystałam dziś ten przepis jako inspirację do przepysznej tarty a'la pizza Mmm...

PS: jak oceniasz Aqua Femin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Jutro ja się będę rozkoszować. A co!
Wiesz, trudno powiedzieć. Na pewno często chodzi się siku, ale ja nie widzę, aby opuchlizna przed okresem mi schodziła. Nadal jestem spuchnięta, czuję się o 5 kg cięższa a zamiast brzucha mam balon. I'm lovin' it!

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Bo ja też jakiś czas brałam, ale w zasadzie efektów nie widziałam żadnych. Z ciekawości pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416


11 września - dzień 12


MISKA

-> Warzywa : 3 papryki, kapusta kiszona, 4 ogórki kiszone, pomidor, pieczarki
-> Napoje : ponad 2,5l wody, 3 x herbata "Dobry sen" (melisa, rumianek, jaśmin)
-> Suplementy : Chela-Mag B6, Valused, Aqua Femin, L-Karnityna


TRENING

-> 75 minut trening aerobowy / rower stacjonarny (rano)
-> Trening Marty z piłką (1)


GADANINA

-> Jak to zwykle bywa w niedziele miska pod względem regularności posiłków leżała, na szczęście ilość udało mi się zachować. To co widzicie na rozpisce było rozrzucone po całym dniu. Największe zamieszanie wprowadziły muffinki, które jadłam cały dzień i łącznie to chyba dzisiaj z 9 posiłków mi wyszło. Na szczęście już jutro wszystko wróci do normy. Jak jesteśmy w temacie jedzenia to zapytam: czy mogę jeść same warzywa jako przekąskę między posiłkami? Np. jakiegoś pomidora czy inne cudo?

-> Co do treningu, to... naprawdę odliczam dni, aby pójść na siłownie. Co z tego, że mogę jechać na rowerze przez 75 minut szybkim tempem jak mam problem zrobić jedną pompkę. Ten brak siły zaczyna mi bardzo przeszkadzać. Oczywiście spacer z piłką mnie kolejny raz przerósł. Może 1% udziału w tym ma moja kontuzja ręki, jaką miałam miesiąc temu - przewróciłam się na rolkach i kilka dni miałam rękę w szynie gipsowej. No sama nie wiem.

-> Dzisiaj nie piłam ani melisy ani dziurawca, bo jak na złość wczoraj wszystko mi się skończyło. Ale to chyba za bardzo mi nie pomaga - dzisiaj w nocy prawie w ogóle nie spałam. Najlepsze jest to, że w dzień nie jestem zmęczona. Powiem nawet, że posiadam tyle energii, że mogę cały dom roznieść.

Na koniec dodam jeszcze, że NIENAWIDZĘ NIEDZIELI!


Zmieniony przez - marcia1990 w dniu 2011-09-11 21:16:52

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
mie się wydaje, że te warzywa pomiedzy są ok, w końcu i tak nie wliczasz ich do bilansu, a głodnym nie ma co chodzić. ja się w każdym razie zapycham warzywami jak mam potrzebę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416


12 września - dzień 13


MISKA

-> Warzywa : 2 papryki, kapusta kiszona, 4 ogórki kiszone, 3 pomidory, sałata
-> Napoje : 1l wody, 2 x herbata "Dobry sen" (melisa, rumianek, jaśmin), 1 x kawa rozpuszczalna do śniadania
-> Suplementy : Chela-Mag B6, Valerin Sen, Aqua Femin, L-Karnityna , 2 x ocet
-> Poza programem: gryz udka z kurczaka, gotowa cebulka prażona (łyżka)


TRENING

-> 25 minut trening interwałowy / rower stacjonarny - 5 min rozgrzewka, 15 x (20sec MAX/40sec wolno), 5 min odpoczynek


GADANINA

-> Jedzonko zgodnie z rozpiską, tylko czasowo wyszło troszkę inaczej(łosoś wylądował na talerzu około 17). Cholera, ciągle mam wrażenie, że jem za dużo i liczę każdą kalorię, która wpadnie mi do ust. To jakaś obsesja.
Dzisiaj w internecie znalazłam całą gamę aromatów spożywczych np. kokosowe, krówkowe, bananowe, miodowe, piernikowe i masę innych. Czy stosowanie tego typu wynalazków np. do omletu na słodko albo białka jest dozwolone?
-> Tak, wiem. Ogarnęło mnie dzisiaj lenistwo i prawie w ogóle nie ćwiczyłam. Ale traktuję to jako jednorazowy dzień odpoczynku.


Zmieniony przez - marcia1990 w dniu 2011-09-12 22:15:15

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaproponujcie mi diete?

Następny temat

ćwiczenia po artroskopii kolana

WHEY premium