SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marcia1990 / redukcyjno-motywacyjny spowiednik :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Fajnie, fajnie! Tylko to wszystko tak dłuuuuuugo trwa...

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 943
No ale teraz w końcu zaczynasz redukcję! Kobieto, jak ja ci zazdroszczę! Najgorsze za tobą
Trzymam kciuki za dalsze spadki w cyferkach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Marcia, ale przełóż sobie ten czas na okres zmarnowany głupimi dietami Teraz to już akacja na całe życie

Alepio, jeżeli zapomniałaś, to ja Tobie przypomnę, że u Ciebie do żadnej redukcji nie dojdzie, boś za chuda. Ciebie będą dziewczyny domięśniać, nie odchudzać.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-11-10 09:30:28

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 943
Ruda, proszę cię!!! Toż ja mam udziska jak piłkarz! Jak mi dziewczyny dopakują dól, to już na bank do końca życia spódnicy nie włożę... Ramiona, plecy, ok. Kratka na brzuchu, ok. Ale nie od pasa w dól, litości!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 466
Marcia, gratuluję wytrwałości :) Zwłaszcza imponują mi Twoje "miski wyjazdowe" i silna wola w takich sytuacjach, gdzie dużo pokus dookoła i łatwo sobie odpuścić. A Ty się trzymasz jak skała :) Super! A teraz pewni z takim metabolizmem będziesz się zmieniać i pięknieć błyskawicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Dzięki dziewczyny! No na pewno nie traktuję tych 2 miesięcy jako straty czasu. Sporo się nauczyłam i poukładałam w głowie. Zastanawiam się teraz, ile miesięcy jeszcze przede mną, aby zobaczyć płaski brzuch i z 4cm mniejsze uda...
Fajterka, silna wolna jest, ale potem uchodzisz za 'zakonnice', która wszystkiego odmawia.

P.S.
Czy tylko mi nie chodzi dziennik?

Zmieniony przez - marcia1990 w dniu 2011-11-10 20:41:57

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
mi też nie chodzi.. i się zastanawiam czy jeszcze kiedyś będę mogła na nim dodać produkt :D
czas jest nieważny.. ważny jest cel i dążenie do niego :) wszystkie wytrwamy i osiągniemy swoje cele :) chociaż skrycie też bym chciała się dowiedzieć kiedy zniknie ze mnie fat :) no ale tego mi nikt nie powie :) jak to ktoś tu powiedział, wymarzona sylwetka będzie efektem zdrowego trybu życia.. czyli trzeba sobie życ a sylwetka przyjdzie z czasem :) masło maślane

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Zaległości

11 listopada

Śniadanie: Owsianka z jabłkiem i cynamonem + dwa jajka z pomidorem
Obiad: Pierś z indyka z makaronem i sosem pomidorowym + żółty ser
Deser: Placki owsiane z cynamonem, kardamonem, gałką i wiórkami
Kolacja: 2 jajka sadzone z pomidorem, bazylią i czosnkiem

12 listopada

Śniadanie: Omlet owsiany ze śliwkami i wiórkami
Obiad: Filet z indyka z makaronem i mieszkanką warzywną
Deser: Placki owsiane z cynamonem
Kolacja: Dwa jajka + szybka wieprzowa (domowej roboty) + pomidory i papryka

13 listopada

Śniadanie: Omlet z jabłkiem, cynamonem i wiórkami
Obiad: Indyk z makaronem i fasolką szparagową + żółty ser
Deser: Placki owsiane z kardamonem i wiórkami
Kolacja: Jajka sadzone z fasolką szparagową + pomidory + papryka

14 listopada



Śniadanie: Omlet owsiany z jabłkiem, cynamonem i wiórkami
Obiad: Pierś z kurczaka (domowego), makaron, ser żółty i brokuły
Deser: Placki z serkiem wiejskim, cynamonem i gałką
Kolacja: Jajecznica z pomidorami, bazylią i czosnkiem.


GADANINA

-> Przez te wszystkie dni pilnowałam rozkładu, żadnych wpadek. Wszystko liczyłam na ileważy.pl, bo dziennik nie chciał mi zaskoczyć. Codziennie około 1-2l wody, 2 kawy czarne, 2 herbaty zielone.

-> Jak widać moje menu jest dość monotonne, ale ostatnio zupełnie nie mam czasu na gotowanie i zastanawianie się co można jeszcze ciekawego zjeść. W weekend poczytam Kuchnie SFD i ustalę sobie jakieś inne schematy posiłków na najbliższe dni.

-> Może przez kilka dni milczałam w swoim dzienniku, ale za to śledziłam forum i powiem Wam, że jestem zaskoczona ilością nowych dziewczyn - praktycznie codziennie pojawia się kilka. Szkoda tylko, że nie wykazują kompletnie żadnej inicjatywy a czekają na gotowe rady. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale na forum zaczyna się robić małe zamieszanie - ciężko to ogarnąć.

Zmieniony przez - marcia1990 w dniu 2011-11-14 14:09:15

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
15 listopada



Śniadanie: Omlet z jabłkiem, cynamonem i wiórkami
Obiad: Kura z makaronem i fasolką szparagową + żółty ser
Deser: Placki owsiane z kardamonem i wiórkami
Kolacja: Jajka sadzone + pomidory

Warzywa: pomodor, ogorek, fasolka szparagowa
Napoje: 1l wody, 1 x kawa, 3 x zielona herbata
Suplementy: Chela Mag B6 Forte, Merz Special, Omega3

CYFERKI


* źle zapisałam dzień cyklu: 95/30

Zmieniony przez - marcia1990 w dniu 2011-11-16 07:16:51

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No proszę jak ładnie

Dwa tygodnie to go i będzie się działo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaproponujcie mi diete?

Następny temat

ćwiczenia po artroskopii kolana

WHEY premium