SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marcia1990 / redukcyjno-motywacyjny spowiednik :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
żeń-szeń jest dobry, a bodymax, gigamax itp mają go w składzie.

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
Witam, widzę że obie jesteśmy krótko na tym forum:) i z wagą podobną startujemy:) i tez jestem maniaczka czili u mnie to podstawa każdego dania, jak nie papryczka to chociaż w proszku ale musi byc Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Chili to podstawa! Dodaję ją do wszystkiego No ja prawie od tygodnia tutaj walczę i powiem Ci, że już uzależniłam się od tego forum. Teraz odliczam dni do końca września, aby zapisać się na siłownie i w końcu zacząć robić coś konkretnego ze swoim dupskiem.

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, dobra

Jak długo my już na tej kaloryczności jedziemy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Dzisiaj jest 6 dzień.

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Nadrobiłam zaległości Sylwetka naprawdę ładna, ale wiadomo, chyba nikt nigdy nie jest z siebie zadowolony w 100%, więc czemu się nie udoskonalać
Powodzenia
Mianowicie, pomimo, że masz sylwetkę gruszki, to masz też spory brzuszek, co świadczy o tym, że coś się tam w hormonach porypało a to mi dało do myślenia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o dobrze, dobrze W dniu 8 rano się zważ i pomierz, trzeba monitorować, co się dzieje

I będzie modyfikacja diety. Białko i tłuszcz zostają tak jak były, ale dorzucasz węglowodany w ilości 25g. Źródło ww to tylko owoce. Możesz je jeść na śniadanie oraz przed i/lub po treningu.
Możeesz też wrzucić już warzywa nie-zielone, do bilansu ich nie wliczasz poza:
Karczochy
Gotowana marchew
Buraki
Zielony groszek
Pietruszka
Seler
Dynie
seler

Te są dla Ciebie źródłem ww. Ziemniaków żadnych i kukukurydzy, strączkowych dalej nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Oveja, Dziękuję! Trzeba trochę nad sobą popracować póki nie jest jeszcze tak źle. Też zastanawia mnie ta sprawa z hormonami, ale po tych moich dietowych bataliach to pewnie mam z nimi misz-masz. :/

Marta, ok. Mam rozumieć, że tę dietę zaczynam po 7 dniach, czyli w środę? Nabiał nadal out? W sumie to nawet za nim nie tęsknie, zdecydowanie lepiej się czuję gdy go nie jem. Choć czasem mam ochotę na jakiś koktajl owocowy.

Zmieniony przez - marcia1990 w dniu 2011-09-05 22:31:10

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416


Wrzucam dzisiejszą miskę.

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mogę się doczekać pomiarów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaproponujcie mi diete?

Następny temat

ćwiczenia po artroskopii kolana

WHEY premium