SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs / hakkuna podsumowanie str18

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17159

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bardzo ladna sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
powodzenia również życzę! naprawdę ładna sylwetka!

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
masz wszystko na miejscu, nie za mało nie za dużo veri najs

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Dzięki za wsparcie i komplementy, chociaż trudno mi się tym zgodzić to bardzo miłe

Właśnie się zastanawiałam gdzie się podziewasz

Głównie przy biurku a potem wspaniały wyjazd na egzamin. Muszę przyznać, że gorszy od dworca pkp w Katowicach jest tylko dworzec pkp w Katowicach w przebudowie

Wróciłam z treningu i już miałam się żalić, że to nie trening a rzeźnia, a tu otwieram plik z treningiem i się okazuje, że nie zrobiłam mniej niż miało być tylko więcej myślałam, że to ten zestaw gdzie jest 4x3obwody... No ale było tak:

Dzien1.

1. przysiad: 5x28, 5x33, 5x38, 5x43, 5x48kg
2. MC na prostych nogach: 5x31, 5x36, 5x41, 3x46, 3x46
+ 6x obwód
15 burpee
10 pompek damskich
5 Turkish Get Up (pierwsze 3 obwody: hantla 4kg, reszta: 3kg)

+ "interwały" 30/30 x 10

Pomyliłam maxa w przysiadzie - miało być 48kg a nie 51, ale chyba miałam słaby dzień jak widać po dzisiejszym "wyczynie"
MC robiłam pierwszy raz na prostych nogach. Od jutra trzeba się lepiej rozciągać!
Obwody dostarczyły mi zupełnie nowych doznań Pierwsze 5 burpees pompki męskie (rekord ), potem damskie. Turkish getup też robiłam pierwszy raz, więc z początku wolno. W sumie zajęło mi to prawie 50 minut! Przerw było za dużo, ale nie dało się inaczej. Dobrze, że się zaczęli ludzie na fitness schodzić (ćwiczę w salce), bo bym tam siedziała ze 2 godziny, żeby zrobić te 12 obwodów...

Potem stwierdziłam, że skoro już nie dałam rady tego to chociaż zrobię interwały. Tętno na końcu... 140 A właśnie chcę sobie kupić pulsometr. Możecie coś polecić, bo się zupełnie nie znam. Najchętniej koło stówki, ale nie chcę badziewia, więc ewentualnie do 200zł mogę dać.

Micha




Rozkład posiłków kiepski, bo byłam na dłuugich zakupach spożywczych

Do tego kawa, rumianek, skrzyp polny, supradyn, enzymy trawienne i bakterie probiotyczne (do przedtreningowego - to działa!), omega 3 potem i stanowczo za mało wody, bo nie miałam kiedy, zaraz nadrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Pierwsze treningi są przeważnie orientacyjne pod względem ćwiczeń i dobrania ciężarów. Ale 12 obwodów...

Max w przysiadzie na pewno masz większy, jeśli w serii zrobiłaś 48

Tętno na końcu... 140
To niskie, o ile ten sprzęt dobrze mierzy. Ale zakładając, że nie mierzy dobrze... ja przeważnie podczas sprintu mierząc na orbitreku mam tętno 80 ale z opaską na klatce już dobrze współpracuje.

Odnośnie lepszego pulsometru się nie wypowiem, bo kupowałam jakiś tańszy na Allegro, trzyma się od 1,5 roku bez awarii.

Aaa i odnośnie michy:
f. zboża : owsianka, ryż lub quinoa dozwolona raz dziennie

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2011-04-16 05:39:44

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Wow podziwiam za te obwody, czasem dobrze jest się pomylić wkurzenie podczas treningu rekompensuje satysfakcja kiedy po jego wykonaniu dowiadujesz się nagle, że wykonałaś 150%normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Puls mierzyłam palcami. Wiem, że słabo poszło. Z tymi zbożami to nie wiem co to zrobiłam, ale to się więcej nie powtórzy Awokado zamieniłam na orzechy brazylijskie, bo było niedojrzałe. Mój facet stwierdził, że mnie nie poznaje jak zobaczył, że piję surowe jajo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
witaj hakkuna
wytrwalosci życzę! sylwetka wyjsciowa bardzo ładna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Dzięki Też Was muszę poodwiedzać dziewczyny, ale w ogóle nie mam czasu. Też Wam zajmuje tyle czasu robienie zakupów, gotowanie, siłka itd? Mi co najmniej pół dnia! Mam nadzieję, że się jakoś z tym ogarnę, bo tak to być nie może

Trening siłowy 2:

1. wyciskanie lezac 5x5
5 x 16kg
5 x 21kg
5 x 23,5kg
5 x 26kg
3 x 28,5kg
2. invert rows 5x5 – pierwsza seria z prostymi nogami, reszta z ugiętymi

+ 4 x po 3 obwody (32min 40)
8 wskoków na ławkę
6 thrustersow
5 Sumo DL Hi Pull
4 burpee (pompki damskie)

Sztanga w pierwszych dwóch obwodach 18kg, w trzecim 8kg a dalej 13kg.

+ 20 min orbitrek, dystans: 1,6 (km chyba, nie pisze )

Właściwie to znam odpowiedź, ale zapytam, może akurat mam na siłce maszynę do podciągania, taką że się stoi na takiej platformie i pomaga się podciągnąć. Pewnie lipa?

Dziś już tak fajnie z brzuchem nie było jak wczoraj muszę zrezygnować z warzyw przed treningiem, bo wystarczający dyskomfort podczas ćwiczeń czuję i bez problemów żołądkowych.





Kawa, cykoria, belissa, supradyn, enzymy trawienne i bakterie probiotyczne, omega 3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Koszulki Ladies - niebawem

Następny temat

Chęć bezkompleksowego patrzenia w lustro

WHEY premium