SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs / hakkuna podsumowanie str18

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
ahahaha super pełen zapał, burpees pokochane, gratuluję

to "jeszcze czego!" mnie rozwaliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
W połowie zaczęłam gadać do siebie (bardzo brzydkie słowa )[/]
mam tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674








Eh człowiek się uczy przez cały konkurs... pompki się wczoraj nauczyłam robić, po tym jak Obli (chyba?) wrzuciła do któregoś dziennika filmik z błędami (ja byłam wersją ze zbyt szeroko rozstawionymi rękami). Swing - za duży ciężar i w związku z tym okrągłe plecy. Przerwy robiłam w każdym ćwiczeniu oprócz sit-ups. Ja to jestem z siebie zadowolona tylko jak zdycham zaraz po, a potem przychodzę do domu i sobie myślę, że mogłam to zrobić lepiej

Podsumowanie 2 tygodnia









W pierwszym tygodniu bardziej mi się podobał układ treningów. W tym się czułam leniem - zaczynając od dnia szóstego przez 7 dni byłam na siłce tylko raz. Za tydzień zacznę więcej ćwiczyć, póki co musi być jak jest.

Dietka była super, ale jak widać czas na zmianę Myślę, żeby obciąć tak ze 200 kcal po równo ze wszystkiego. Ale ja się nie znam, więc będę wdzięczna za jakieś rady

Od dziś zaczynam protokół insulinowy w takiej wersji:

1) 3 łyżeczki cynamonu do 3 posiłków
2) 1 łyżeczka octu jabłkowego do każdego posiłku
3) Omega 3 12g + witamina E 400mg
4) ZMA przed snem (dopiero za tydzień, póki co magnez + B6)
5) 3xdziennie pokrzywa i dziurawiec
6) kozieradka - jak znajdę to będzie

Zmieniony przez - hakkuna w dniu 2011-04-30 18:48:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674






Czuję, że z 6kg w TGU będzie ciężko.







*wynik chorych ambicji mojego chłopaka oczywiście bez "asekuracji" się nie obeszło. Może kiedyś tyle wycisnę

Pomyliło mi się z tymi push press, ale to już trudno. W ostatnim obwodzie poczułam... cynamon

Zmieniony przez - hakkuna w dniu 2011-04-30 19:05:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no kurcze, pieknie, 41kg w wyciskaniu , super super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
no ale to z pomocą, jeszcze mi sporo brakuje, żeby to zrobić samodzielnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to powiedz chlopakowi ze wymuszone powtorzenia sa niebezpieczne - łatwo o kontuzję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A pompki czemu damskie a nie na jakimś podparciu?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Np. w treningu 15 burpees, 10 pompek, 5 TGU nie daję rady robić bez przerwy nawet damskich. Mogę zmienić, ale ucierpi na tym mój i tak straaasznie słaby czas lepiej szybciej czy ciężej?
A w burpees to się chyba nie da robić na podparciu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
, hakkuna ale na tym to polega robisz dobrze, nie wazne czas, on si ebedzie poprawial jak sila wzrosnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Koszulki Ladies - niebawem

Następny temat

Chęć bezkompleksowego patrzenia w lustro

WHEY premium