SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs / hakkuna podsumowanie str18

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17160

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Dlatego ja nie dyskutowałam Endo wypisała mi skierowanie z fochem, że i tak nic nie wyjdzie jak biorę tabletki. Przestałam brać, odczekałam i zrobiłam. Kolejnych po prostu informuję, że już nie biorę i nie zamierzam brać.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
A ile odczekałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Chyba 1,5 miesiąca. Od początku lutego nie biorę hormonów.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
No to też tak zrobię. Z hormonami to się cieszę, że nie będę ich brać, ale tej spirali trochę się boję. Jest na forum jakaś "nieródka" (co za słowo!) ze spiralą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Chyba nie Ale moja znajoma ma taką spiralę i sobie chwali.
Też będę się na nią szykować jak mi okres wróci

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w sumie przepisywanie tabletek bez badan ...
ale to norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
No te tabletki to dają byle jakie. Kiedyś mi ginka zmieniła piguły, które właściwie były ok, na takie lipne, coś w stylu diane-35, tylko dlatego, że dostała darmową próbkę i mi ją dała... Przyjrzała mi się "pani ma trądzik" (parę pryszczy dosłownie) i dostałam. Pasowało mi, bo refundowane z powodu tego trądziku i 7zł kosztowały głupia małolata byłam

Micha:




Tej dzisiejszej karkówki nie zamieniłabym na żadne ciastka (skąd bierzecie śliniącego się emota? ) Dla mnie to było nie do pomyślenia, ale stało się, zostałam mięsożercą Odstawiłam kawę, bo zobaczyłam u Skeni, że trzeba przy protokole... Chyba się uzależniłam, bo już drugi dzień mnie łeb z rana boli.

Trening wczorajszy i dzisiejszy:




* 3 z pomocą
** z pomocą
*** pod koniec już nie tak wysoko, ale jeszcze do przyjęcia, więc nie uginałam nóg, bo wtedy za bardzo sobie pomagam nogami.

Zaczęłam robić burpees tak, że opuszczam się po męsku (powoli, żeby nie walnąć o ziemię) i wstaję jak dama strasznie mi to wydłuża czas, ale mam nadzieję, że pomoże się nauczyć prawdziwych pompek.

Dziś zrobiłam trening poranny i wieczorny razem i to był błąd Myślałam, że tych obwodów już nie zrobię i stojąc już na orbitreku usłyszałam fajną nutę - stwierdziłam, że zapyerdalać trzeba tylko jak widać mi nie wyszło. Powtórzę ten trening jeszcze w tym tygodniu, bo żal patrzeć

Coś nie idzie do przodu. Wyciskanie słabo, w przysiadach koncentruję się na tym, żeby nisko schodzić i w pierwszych 3 seriach jest ok, ale potem to szczerze mówiąc do niczego. Trochę to wynika z mojego tchórzostwa (no bo nie wstanę i co), a trochę z ciężaru, bo może serio bym nie wstała następnym razem się postaram o asekurację i zobaczymy.
W MC na prostych nie dotykam sztangą ziemi, bo nie jestem tak ładnie rozciągnięta i robię tylko do momentu kiedy plecy są proste. Może tak być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
W MC na prostych nie dotykam sztangą ziemi, bo nie jestem tak ładnie rozciągnięta i robię tylko do momentu kiedy plecy są proste. Może tak być?
Ugnij trochę nogi

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Trochę uginam ale jestem naprawdę nierozciągnięta. Mogę uginać na tyle, żeby dotykać, ale to już nie będzie MC na prostych.

Zrobiłam dziś sprezentowany nam przez Szefową trening GPP. Fajna zabawa Miałam nadzieję, że w końcu nauczę się kolorów, ale skąd! Zamieniłam tylko serca, poduszki i koniczynki na burpees, przysiady, pompki i situpy swoją drogą dobry pomysł na odświeżenie "wojny" z dzieciństwa, muszę chłopaka namówić. Ze złych wiadomości to, że talia mi zajęła 1h 10 min!!!!

Kurcze, jeszcze niedawno wstawałam o 5, żeby zjeść śniadanie na 2h przed siłką, potem trening, cały dzień coś robiłam, drugi trening i czułam się świetnie. A teraz... Spałam do 8 i nie mogłam się zwlec z łóżka, po treningu poszłam znów spać, bo byłam nieprzytomna i nawet teraz chętnie bym się przespała. Zero energii i na treningach to czuję. Może w najbliższym czasie zrobię sobie te 3 dni na jabłkach, jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
tez myślę o tych jablkach ale strach mnie ogarnia hehe w tym wypadku to AŻ 3 dni

impossible is nothing

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Koszulki Ladies - niebawem

Następny temat

Chęć bezkompleksowego patrzenia w lustro

WHEY premium