SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs / hakkuna podsumowanie str18

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17154

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
dzięki dziewczyny










Kozieradka kupiona i zażyta Za to BCAA jednak nie będzie. Podkradałam chłopakowi, ale się skończyło. On zrezygnował z dokupienia, a moje finanse też nadwyrężone. Oprócz protokołu zażywam jeszcze: witaminy dla kobiet z Olimpu, belissę, Omegę 3.

Z brzuchem jakoś gorzej ostatnio, więc zamienię warzywa na soki, chociaż z tym tyle roboty Za to kurkuma jakoś lepiej w soku wchodzi, więc dodatkowa korzyść jest. Dziś wypróbuję z gulaszem, chociaż mam uraz trochę, bo już kilka potraw zniszczyłam kurkumą. Okropna jest a ludzie na kozieradkę narzekają... Smakołyk w porównaniu do tego.

W ogóle to był najwyższy czas na odstawienie hormonów. Okres miałam krótszy i krótszy, a ostatnio właściwie go nie było. Jak kiedyś zrobiłam przerwę to nie dostałam przez 2 miechy i mi ginekolożka przepisała coś, żebym dostała. Jakie macie sztuczki na regulowanie cyklu, bo nie uśmiecha mi się to rozwiązanie?

Zmieniony przez - hakkuna w dniu 2011-05-16 18:21:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
dla mnie chyba jednak kozieradka gorsza , kurkuma jakby mniej, szkoda ze cynamonu już nie ma, bo ten sie nauczyłam jesc łyżkami

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Ja tam uwielbiam kurkumę i nie wiem dlaczego większości nie smakuje

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
hakuna no kombinujemy z tym okreesem, na razie sukces 80% bym powiedzila wiec niejest zle

w czym problem z tym okresem, kiedy sie zaczelo, nie ma znien fizycznych?
Jak nie to sie da zrobic ziola znasz Marta nie raz podawala i czekac cierpliwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Bralas moze Qlaire?jak bedziesz dobrze sie odzywiac tak jak teraz raczej nie bedzie problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Brałam Jaz prawie półtora roku i okres był zawsze. Teraz jak stwierdziłam, że koniec to się pierwszy raz nie pojawił. Za miesiąc mam nadzieje, że będzie. Wcześniej jak odstawiałam tabletki ze dwa albo trzy razy to sam nie przychodził i brałam to co mi przepisano, albo to co zostało z poprzedniego razu... Ale odżywianie i godziny snu to była porażka, więc w sumie nic dziwnego. No nic zobaczymy. A zmiany fizyczne w jakim sensie? Nic niepokojącego nie zauważyłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
chodzi mi o to czy nie masz PCOS lub innych zmian ktore by tlumaczyly nieregularny cyk

no i od kidy tak masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Nic o czym bym wiedziała. Tabletki zaczęłam brać jak miałam 19 lat i one "rozwiązały" wszystkie moje problemy. Okresy zawsze miewałam niezbyt regularnie i raczej później niż wcześniej, trądzik oczywiście był też, ale tak jak mówię tryb życia sprzyjał takim rzeczom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Dobrze by było, gdybyś zrobiła sobie komplet badań hormonów i USG.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
A no w sumie byłoby dobrze. Chyba muszę zmienić ginekologa, bo moja nadaje się tylko do wypisywania recept. Już widzę jej minę jak jej powiem, że tabletki anty są be. Zawsze strasznie narzeka jak się przychodzi i jest przemiła jak się wychodzi no ale skierowanie chyba musi dać...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Koszulki Ladies - niebawem

Następny temat

Chęć bezkompleksowego patrzenia w lustro

WHEY premium