SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs / hakkuna podsumowanie str18

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17155

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
8:30 2 jajka, masło, len mielony, pomarańcza
11:30 mielony, jabłko
13:00 2 jajka, płatki owsiane
18:00 naleśniki z serem i dżemem

ok 5l wody do 16:15

Te naleśniki to trochę głupio wyszły, miały być bez sera, ale w ostatniej chwili zmieniłam, bo pomyślałam, że jakieś białko będzie, a potem stwierdziłam, że bez sensu, bo to nabiał. Nie było dużo i nie czuję żadnych dolegliwości, więc myślę, że nic się nie stało. Miał być jeden naleśnik, ale dostałam 2 i już nie puściłam. Bosko smakowało, ale zaraz potem było kiepsko. Nie objadłam się jakoś a mimo to zrobiło mi się niedobrze i myślałam, że zwrócę. No ale już jest ok. Tylko pić mi się chce strasznie

Jutro fotki i boję się, że lepiej będzie tego nie pokazywać. Ładuję akumulatorki i w niedzielę podchodzę jeszcze raz do żołnierskiego, MC i podciągania. Myślę, że jestem w stanie poprawić to wszystko. Obym miała rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Eh zrobiłam z przodu fotki i padła bateria w obydwu aparatach!!! to pech czy jakiś znak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
tak a jak wrzucisz tu to forum siądzie o jaaaaa ale ciekawe dni przed nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
noooo nieeeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
spoko, szybko się naładowała, tata został oddelegowany do kibelka, a mama cierpliwie cykała na koniec zagroziła, że jak z tym nie skończę to w żaden żakiet nie wejdę i będę nosić jej. Tata za to stwierdził, że taki biceps jeszcze może być

Zestawiłam foty i po stresie, jest pewna różnica widoczna Wiadomo, że zawsze mogłoby być lepiej, ale jestem całkiem zadowolona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego nie mozecie tych zdjec wklejac dzisiaj!?
zesikam sie z niecierpliwosci zaraz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
do dawajcie dziewczeta,bo nie zasne!

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bede miala motywacje rano, zeby wstac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Nie no ja czekam z podsumowaniem do niedzieli jak będę miała wszystkie maksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
do niedzieli??nie masz serca

slonce mnie laduje!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Koszulki Ladies - niebawem

Następny temat

Chęć bezkompleksowego patrzenia w lustro

WHEY premium